Informacja prasowa:

Polska organizacja sztuk walki znów powraca na wybrzeże. Koszalin stanie pod znakiem kolejnej gali Fight Exclusive Night, kiedy FEN 18 Summer Edition sprowadzi 12 sierpnia do klatki m.in. gwiazdy piórkowej kategorii wagowej, czyli Kamila Łebkowskiego i Bartosza Koperę. Fani sztuk walki już mogą kupować bilety na to wydarzenie!

Kamil Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, będzie to jego trzecia gala z rzędu. Warto przypomnieć, że w 13 edycji pokonał Piotra Hallmanna, który ma w swoim dorobku m.in. pojedynki w amerykańskiej UFC.
W co-main event zobaczymy także Andrzeja Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać „win streak” i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem (4 KO/TKO, 3 SUBMISSIONS).

Duże emocje wzbudzają także kolejne polskie nazwiska. Popularny „Małpa”, czyli Bartosz Kopera to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd federacji FEN. 24-latek z Łodzi nie miał okazji zaprezentować się na ostatniej gali, za to tym razem dojdzie do starcia z Aleksandrem Georgasem. Obaj zawodnicy znani są z wyjątkowych umiejętności grapplerskich, i mimo, że ich walki często nie kończą się przed czasem – ten pojedynek będzie gratką dla fanów „turlanki”.

W kategorii do 70 kilogramów zobaczymy Mateusza Rębeckiego i Oskara Somerfelda. Mimo, że „Chińczyk” nie ma dużego doświadczenia w profesjonalnych federacjach, obie swoje walki w FEN wygrał, a na cztery starcia aż trzy zakończył przed czasem. Somerfeld natomiast z rekordem 5-2 poddał wszystkich swoich przeciwników, co poniekąd tłumaczy jego przydomek: „Universal Soldier”.

Duży kaliber do klatki FEN 18 Summer Edition wprowadzi m.in. Wojciech Janusz. 26-letni Szczecinian ma swoim dorobku zarówno knockouty jak i poddania. Ponieważ w federacji FEN tylko raz (na 3 pojedynki) zakończył starcie zwycięsko, można liczyć na fantastyczne widowisko kategorii do 93 kilogramów.

Karta walk FEN 18:

TBA VS Kamil Łebkowski 66 kg
TBA VS Andrzej Grzebyk 84 kg
Alexander Georgas VS Bartosz Kopera 66 kg
TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
TBA VS Wojciech Janusz -93 kg
TBA VS Oskar Somerfeld -70 kg
Po gali Baltic Storm jeszcze nie osiadł kurz, a już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. W tej chwili koszalińska edycja to nie pełna rozpiska walk, ale karta będzie wkrótce się rozrastać!

Gala odbędzie się w Koszalinie w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin), a bilety można kupić na Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl i Bilety.fm od dzisiaj!

5 KOMENTARZE

  1. Kopera vs Georgas wygląda bardzo dobrze, zobaczymy co z resztą. Wreszcie jest jakaś powtarzalność zawodników i budowanie nazwisk – trzecia gala z rzędu Łebkowskiego.

  2. Beda dwa nazwiska z Koszalinskiego Ronin Gold Team. Walczyli juz na Rundzie w Brd

  3. W tym roku akurat w FEN dobrych walk MMA nie było za wiele. Tak na szybko przypominam sobie pięć. Zobaczymy w którą stronę pójdą dalej. Te pogłoski o zagranicznej gali są conajmniej intrygujące.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.