Gabriel Al-Sulwi (1-0) pokonał w drugiej rundzie przez poddanie narożnika Bartłomieja Brzezińskiego (0-1).

Już w pierwszych sekund doszło do przepychanki pomiędzy dwoma zawodnikami, „Ruby” ruszył na rywala, jednak „Arab” bez żadnych problemów sprowadził go do parteru i tam próbował poddania. Al-Sulwi w pewnym momencie świetnie zaatakował kilkoma kolanami, które dochodziły za każdym razem do głowy Brzezińskiego. Okazało się to kluczem do sukcesu, „Arab” przez cały czas atakował pod siatką kolanami, chwilę później sprowadził walkę do parteru, gdzie próbował dźwigni na rękę oraz ubicia rywala. Brzeziński przetrwał jednak do końca rundy.

Już w pierwszych sekundach było widać zmęczenie Brzezińskiego, który po trzech niskich kopnięciach upadł na deski. Tam dopadł go „Arab”, który przez cały czas zadawał kolejne uderzenia. W pewnym momencie do klatki został rzucony ręcznik, który oznaczał poddanie walki przez narożnik „Rubego”.

4 KOMENTARZE

  1. Aż dziw bierze, że jeszcze Peja nie zawalczył, też by go tam mogli pod jakieś judo podciągnąć….bo niby gdzieś tam trenował 🙂  Niby jego blask dawno minął ale jest na pewno bardziej znaną postacią dla przeciętnego Kowalskiego niż jakiś Ruby czy Arab.

  2. Szpilkowe pozerstwo i oszczerstwa przed walką pokarała jak zwykle niezawodna karma. Teraz po wpierdolu i upokorzeniu Pan Ruby z pozera choć na chwilę stał się milutki jak dziewczynka, lubię takie piękne lekcje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.