Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała pierwszy trailer gali FEN 25, która już 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. W walce wieczoru tego wydarzenia Maciej Jewtuszko (12-4) zmierzy się z Vaso Bakocevicem (37-18-1).

Dla „Irokeza” będzie to pierwsza walka na zasadach MMA od gali KSW 40, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Davidem Zawadą. Wcześniej Jewtuszko pokonał miedzy innymi Krzysztofa Kułaka i Artura Sowińskiego.

W październiku 2014 roku reprezentant Berserkers Team Szczecin znokautował w trzeciej rundzie Vaso Bakocevica. Czerwcowy pojedynek będzie więc rewanżem za starcie sprzed blisko pięciu lat.

„Psychopata” w ostatnich latach prezentował się z bardzo dobrej strony, jednak jego rywale legitymowali się głównie ujemnymi rekordami. Od czerwca 2017 roku stoczył aż dwanaście pojedynków, z których jedenaście zwyciężył. Ostatni raz przegrał w lipcu 2018 roku na gali Bellator 203, gdzie znokautował go Andrey Koreshkov.

Oprócz pojedynku w kategorii półśredniej kibice zobaczą również następujące starcia:

Pojedynek o mistrzostwo FEN w wadze piórkowej
145 lb: Adrian Zieliński (18-8) vs Fabiano Silva (30-11-1)

125 lb: Katarzyna Lubońska (6-2) vs Izabela Badurek (7-5)
205 lb: Rafał Kijańczuk (7-1) vs Adam Kowalski (10-5-1)
185 lb: Tomasz Skrzypek (2-0) vs Krystian Bielski (4-1)
205 lb: Wojciech Janusz (5-4) vs Michał Gutowski (9-8)
209 lb: Bartosz Leśko vs Kevin Wiwatowski
187 lb: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz

22 KOMENTARZE

 1. Cringe w chuj. Vaso się w fartuch zaplątał u lekarza rodzinnego, a żarówie niestety nie udało się łba schować w ciemnościach – i tak przebija:DC:

  No kurwa, nie wyszło panowie:siara:

 2. Już było coś podobnego…chyba gala w Zielonej czy Jeleniej Górze… któryś z braci Linke występował

 3. Boże, co za żenua…

  Najwięcej dobrej roboty zrobił chyba tylko grafik odpowiedzialny za efekty.. cała reszta to tragedia, czepiając się czy nie czepiając…

 4. co wy pierdolice dick riderzy krs1, dobry trailer

  Tak dobry, że czekałem aż z dywanu wyturla się Mirek Okniński. Niestety taka scena nie miała miejsca.

 5. :antonio:

  Co sie odpierdala na naszym rodzimym rynku ostatnio to ja nie mam pytań.

  Złotousty Kawul prawi morały, opierdolony z kasy Prezes Jóźwiak odrabia FENstynem, gdzieś tam jedzie FFF z Lewandowskim na tylnym siedzeniu. Ja pierdole :jarolaugh: dobrze, że dla równowagi szykuje sie świetnie zapowiadające UFC 238.

 6. Słabe niestety.

  Zamysł dobry ze wzgledu na ksywe Vaso (oczywiście nikt poza fanami mma tego faktu nie rozkmini), ale historia w ogole sie nie trzyma kupy.

  Vaso zawiniety w kaftan w gabinecie szkolnej higienistki, niby agresor, a dookola pelno niebezpiecznych przedmiotów. Wychodzi sobie na ulice kiedy chce i bez zadnego problemu. Podjezdza ambulans i wyskakuje 2 gosci, również ubranych w kaftany, ale ktos im zapomnial zawiązać rekawy :DC:

  Jak ktos pisal – spoko montaż, dźwięk i efekty, ale odpowiedzialni za "story-telling" do wyjebania.

 7. Wakacyjny klimat, summer edition jak to zapowiadał Prezes, a tu szpital psychiatryczny:scary:

  Jedno do drugiego pasuje jak Makświni siodło.:razz:utinlaugh:

 8. Lepiej bym to wyreżyserował. Widzę ich w Mielnie. Najpierw gofry z owocami i bitą śmietaną (hołd dla Artura szpilki). Następnie pojedynek na "bokserze" z miejskimi mordeczkami by ostatecznie, z pobitewnymi ranami, wylądować w klubie Bajka; Paweł Jóźwiak na djce w koszuli krzyczący "Ostróda Jaaaazdaaa" pod Weź pigułkę Hazela Zobaczysz :antonio:

 9. Pacz Kawul jak prezes Jóźwiak kręci trajlery :wow:

  :siara:

  Włodarz Maciej poczuł oddech konkurencji na swoich plecach, już nie tylko jakieś tam walki, ale też reżyseria. Brawo prezesie Pawle, teraz czas na jakąś dłuższą formę. Proponuję np. " O dwóch takich co ukradli pas " :lol:.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.