Informacja prasowa: 

Mateusz Rębecki (6-1, 1 KO, 4 SUB) i Marian Ziółkowski (18-6, 4 KO, 12  SUB) przeszli podczas gali Fight Exclusive Night 20 „Next Level” badania antydopingowe. W ich organizmach nie wykryto zabronionych substancji.

Przeprowadzenie badań antydopingowych po walce Rębeckiego z Ziółkowskim było pomysłem włodarzy FEN, ale ich zwolennikami byli obaj zawodnicy. Stawką tego starcia był pas mistrzowski federacji w kategorii lekkiej. Po pojedynku, którego zwycięzcą został Rębecki, bohaterowie co-main eventu gali w Warszawie udali się na wcześniej zaplanowaną kontrolę. W ich organizmach nie wykryto zabronionych substancji.

Oficjalnie mogę wszystkich poinformować, że na fen 20 byłem czysty (bez dopingu)!!! Były wątpliwości ?

Publiée par Mateusz "Chińczyk" Rębecki Bjj/MMA sur Lundi 9 avril 2018

Chcemy wprowadzić badania antydopingowe po wszystkich walkach mistrzowskich w naszej federacji. W Warszawie mieliśmy pierwszą tego typu sytuację, ale stopniowo będziemy takie procedury wprowadzać przy każdym pojedynku, którego stawką będzie mistrzowski pas. Byłem przekonany, że zarówno Rębecki, jak i Ziółkowski są „czyści”. Cieszę się, że teraz mamy tego stuprocentową pewność. Wzorujemy się na UFC i chcemy być tacy jak oni – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

23 KOMENTARZE

 1. O kurwa, ale osiągnięcie, dwóch zawodników nie wpadło na teście. Aż potrzeba było o tym newsa zrobić…

 2. Mateuszu Rębecki, taka malutka uwaga od specjalisty w dziedzinie PR: jak piszesz rzeczy w stylu "Na FEN 20 byłem czysty", to praktycznie każda czytająca to osoba pomyśli sobie, że w jakichś innych okolicznościach nie byłeś czysty. Generalnie publikowanie takich informacji jest równie sensowne jak to, że ja oświadczę wszem i wobec, że nie nakradłem dzisiaj w "Żabce". I okraszę to trzema wykrzyknikami

 3. Mateuszu Rębecki, taka malutka uwaga od specjalisty w dziedzinie PR: jak piszesz rzeczy w stylu "Na FEN 20 byłem czysty", to praktycznie każda czytająca to osoba pomyśli sobie, że w jakichś innych okolicznościach nie byłeś czysty. Generalnie publikowanie takich informacji jest równie sensowne jak to, że ja oświadczę wszem i wobec, że nie nakradłem dzisiaj w "Żabce". I okraszę to trzema wykrzyknikami

  Ale @halibut nie był czysty

 4. Co to za testy jak wiedzieli przed ze i kiedy beda testowani.

  Tylko idiota by walil bombe w takiej sytuacji.

  No chyba, ze to byl test na inteligencje a skukcesem jest ze obaj zdali. :beczka:

 5. W FEN nie biora bo ich nie stać. To nie są tanie rzeczy panie Boczek. A wiadomo jak pan Jóźwiak płaci. To może by starczyło na samą strzykawkę ale bez wkładu.

 6. O kurwa, ale osiągnięcie, dwóch zawodników nie wpadło na teście. Aż potrzeba było o tym newsa zrobić…

  W Polsce nie ma testów antydopingowych, więc tego typu działania są czymś nowym. Czymś o czym warto napisać. Jeśli piszemy o wpadkach to czemu mielibyśmy nie napisać o negatywnym wyniku? Zwłaszcza w kraju w którym nie jest to standard (bo testów w ogóle nie ma). Weź swoje zgryźliwe nastawienie i idź z nim gdzieś indziej 😉

 7. O kurwa, ale osiągnięcie, dwóch zawodników nie wpadło na teście. Aż potrzeba było o tym newsa zrobić…

  Ja w boksie zrobiono testy czołowym polskim zawodnikom bo była walka o pas junior Bałtyk to wpadli obaj

 8. Ja w boksie zrobiono testy czołowym polskim zawodnikom bo była walka o pas junior Bałtyk to wpadli obaj

  tylko tam nie wiedzieli o testach a tu tak

 9. Co to za testy jak wiedzieli przed ze i kiedy beda testowani.

  Tylko idiota by walil bombe w takiej sytuacji.

  Starczy skonczyc cykl troche wczesniej- rezultaty koksowania zostają a wynik kontroli negatywny . Bardzo fajnie to zostalo pokazane w filmie Ikar . Jesli testy antydopingowe mają jakikolwiek sens to musza byc niezapowiedziane .

 10. Starczy skonczyc cykl troche wczesniej- rezultaty koksowania zostają a wynik kontroli negatywny . Bardzo fajnie to zostalo pokazane w filmie Ikar . Jesli testy antydopingowe mają jakikolwiek sens to musza byc niezapowiedziane .

  Oleksiejczuk sie ladnie odblokowal, a clom zostal i lipa :fjedzia:

 11. Oleksiejczuk sie ladnie odblokowal, a clom zostal i lipa :fjedzia:

  Bo nie wyedukowany , w Ikarze szef ruskiego labu jeszcze dla pewnosci zrobil badania antydopingowe podopiecznemu, ktoremu koks aplikowal jak wyszly czyste to dopiero po tym pozwolil mu wziac udzial w zawodach :jjsmile: .

 12. czyli kiepsko to robili jak wpadali a mogli dzwonic do @Aliibaba a on by im powiedzial co i jak:lol:

  mordo ciesze sie, ze zawodnicy w Polsce jak Marian Ziolkowski

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.