Po prawie półtorej roku od swojego debiutu, Gabriel Al-Sulwi, znany lepiej fanom MMA oraz rapu jako Arab, wróci do klatki organizacji FEN. Raper ma na swoim koncie jedną walkę, kiedy to zmierzył się z Bartłomiejem Brzezińskim. Arab skończył rywala przed czasem w drugiej rundzie pojedynku. Tak o kolejnym występie rapera wypowiedział się prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak, w wywiadzie dla polsatsport.pl.

Pewnego dnia Gabriel zadzwonił do mnie i powiedział, że jest gotowy stoczyć swój kolejny pojedynek. Sporo czasu od momentu debiutu spędził na sali treningowej i ocenił, że dziś jest znacznie lepszym zawodnikiem, więc jest gotowy po raz kolejny wyjść do klatki. Mam już dogranego rywala dla „Araba”, będzie to medialne starcie. Raz na jakiś czas będziemy naszym fanom serwować takie zestawienia.

6 KOMENTARZE

  1. Lotos maja na dłużej ,i na pewno FEN pokaże sporo ciekawych zestawień w 2019 roku . Babilon produkcyjnie  oraz frekwencyjnie nie pasuje do FEN ,proponuje obejrzeć ostatnia gale Babilona .

  2. To ze maja trochę mniej światełek nie świadczy ze są biedna wersja KSW .Torwar jakoś wypełniali 3 lata pod rząd a tam pojemność jest 6 kK1 jest wartością dodana ,ściagają przez to dodatkowych fanów .Oprocz KSW to jedyna organizacja w Pl która zrobiła 22 gale na takim poziomie. Hala w Lubinie o pojemności 4k już prawie wyprzedana .Tymczasem Babilon nie mógł wyplenić haki w Nadarzynie na kilkaset miejsc . Bądźmy obiektywni

  3. Rozaczaruje cię trolu internetowy,jestem tylko  zwykłym kibicem.Ale jak jesteś taki mądry zza klawiatury chętnie spotkam się z tobą face to face synku

  4. Słuchaj synku ,od dawna obserwuje twoje chamskie i hejterskie wpisy ,na temat FEN .Nie mówię tu o żadnych solówkach , twierdze tylko ze jesteś zwykłym trolem internetowym , który tylko  zza monitora potrafi ubliżać innym .Dlatego chętnie bym sie z Tobą spotkał i zobaczył ile masz w realu do  powiedzenia ! Daleko nie musimy się szukać ,jeżdżę  na większość dużych gal Polsce .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.