marcin wójcik fen

Marcin Wójcik odniósł zwycięstwo przez techniczny nokaut na gali FEN 39 w Ząbkach. Wójcik rozbił w parterze powracającego do startów po długiej przerwie Pawła Hadasia.

Marcin Wójcik od początku starcia wywierał presję i zamykał rywala pod siatką. Marcin trafił mocnym prawym na szczękę Hadasia. Paweł został zepchnięty do defensywy w pierwszej minucie walki, ale później nabrał pewności i zaczął wchodzić w wymiany z Wójcikiem. Obaj zawodnicy zadali po kilka niskich kopnięć. W połowie rundy Wójcik wyniósł przeciwnika wysoko w powietrze i zanotował obalenie. Marcin podniósł pozycję, szukając przejścia nóg Hadasia. Wójcik w końcu zszedł na matę, po czym zajął półgardę. Po minucie spędzonej na ziemi Paweł uciekł do stójki, gdzie zadał kilka ciosów. Hadaś okazywał już oznaki zmęczenia, walczył z plecami przy siatce. Wójcik ustawiał sobie Pawła pod mocne uderzenia.

W drugiej odsłonie to również Wójcik był stroną napierającą do przodu i kontrolującą wydarzenia w klatce. Marcin spychał Pawła pod siatką, zmuszając go defensywy. Hadaś dwukrotnie starał się przenieść akcję do parteru, ale bez powodzenia. Hadaś wyprowadził celną kombinację bokserską. Po nieco ponad dwóch minutach tej rundy Wójcik przeszedł do zwarcia, a następnie wyciął przeciwnika. Marcin błyskawicznie wpiął się za plecy, skąd rozpoczął pracę nad dojściem do duszenia. Zamiast tego Wójcik rozpłaszczył Hadasia i zasypał go gradem ciosów. Sędzia ringowy przerwał walkę, a Marcin Wójcik mógł się cieszyć ze zwycięstwa przez TKO.

93 kg: Marcin Wójcik pok. Pawła Hadasia przez TKO, runda 2

Pełne wyniki gali FEN 39

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Flyweight

7,925 komentarzy 17,686 polubień

Jak na prawie sześć lat przerwy to Hadaś i tak nie wypadł najgorzej, ale i tak Wójcik wygrał, był po prostu lepszym zawodnikiem

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bokserek
bokserek

Maximum FC
Middleweight

1,644 komentarzy 3,710 polubień

Jak na prawie sześć lat przerwy to Hadaś i tak nie wypadł najgorzej, ale i tak Wójcik wygrał, był po prostu lepszym zawodnikiem

Moim zdaniem wypadł dobrze. Jego przerwa od walk nie była jakoś bardzo widoczna

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

WSOF
Middleweight

3,300 komentarzy 9,471 polubień

Szacun dla Hadasia za postawę po takiej przerwie

Odpowiedz polub