Walka wieczoru gali FEN 49, która odbyła się 25 sierpnia w Mrągowie, zakończyła się przez techniczny nokaut w rundzie drugiej. Adrian Zieliński zdołał powrócić po trudnej dla siebie pierwszej odsłonie i rozbił w drugiej Kamila Kraskę.

Dla 36-letniego zawodnika była to dziesiąta walka pod szyldem FEN. W poprzednich występach Zieliński wygrywał decyzjami sędziów z Maksimem Grabovichem, Jackiem Jędraszczykiem i Szymonem Duszą, przegrywał natomiast na punkty z Danielem Rutkowskim, Oleksandrem Horshechnikiem i przez nokaut z Cezarym Oleksiejczukiem. Przed występami w FEN, zawodnik olsztyńskiego Arrachionu walczył między innymi w ACB i PLMMA.

Kraska przegrał po raz trzeci w zawodowej karierze – w 2018 roku został poddany przez Łukasza Siwca, a w 2022 roku na punkty przegrał z Cezarym Oleksiejczukiem. W pozostałych starciach pod szyldem FEN zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego wygrywał między innymi z Leandro Barbosą czy Tato Primerą. Kraska w swojej karierze walczył także pod szyldem Celtic Gladiator i Babilon MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jakub Madej
Jakub Madej

Moderator

4,681 komentarzy 14,331 polubień

Mega wygrana. Typowałem tutaj pewnie Kraskę, a Zieliński sprawił mi taką niespodziankę. Mocny nokaut.

Odpowiedz 4 polubień