Informacja prasowa:

Kewin Wiwatowski (4-5, 1 KO, 2 SUB) będzie rywalem Gorana Reljica (16-8, 5 KO, 6 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 21, która 25 maja odbędzie się we Wrocławiu.

Wiwatowski to 23-letni grudziądzanin, który starty w MMA przeplata z występami w formule K-1. W przeszłości rywalizował w dwóch kategoriach wagowych – półciężkiej i ciężkiej. Spośród czterech wygranych tylko jedno zostało przez Wiwatowskiego odniesione na punkty – w listopadzie 2016 roku sędziowie byli jednomyślni i dali mu pewne zwycięstwo nad Piotrem Kalenikiem. W swojej pierwszej walce Wiwatkowski poddał Adriana Czudzinowicza. Grudziądzanin w pierwszej rundzie znokautował Danielsa Riekstinsa podczas gali w Rydze.

Reljic jest doskonale znany wszystkim kibicom mieszanych sztuk walki w naszym kraju. 34-letni Chorwat w przeszłości reprezentował barwy KSW i w 2015 roku został nawet mistrzem tej federacji. W latach 2008-2010 występował pod szyldem UFC. Jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Reljic ma znakomite warunki fizyczne – mierzy aż 191 centymetrów. Zazwyczaj występował w wadze półciężkiej – to w niej święcił wiele sukcesów. Reljic będzie toczył w FEN walki w dwóch kategoriach wagowych – półciężkiej i średniej.

Karta walk FEN 21:

 • Thiago Vieira VS Andrzej Grzebyk -84 kg*
 • Łukasz Pławecki VS Wojciech Wierzbicki -77 kg K-1*
 • Toni Valtonen VS Marcin Zontek -93 kg
 • Jacek Jędraszczyk VS Tymoteusz Łopaczyk -77 kg
 • Kewin Wiwatowski VS Goran Reljic -93 kg
 • Łukasz Kopera VS Mateusz Głąb -70 kg
 • Patryk Nowak VS Marian Ziółkowski -70 kg
 • Oskar Somerfeld VS Szymon Dusza -77 kg
 • Grzegorz Ciepliński VS Marcin Sianos -120 kg

*Stawką tych pojedynków będzie pas mistrzowski federacji FEN

19 KOMENTARZE

 1. Mismatch jak diabli, ale ponieważ to FEN i chcą promować Gorana, to wcale mnie nie zdziwi jak jakimś cudem Kevin ubije Chorwata :lol:.

 2. 2 krotny mistrz świata w walce na gołe pięści, który miał ostatnio walkę wieczoru w hali ECHO Liverpool na FENie. Jaram się, bo ten ostatni nokaut w owijkach piękny.

 3. Ja pierdole, ogromna różnica doswiadczenia… Powodzenia Lewin ale czuję ciężki wpierdol, mimo to trzymam kciuki

 4. Sam Jóźwiak potwierdza, że Kewin ma jedno zadanie…

  Ten Pedzik swego czasu byl calkiem normalny ale pozniej zaczal mnie wkurwiac na maxa. Ciekawe dlaczego nie krytykuje nigdy zestawien na ksw… odpowiedz- pracuje dla nich…

 5. Ten Pedzik swego czasu byl calkiem normalny ale pozniej zaczal mnie wkurwiac na maxa. Ciekawe dlaczego nie krytykuje nigdy zestawien na ksw… odpowiedz- pracuje dla nich…

  Chyba wszyscy ktorzy przeszli na lini rocks-ksw tak sie zachowuja. Jedynie żmija CHYBA jest niezależni i nie musi lizać dupy KFC.

 6. Goran mądry chłop wie, że FEN trampoliną do KSW.

  A tak pozatym to straszny mismatch. Nie widze też Gorana w MW, cięcie z ciężkiej do średniej źle się skończy no chyba że jest to celowy zabieg żeby Andrzej Grzebyk miał dobrego rywala w rekordzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.