Prezes FEN-u Paweł Jóźwiak podsumowuje galę na warszawskim Torwarze i zdradza kilka planów organizacji na kolejne wydarzenia.

14 KOMENTARZE

 1. Gala będzie 25 maja tak jak najmanowa narodowa gala na narodowym.  Widze przemyślany termin… Najpierw mecz a teraz to. Jestem wróżką następna gala to będzie niewypał.

 2. Gala będzie 25 maja tak jak najmanowa narodowa gala na narodowym.  Widze przemyślany termin… Najpierw mecz a teraz to. Jestem wróżką następna gala to będzie niewypał.

  W tym to trochę spieprzyli, ale nie winię samego FENu za ten stan rzeczy i mam tu na myśli kontrakt medialny.

  Co by nie mówić o Pawle to czuje klimat, wie jaka jest sytuacja i gdzie są na ten moment. Może to wszystko jednak ruszy, bo szkoda by było jakby zniknęli. Podejście typu FEN przystankiem przed UFC nie jest najgłupsze, ale dodałbym do tego jednak Wielką Brytanię. FEN -> UK(gale typu BAMMA, CW)-> UFC. Myślę, że solidni zawodnicy, którzy nie mają szans na walki w KSW(bo coś tam) taką drogę wybiorą.

 3. Co by nie mówić o Pawle to czuje klimat, wie jaka jest sytuacja i gdzie są na ten moment. Może to wszystko jednak ruszy, bo szkoda by było jakby zniknęli.

  Dokładnie.

 4. Gala będzie 25 maja tak jak najmanowa narodowa gala na narodowym.  Widze przemyślany termin… Najpierw mecz a teraz to. Jestem wróżką następna gala to będzie niewypał.

  Tak bo na gali Najmana będą tlumy… Tym bardziej jak czesc karty będzie w PPV. Ja jak będę miał wybor miedzy gala Najmana a FEN to lukne FEN bez 2 zdan… za darmo to oglądam:fjedzia:

  PS. @Unscarred jak zawsze zadajesz najciekawsze pytania!

 5. Bardzo dobra frekwencja… przecież hala nie była zapełniona nawet w 1/3 a kilka dni temu prezes mówił że gala wyprzedana :bayan::wall:

 6. Bardzo dobra frekwencja… przecież hala nie była zapełniona nawet w 1/3 a kilka dni temu prezes mówił że gala wyprzedana :bayan::wall:

  Faktycznie bylo az tak pusto, ktos kto byl na Torwarze moze to potwierdzic ? W TV nie wygladalo to tak zle, a z wywiadow z zawodnikami wynikalo, ze samo K-1 sprzedalo kolo 2000 biletow ?

 7. Bardzo dobra frekwencja… przecież hala nie była zapełniona nawet w 1/3 a kilka dni temu prezes mówił że gala wyprzedana :bayan::wall:

  Już nie przesadzajmy, raczej lepsza frekwencja niż poprzednio na Torwarze, trochę wolnych miejsc się pojawiało bo kibice jak kończył walczyć zawodnik dla którego przyszli to wychodzili, do tego też cześć miała wyjebane na miejsce które ma na biletach i się ściasnali gdzie indziej, schody itp.

 8. Bardzo dobra frekwencja… przecież hala nie była zapełniona nawet w 1/3 a kilka dni temu prezes mówił że gala wyprzedana :bayan::wall:

  Te tansze miejsca byly wyprzedane, natomiast te po 300zl oraz loza honorowa gdzie ja siedzialem byla prawie pusta

 9. WIELKIE badania antydopingowe. Ej a może zaczniecie badać zawodników K1/KB. Dlaczego wszyscy uwzięli się na MMA a o stójkowiczach CISZA.

 10. To już wiadomo na co poszedł ten milion. Pan Jóźwiak musiał zapłacić każdemu z tych celebrytów za przyjście.

 11. Partner TV FEN, czyli Polsat Sport, po sobotniej gali zamiast informacji o zdobyciu w swietnym stylu tytulu przez Rebeckiego, czy wywiadu z nim, lansuje teze Mateusza Borka, ze FEN to wylacznie kuznia talentow dla KSW. Teraz brakuje juz tylko ogloszenia walki Szulakowski – Rebecki 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.