Kacper Formela (MMA 12-4-0) pokonał Damiana Frankiewicza (MMA 9-4-0) w walce wieczoru gali FEN 33 jednogłośną decyzją sędziów.

Pojedynek rozpoczął się od badania się zawodników w stójce. Częściej z ciosami do przodu szedł Kacper Formela, który ze spokojem od czasu do czasu doskakiwał do rywala z kombinacjami. Często Formela zadawał atakował też niskimi kopnięciami, którymi świetnie podcinał Damiana Frankiewicza.

Od początku drugiej odsłony obaj w dalszym ciągu skupiali się na stójce, w której wymieniali się ciosami. Na półorej minuty przed końcem rundy Formela sprowadził rywala do parteru, dopisują kolejne sekundy kontroli na swoje konto.

Dobrze pracował w stójce Formela na początku trzeciej odsłony, jednak w pewnym momencie Frankiewicz zaatakował świetnym kolanem, po którym zawodnik Mighty Bulls Gdynia przez moment przeszedł do defensywy. Po minucie Kacper Formela udanie sprowadził rywala do parteru, obaj jednak powrócili po chwili do stójki. Mocno porozcinany Frankiewicz starał się trafiać przeciwnika prostymi, jednak Formela dobrze czytał każdą z prób ofensywy ze strony rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.