Po prawie półtorej roku od swojego debiutu, Gabriel Al-Sulwi, znany lepiej fanom MMA oraz rapu jako Arab, wróci do klatki organizacji FEN. Raper ma na swoim koncie jedną walkę, kiedy to zmierzył się z Bartłomiejem Brzezińskim, którego skończył przed czasem w drugiej rundzie pojedynku. Dziś wiemy już, że jego kolejnym przeciwnikiem będzie inny raper, słynny w latach 90: Wujek Samo Zło (Maciej Gnatowski).

Nie jest jeszcze wiadomo, w jakiej dyscyplinie zmierzy się ta dwójka. Może to być MMA, Kickboxing, jak i sam boks. Szczegóły kontraktu nie zostały jeszcze sprecyzowane.

71 KOMENTARZE

 1. Do niczego nie mam tak ambiwalentnych uczuć jak do polskiego mma. Na zmianę: jebać zaorać, zdelegalizować oraz czyste uwielbienie. I to często w tej samej sprawie. Chyba jestem pierdolnięty

 2. WSZ nie wiem jak ty ale ja śmiem twierdzić, że to żaden dramat jak przytrafi się przegrana. Ewentualnie spróbujesz jeszcze raz (musisz mieć farta), nie możesz dać się złamać. MMA to gra, gdzie sędziego nie da się okłamać.

 3. Chujek Samo Dno to Żyd a Arab to Arab, ja bym sprawdził czy ktoś z nich jakiejś bomby nie podłoży, wiadomo jak oni się nie lubią.

  W sumie CSD przynajmniej nosa nie szkoda, bo już ma garbaty jak Kubica i Gortat, jedna rodzina.

 4. Walka roku będzie.

  Wujek coś trenuje, ktoś coś? Czego to jeszcze nie wymyślą 🙂

  Gdzieś tam ktoś mówił, że podobno próbuje trenować. Sam wujek twierdzi, że całe życie bił się na ulicy, ale śmiem twierdzić, że jedyne co ma wspólnego z jakimiś walkami to przyjmowanie razów na ryj. Choć to akurat nie ma nic do rzeczy, Arab go zje, wysra i rozsmaruje to gówno po macie.

 5. Gabryś, zawiodłem się :jon:

  pod blokiem sadzą się dwa menty

  mam gorszy dzień

  mógłbym zajebac im w zęby

  ale po co mam wyżywać się za błędy

  wolę ich zwyzywać, uśmiechnięty pójść tędy 6. To co oni odjebali do spółki z Jóźwiakiem to jest kurwa dramat. Z reguly sam potępiam w czambuł zwroty w stylu "tylko w tym kraju", ale naprawdę w niewielu miejscach na świecie dojscia do jednego największych koncernow paliwowych i czołowej stacji TV w kraju, mają ludzie pokroju pana Pawła.

 7. Ciekawe ile zarobia na tym freakfightingu. Mozliwe, ze nawet nie sa pokloceni. Pewnie jak ogladali razem zajebani famemma to mowili:

  (A) kurwa wujek za taki hajs moge ci najebac

  (WSZ) a ile oni hajsu maja?

  (A) a x zlotych.

  (WSZ) to za tyle to mozesz mi najebac malolat!

  (A) gitara, dzwonie do Jóźwiaka, szaka laka!

  I ciah robimy freakfightcik.

 8. Wujek samo zło: ilość marihuany która jest w jego organizmie jest tak że nawet jak do tej walki dojdzie i wujek ja przegra to  i tak nic nie będzie pamiętał.

  Arab chce pobić jednego z prekursorów Rapu 🙁

 9. To zestawienie ma sens dla tych, którzy kojarzą o co chodzi. Pare lat temu Arab prezentował się tak

  Imprezy ( ŻywyRap ) nie wygrał, ale to on zrobił największy szum. Dostał chyba nagrode publiki o ile dobrze pamiętam. Jeden z jury był członek Hemp Gru, Bilon. Olśniło ich jaką kase mogą na nim zrobić, więc wciągneli go do Dill Gang. Miał wydać własną płyte itd. Nie mineło dużo czasu, gdzie Arab wydał film z oświadczeniem, że płyty nie będzie, a ich współpraca się kończy, temat pozwów etc. Wujaszek był w to zamieszany od początku jako osoba postronna. Najwyraźniej musieli sobie bardziej zajść za skóre.

