csacz

Informacja prasowa:

Mamy przyjemność poinformować, że ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 8 „Summer Edition”, która 31 lipca 2015 roku odbędzie się w hali „Milenium”, w Kołobrzegu.

Tym razem organizacja „Fight Exclusive Night” umożliwiła fanom sportów walki zakup biletów na swoje najbliższe wydarzenie poprzez dwie sieci sprzedaży Eventim oraz Ticketpro.

Już teraz zakupu można dokonać  przez Eventim.pl, natomiast w sieci Ticketpro bilety będą dostępne od przyszłego tygodnia.

Przypominamy, że w walce wieczoru gali FEN 8 „Summer Edition” wystąpi najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i jeden z najlepszych na świecie w wadze cruiser, Tomasz Sarara, a przeciwnika Polaka poznamy niebawem. W jednej z walk MMA zmierzą się Paweł Kiełek z klubu Arrachion Olsztyn i Roman Szymański z Linke Gold Team Poznań. W uniringu podczas wieczoru 31 lipca zobaczymy także świetnego grapplera, Mateusza Rębeckiego z klubu Berserkers Team, Akopa Szostaka z Warszawy, czy Wojciecha „Kulkinio” Janusza reprezentującego klub Berserkers Team Szczecin. Wkrótce przedstawimy kolejne pojedynki, które zostaną rozegrane na gali.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.