fen11-kolacin-vs-pietraszek

Informacja prasowa organizatora:

Pragniemy poinformować o ostatniej zmianie i ostatecznej karcie walk gali FEN 11 Warsaw Time, która odbędzie się w sobotę, 19 marca, w hali Torwar, w Warszawie. Niestety z powodów wizowych nie był możliwy przyjazd do Polski ukraińskiego zawodnika Konstantina Shonya z Połtawy, który miał zmierzyć się z weteranem polskich Sportów Walki, Igorem Kołacinem, w pożegnalnej walce 41-letniego weterana. Chęć pomocy i zastąpienia Ukraińca wyraził doskonale znany na polskich arenach Krzysztof Pietraszek z Elita MMA Ełk.

W tej sytuacji władze organizacji Fight Exclusive Night przychyliły się do tej propozycji i tak pożegnalny występ przed warszawskimi kibicami Igora Kołacina będzie możliwy. Krzysztof Pietraszek jednocześnie deklaruje, iż podejdzie do pojedynku bardzo profesjonalnie i o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy. Jest dobrze przygotowany, bowiem już w najbliższym czasie ma toczyć swój kolejny bój w formule MMA. Dyspozycja Igora Kołacina jest także doskonała, co było widoczne na czwartkowym Media Treningu, gdzie prezentował się widowiskowo. Kibice mogą oczekiwać wielkich emocji jakich zawsze dostarczały jego walki. Pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem wpisze się na pewno w ten scenariusz.

Jednocześnie organizacja FEN informuje, iż tą zmianą zamknięta jest karta walk gali i wszystkie zapowiedziane starcia odbędą się.

26 KOMENTARZE

 1. Krzysztof to jest złoty facet. Jak ktoś z adcc wypadnie, to pewnie też wskoczy w zastępstwie 🙂

 2. Chińczyk się nie pierdoli. On by nawet walkę w sumo wziął. Trzeba mieć olbrzymi szacunek dla takich ludzi w tym środowisku.

 3. @defthomas proponuje jednak rozwazyc kategorie Strazak Roku przy kolejnej edycji Heraklesow. Krzychu faworytem za caloksztalt, choc nie jest strazakiem, ale po tym co zrobil Adamowi Okninskiemu nigdy nie wiadomo co wywinie kolejnym razem 😉

 4. Madman

  To jest ten gościówa co na ACB walczył i przegrał chyba z Orłowskim???

  Nie , to jest ten co znokautowal i poddal Okninskiego w tej samej walce 😉

 5. Madman

  To jest ten gościówa co na ACB walczył i przegrał chyba z Orłowskim???

  Dokładnie. Krzysztof ostatnio bierze walki w zastępstwie i praktycznie zawsze wraca na tarczy.

 6. Wszystkie walki sie odbędą! Nie ma czarnych na rozpisce, wiec nikt nie ucieknie przez pseudokibiców FEN – proste 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.