Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć kolejny pojedynek MMA, jaki odbędzie się podczas gali FEN 10 „Gold Edition” w Lubinie, w którym zmierzą się Adam Golonkiewicz z Next Level BJJ Opole i Jacek Kreft z Mad Dogs Gdynia. Walka w dniu 9-go stycznia 2016 roku w hali RCS, odbędzie się w kategorii lekkiej do 70 kg.

Liczący 24 lata Adam Golonkiewicz wystąpi po raz drugi na arenie FEN. W ostatnim pojedynku, wraz z Romanem Szymańskim, stworzył niesamowite widowisko uznane przez wielu za jedną z najlepszych walk na polskiej scenie MMA w 2015 roku i choć werdykt był niekorzystny dla niego wiele osób, a także sam zwodnik, nie zgadało się z decyzją sędziów. „Rodrigo”, jak nazywany jest wychowanek słynnego Damiana Grabowskiego, jest bardzo doświadczonym fighterem. Na jego koncie figuruje 18 walk, w tym 10 zwycięskich. Po zmianie kategorii wagowej Gonkiewicz uchodzi za jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Polsce, a jego atut to świetny parter.

O rok starszy Jacek Kreft, wystąpi w klatkoringu FEN po raz trzeci. Podopieczny Bartosza Chyrka w swojej ostatniej walce na gali Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu przegrał z Mateuszem Rębęckim i jest głodny zwycięstwa. W debiucie dla naszej organizacji zmusił do poddania Patryka Rogóża. Miał też okazję na innej gali zmierzyć się z Romanem Szymańskim i tak jak Golonkiewicz, musiał uznać jego wyższość. Teraz, noszący przydomek „Łamator”, Gdynianin chce udowodnić swoją wartość i powrócić na zwycięską ścieżkę. Wywodzący się z Judo zawodnik z ośmiu stoczonych walk pięć wygrał.

Warto przyjść do hali w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie, aby przekonać się kto zwycięży w tym starciu. Jest to jeden z wielu pojedynków tej gali i jeden z najbardziej atrakcyjnych jakie zobaczą kibice. Serdecznie zapraszamy, na tą i inne walki, które w sobotę, 9-go stycznia 2016, przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.