Informacja prasowa:

Bartosz Szewczyk (1-0, 1 SUB) podejmie Kacpra Miklasza (1-2, 1 KO) podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbędzie się 26 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Szewczyk ma 23 lata i pochodzi z Otwocka. Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Wilanów. Podczas swojego debiutu na FEN, podczas 32. edycji, wygrał przez duszenie z Akhmedem Salamovem. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszenniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Miklasz miał okazję już walczyć w Ostródzie przed niepełna rokiem podczas gali FEN 29, kiedy to przegrał z Pawłem Biernatem. Wojownik z Ełku w 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści WOTORE. W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył 10 pojedynków, z których 9 wygrał i wszystkie przed czasem. Swoją ostatnią walkę, z Tomasem Vaicikasem, wygrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

PaulPGR

Brutaal
Super Heavyweight

659 komentarzy 1,197 polubień

Szewczyk fajny prospekt, a Miklasz... nie oglądałem VIP mimo iż miałem takie plany, ale obczaiłem sobie jego rywala. To równie dobrze mógłby z Harasiem lub Joketiciem walczyć.

Odpowiedz 2 polubień

Kadczers

EFC Africa
Lightweight

2,836 komentarzy 1,430 polubień

Mówił o przerwie od startów przed walka na FEN teraz zmiana ?

Odpowiedz polub

Daniel Grabowski

Brutaal
Heavyweight

613 komentarzy 305 polubień

Mi sie takie zestawienie podoba. 50/50 jak dla mnie.

Odpowiedz polub

raubobrabo

BAMMA
Lightweight

862 komentarzy 814 polubień

Miklarz to ten frajer z Gromdy co spierdolił jak cipa bez honoru?

Odpowiedz polub

PaulPGR

Brutaal
Super Heavyweight

659 komentarzy 1,197 polubień

Miklarz to ten frajer z Gromdy co spierdolił jak cipa bez honoru?

Tak

Odpowiedz polub