zxzz

Informacja prasowa:

Jednym z ostatnich zestawień jakie pragnie ogłosić organizacja Fight Exclusive Night na gali FEN 11 Warsaw Time jest pojedynek w formule MMA gwiazdy programu Warsaw Shore (Ekipa z Warszawy), ambitnego 23-letniego Alana Kwiecińskiego, z rówieśnikiem, Michałem Miłkiem, reprezentującym klub Streffa Fight Team z dolnośląskiego Lubina. Pojedynek w dniu 19 marca w hali Torwar, w Warszawie odbędzie się w kategorii lekkiej do 70 kg.

Występujący do niedawna w kontrowersyjnym programie Alan Kwieciński zrezygnował z niego, by poświęcić się karierze zawodowego zawodnika Mieszanych Sztuk Walki. To zasługuje na uznanie i szacunek niezależnie od oceny programu. Pochodzący z Olsztyna fighter ma za sobą cztery zwycięskie walki w Kickboxingu. Zdobył amatorskie wicemistrzostwo świata w 2013 roku w formule K-1 i był trzeci w Pucharze Świata w 2014 roku. Ma także za sobą udany debiut w amatorskim MMA. Obecnie reprezentuje warszawski klub WCA.

Jego rywal nie jest tak medialną postacią, ale Michał Miłek uchodzi za twardego zawodnika, który ma dobrą stójkę i spore umiejętności parterowe. Ma też za sobą udane starty amatorskie i zawodowy debiut w znacznie wyższej kategorii wagowej niż naturalna waga. Miłek trenuje pod okiem trenera Tomasza Pilarza.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

15 KOMENTARZE

  1. Zapewne przejdą do historii, nie ma innej opcji – pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Cóż to będą za walki!

  2. Kwieciński może nie będzie sprzedawał biletów jak Trybson, ale myślę, że ma szansę zajść w MMA znacznie dalej. Czekam na debiut, może być barwną postacią w FENie.

  3. Jestem w chuj ciekaw jego parteru. Jeśli występuje w FENie to nie mógł kontynuować kariery dalej w kickboxingu?

  4. Występujący do niedawna w kontrowersyjnym programie Alan Kwieciński zrezygnował z niego, by poświęcić się karierze zawodowego zawodnika Mieszanych Sztuk Walki. To zasługuje na uznanie i szacunek niezależnie od oceny programu.

  5. Anal zawsze spoko 😉 Tylko żeby znowu się nie kopał z przeciwnikiem po jajach jak na gali King of Kings 😀

  6. a ktoś wie coś więcej o rywalu Alana?

    Bo niby  ten Miłek stoczył jedną zawodową walkę, a nie jest to odnotowane na sherdogu, ani nawet na tapology

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.