Obszerny wywiad z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem, przed nadchodzącą galą Next Level na Torwarze.

26 KOMENTARZE

 1. Prachnio jest słaby , Grzebyk tez a Fen jak tak dalej pujdzie to Babion pochłonie!!! wszystko  w temacie!!! I Fen wescie sie do roboty. Grabowski wolny dlaczego nie???? Halman do wziecia???? Kasy brak noo sory!!!

 2. Ile tak trybson dostaje za walkę w fen?

  Za dużo.

  Jak słucham Prezesa, który jest pewien jakże wysokiej medialności Trybsona oraz tego,

  że którakolwiek z klinik zrobi mu zabieg za reklame, to dochodze do wniosku,

  że albo ja albo on żyjemy w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

 3. Grabowski wolny dlaczego nie???? Halman do wziecia????

  Oni przyciągną kibiców ? No chyba nie bardzo. Trybson to zdecydowanie lepsza inwestycja i to absolutnie bez żartów.

 4. Pan Jóźwiak normalnie się wypowiada, nie jeździ po KSW i oddaje im zasłużenie 1 miejsce. KSW czyli Kawulskiemu i Lewandowskiemu jakoś brak tej klasy i wychodzi ich buractwo oraz pycha. Kawulski mówi, że FEN to marna podróba KSW, a Jóźwiak go pozdrawia serdecznie. Toczenie wojenek polsko-polskich zawsze było domeną buraków i imbecyli, i to się szybko nie zmieni.

  Ciekawa informacja o tym, kto najwięcej zarabia. Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale jednak. Jak widać lajki na fejsbuku czy innych mediach społecznościowych jednak robią różnicę. W takim razie i Tymek powinien zarabiać dobrą kasę, a pewnie jej nie dostaje aż tyle.

  Ja osobiście każdej organizacji życzę jak najlepiej i oby MMA rosło w siłę!

 5. Do pewnego momentu, w sumie nie tak dawno, najwyższa gaża w FEN wynosiła 7 tysięcy polskich cebulatorów, a dostawał je jednak dobry sportowiec. Myślę, że standardy mogły spaść, skoro celebryta kurwa piątego sortu teraz dostaje najwięcej. Moim zdaniem FEN już tonie w chuj, tak, że jeszcze oddychają przez słomkę, a cali są pod wodą….

 6. Fen upadnie w momencie jak Pan Kmita ich odłączy do Polsatu. To wszystko się trzyma na kasie Solorza, a nikt innych ich nie weźmie. Gdyby Polsat wykopał KSW to chętni pewnie by się znaleźli ale FEN bez szans.

 7. Fen upadnie w momencie jak Pan Kmita ich odłączy do Polsatu.

  Polsat to nie wszystko.  Jeszcze jest Puls, poczta kwiatowa i Irek Bieleninik.

 8. Najlepiej opłacany zawodnik to Trybson.

  Dziękuję, do widzenia.

  :kis:

  A w cyrku popek i strachu i co tez się z tego smiejesz?

 9. Do pewnego momentu, w sumie nie tak dawno, najwyższa gaża w FEN wynosiła 7 tysięcy polskich cebulatorów, a dostawał je jednak dobry sportowiec. Myślę, że standardy mogły spaść, skoro celebryta kurwa piątego sortu teraz dostaje najwięcej. Moim zdaniem FEN już tonie w chuj, tak, że jeszcze oddychają przez słomkę, a cali są pod wodą….

  I to słomkę ptysiową…:wtf2:

 10. Sporo pozytywnych słów padło od prezesa Jóźwiaka w stronę KSW. Nie spodziewałem się tego, zwłaszcza po przeczytaniu tytułu 😉

 11. Sporo pozytywnych słów padło od prezesa Jóźwiaka w stronę KSW. Nie spodziewałem się tego, zwłaszcza po przeczytaniu tytułu 😉

  Prezes nie chce żeby później źle mówiono o FEN. Wszak nie wypada źle mówić o zmarłym.

 12. Prezes nie chce żeby później źle mówiono o FEN. Wszak nie wypada źle mówić o zmarłym.

  :wow::mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.