Informacja prasowa: 

Federacja Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa. Jeszcze nie odbyła się 18. edycja gali, a już wiadomo, gdzie będzie można zobaczyć czołowych polskich zawodników w MMA i kickboxingu podczas kolejnego wydarzenia. Tym razem wybór padł na Wrocław i Halę Orbita. Termin? 14 października.

– Po debiucie w Koszalinie teraz wracamy do miejsca, w którym wypływaliśmy na szerokie wody jako federacja zajmująca się mieszanymi sztukami walki oraz kickboxingiem. Po raz siódmy zagościmy we Wrocławiu i po raz trzeci areną zmagań dla naszych zawodników będzie Hala Orbita. To gwarancja niesamowitych emocji i znakomitej atmosfery – Wrocław zawsze był dla nas wyjątkowo gościnny – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Niedługo poznamy więcej szczegółów na temat gali, ale Jóźwiak postanowił już teraz uchylić kibicom rąbka tajemnicy  – Będą walki o pas federacji oraz spektakularne obrony. Ponadto szykujemy freak fight. Sportowo zaprezentujemy bardzo mocną kartę walk. Każdy znajdzie coś dla siebie. To będzie bardzo dobre widowisko mogę obiecać, że tak właśnie się stanie – dodał.

Na kilkanaście dni przed FEN 18 wiemy już, gdzie odbędzie się następna edycja. Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.