 10. Ej, dziewczyny i chłopaki, bo jeśli macie pełne baki. To zapraszam Was do draki. Chińskiej dzielnicy, jak mojej okolicy. Chłopaki to już mają oczka jak szparki. A ich zegarki przez cały czas pokazują. Że chłopaki rapują w tym dobrym kierunku! 'Przepraszam bardzo. Którędy do Baku-bakowa? Tam gdzie Ci chłopcy stoją? Dziękuję bardzo panu'. Ilu chłopaków się zebrało każdy swoje nadaje. Każdy wibruje tak jak mu się wydaje i pasuje. Wujek czuje i rapuje i w to wierzy, do czego zmierzy? Zobacz jak to wszystko zachęca nas do tańca. To jest styl rapowego popaprańca. Który popaprany przez całą godzinę. Namawiał do jointów swoją rodzinę. Zobacz jak w helikopterze śmigło się kręci! Wszystkie złe rzeczy ulecą z pamięci! Tylko dobre zostaną, Ty zostaniesz z głową wymieszaną. Baku, baku, baku…. to jest skład Baku, baku to jest skład… to jest, to jest…

 11. gdzie Arab wydał film z oświadczeniem, że płyty nie będzie, a ich współpraca się kończy, temat pozwów etc.

  A nadrobiłeś może materiał jak Arab się przyznał, że w tamtym okresie wpierdalał dużo grzybów, miał schizy i wszędzie widział spiski? Wszystkich przeprosił a HG z nim czy bez niego dobrze prosperowało.

 12. To co oni odjebali do spółki z Jóźwiakiem to jest kurwa dramat. Z reguly sam potępiam w czambuł zwroty w stylu "tylko w tym kraju", ale naprawdę w niewielu miejscach na świecie dojscia do jednego największych koncernow paliwowych i czołowej stacji TV w kraju, mają ludzie pokroju pana Pawła.

  FEN jest dokładnie taki jak Jóźwiak. Nie wiem tylko skąd w nazwie exclusive…

 13. Ej, dziewczyny i chłopaki, bo jeśli macie pełne baki. To zapraszam Was do draki. Chińskiej dzielnicy, jak mojej okolicy. Chłopaki to już mają oczka jak szparki. A ich zegarki przez cały czas pokazują. Że chłopaki rapują w tym dobrym kierunku! 'Przepraszam bardzo. Którędy do Baku-bakowa? Tam gdzie Ci chłopcy stoją? Dziękuję bardzo panu'. Ilu chłopaków się zebrało każdy swoje nadaje. Każdy wibruje tak jak mu się wydaje i pasuje. Wujek czuje i rapuje i w to wierzy, do czego zmierzy? Zobacz jak to wszystko zachęca nas do tańca. To jest styl rapowego popaprańca. Który popaprany przez całą godzinę. Namawiał do jointów swoją rodzinę. Zobacz jak w helikopterze śmigło się kręci! Wszystkie złe rzeczy ulecą z pamięci! Tylko dobre zostaną, Ty zostaniesz z głową wymieszaną. Baku, baku, baku…. to jest skład Baku, baku to jest skład… to jest, to jest…

  Piękne czasy młodości 😥

 14. A nadrobiłeś może materiał jak Arab się przyznał, że w tamtym okresie wpierdalał dużo grzybów, miał schizy i wszędzie widział spiski? Wszystkich przeprosił a HG z nim czy bez niego dobrze prosperowało.

  dzięki, nadrobiłem przed chwilą

 15. Lech Roch Pawlak vs Gtacjan Roztocki~!!

  Nic lepszego w  "świecie MMA" się już nie wydarzy…

  Japierdole….

 16. Lech Roch Pawlak vs Gtacjan Roztocki

  Chciałbym zobaczyć jak prezes rymuje na spontanie z Rochem (dla przyjaciół Skorpionem) Pawlakiem.

 17. Fajnie, że miałem przyjemność zrobić sobie zdjęcie z przyszłą gwiazdą FEN'u kiedyś we Wrocławiu przy okazji festiwalu hip-hopowego. Powiedziałem, że jestem fanem, ale bardziej mi chodziło o programy typu Rap Kanciapa, czy Rap Pakamera, a nie twórczość rapową. Jednak Wuja chyba źle zrozumiał, bo chciał mi opchnąć swoją nową płytę :juanlaugh:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.