Damian Bujkowski (MMA 2-0-0) zanotował drugie zwycięstwo w zawodowej karierze, pokonując Marcina Sianosa (MMA 4-6-0) podczas gali FEN 33.

Pojedynek rozpoczął się od ostrej wymiany, po której Sianos zdecydował się przenieść do parteru. W pozycji z góry pozostał do samego końca rundy, ze spokojem kontrolując rywala na macie, zadając od czasu do czasu kolejne uderzenia.

Po pierwszych pięciu minutach obaj zawodnicy byli niezwykle zmęczeni. Drugą odsłonę obaj zaczęli od wymian w stójce, nie skupiając się w żaden sposób na defensywie. Sianos po minucie chciał zejść do parteru, jednak Bujkowski dobrze wybronił tę próbę. W pewnym momencie Bujkowski popełnił jednak błąd, który wykorzystał Sianos, obalając przeciwnika.

Więcej sił zachował po dwóch rundach Bujkowski, który zaczął kontrolować rywala. Zawodnik ten bronił prób sprowadzeń ze strony Sianosa, jak i punktował kolejnymi ciosami. W pewnym momencie Bujkowski zadał mocne kolana na korpus oraz uderzenia, po których Sianos osunął się na matę. Tam doskoczył do niego rywala, zadając kolejne uderzenia, które po chwili przerwał sędzia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.