Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała o kolejnym zestawieniu, które kibice zobaczą podczas sierpniowego wydarzenia w Ostródzie. Kamil Łebkowski (MMA 18-9-0) skrzyżuje rękawice z Kacprem Formelą (MMA 9-4-0).

Ostatni raz „Bomba” w klatce pojawił się w marcu 2019 roku. Na FEN 24 przez nokaut w pierwszej rundzie przegrał z Adrianem Zielińskim. Wcześniej Łebkowsi wygrywał między innymi z Łukaszem Demczurem i Arturem Stakhnyukiem, przegrywał natomiast z Danielem Torresem, Saikhanem Dzhabrailovem czy Daguirem Imavovem.

Dla Formeli będzie to druga walka w 2020 roku. Na czerwcowej gali FEN niejednogłośną decyzją sędziów przegrał z Łukaszem Charzewskim. Wcześniej „Polish Machida” notował zwycięstwa z Sebastianem Rajewskim, Adamem Brzezowskim czy Lucasem Tenorio, przegrywał natomiast z Masonem Jonesem i Vugarem Kyaramovem.

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w Ostródzie. Transmisja dostępna będzie w telewizji Super Polsat i Polsat Sport, natomiast chętni kibice mogą zakupić bilety i obejrzeć wydarzenie na żywo.

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo FEN w wadze półciężkiej
Adam Kowalski (MMA 12-5-1) vs TBA

Karta główna:

Adrian Zieliński (MMA 19-9-0) vs TBA
Kamil Łebkowski (MMA 18-9-0) vs Kacper Formela (MMA 9-4-0)
Marcin Naruszczka (MMA 19-9-0) vs Marko Radakovic (MMA 10-3-0)

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.