Piotr Kuberski zanotował drugą udaną obronę tytułu mistrzowskiego Fight Exclusive Night w kategorii średniej. „Qbear” znokautował w pierwszej rundzie Kamila Wojciechowskiego na gali FEN 46, która 27 maja odbyła się w Pile.

Dla Piotra Kuberskiego (MMA 12-1-0) jest to dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Świetną serię zawodnik z Poznania rozpoczął w maju 2019 roku, pokonując przez techniczny nokaut Adama Ugorskiego. W kolejnych miesiącach „Qbear” pokonywał Alexandra Gluschenkę, Ahmeda Saeba i Markusa Cuka, co doprowadziło go do podpisania kontraktu z FEN.

W lutym 2021 roku Kuberski zadebiutował pod szyldem FEN, gdzie w pierwszej walce pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Mateusza Strzelczyka. W drugim starciu jednogłośną decyzją sędziów wygrał z Krystianem Bielskim. W kolejnym pojedynku zdobył pas FEN w wadze średniej rozbijając Marcina Naruszczkę, natomiast w pierwszej obronie odprawił uderzeniami Marcina Filipczaka.

Kamil Wojciechowski (MMA 8-1-0) zanotował pierwszą przegraną w zawodowym MMA. „Gleba” w 2021 roku powrócił do klatki po ponad 4-letniej przerwie, pokonując Michała Gutowskiego. W kolejnych starciach Wojciechowski wygrywał kolejno z Łukaszem Klingerem, Kornelem Zapadką, Arkadiuszem Jędraczką, Łukaszem Olechem i Joelem dos Santosem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

Bardzo ciężki nokaut w wykonaniu Kuberskiego, aż Wojciechowski musiał opuszczać klatkę na noszach...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

PRIDE FC
Lightweight

6,235 komentarzy 13,893 polubień

Zawodnik Artura G, więc KSW lub Oktagon będzie następny.

Odpowiedz 3 polubień