Informacja od organizatora:

Rafał Kijańczuk (7-1, 7 KO) zmierzy się z Adamem Kowalskim (10-5-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 25, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie.

Kijańczuk to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global. Wielu ekspertów wróży mu świetlaną przyszłość. 15 czerwca po raz pierwszy wystąpi w federacji FEN.

Kowalski na zawodowstwo przeszedł bardzo dawno temu, bo w 2011 roku, gdy przez poddanie pokonał Kacpra Dzikiewicza. Na swoim rozkładzie ma ponadto takich fighterów, jak Szymon Piątkowski, Ireneusz Cholewa i Arkadiusz Jędraczka. W październiku 2018 roku Kowalski w 1. rundzie przez TKO zwyciężył z Wojciechem Orłowskim.

Sponsorem głównym federacji Fight Exclusive Night jest Grupa LOTOS.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook:  TUTAJ.

FEN Social Media:
Facebook:  facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter:  twitter.com/fenmma
Instagram:  instagram.com/fightexclusivenight/

17 KOMENTARZE

 1. z naszych podatków hajs na walki Arab vs Wujek idzie

  Boże, człowieku, jaki Ty masz problem 😀  W tematach FEN marudzisz o Wujku, w tematach KSW marudzisz o Freak Fight Federation. Po co Ty tu jesteś?

 2. Boże, człowieku, jaki Ty masz problem 😀  W tematach FEN marudzisz o Wujku, w tematach KSW marudzisz o Freak Fight Federation. Po co Ty tu jesteś?

  hejtuje, bo mi się to nie podoba, że z moich podatków państwowa spółka sponsoruje to coś co zobaczyliśmy na ostatnim FENie

 3. hejtuje, bo mi się to nie podoba, że z moich podatków państwowa spółka sponsoruje to coś co zobaczyliśmy na ostatnim FENie

  Nie plac podatkow. Proste

 4. hejtuje, bo mi się to nie podoba, że z moich podatków państwowa spółka sponsoruje to coś co zobaczyliśmy na ostatnim FENie

  W porządku, akurat tutaj nie mogę Ci zabronić krytyki, bo jest fajnie uzasadniona.

 5. W porządku, akurat tutaj nie mogę Ci zabronić krytyki, bo jest fajnie uzasadniona.

  Czy nie możesz?

  :dont_be_scared:

 6. W porządku, akurat tutaj nie mogę Ci zabronić krytyki, bo jest fajnie uzasadniona.

  Tylko kto od podatków czyta cohones?!:triggered::korwinstupid:razz:o co niektórym głowy, to ja nie wiem… :korwinwhat:A w sumie, monotematyczny jesteś ale barwny w swej monotonii, o dziwo. Egzystuj se :roberteyeblinking:

 7. Dlaczego Kijanczuk nie przedluzyl kontraktu z M1 ??

  skad info? mowil, ze o pas jeszcze chce walczyc drugi raz xd

 8. skad info? mowil, ze o pas jeszcze chce walczyc drugi raz xd

  Myslalem ze skoro walczy w fen to nie ma kontraktu z M1

 9. Myslalem ze skoro walczy w fen to nie ma kontraktu z M1

  moze

  podobnie zawodnicy KSW moga walczyc gdzie im sie podoba

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.