Wraz z organizacją Fight Exclusive Night mamy dla Czytelników naszego portalu szesnaście biletów na sobotnią galę FEN 16.

Wszystko co należy zrobić, aby otrzymać wejściówkę to napisać w komentarzu pod tym wpisem, który z pojedynków odbywającej się na Torwarze gali jest – według Was – najbardziej interesujący. W dobrym tonie będzie krótkie uzasadnienie. Spośród komentujących wybierzemy szesnaście osób, do których trafią bilety. Zabawa trwa do środy, do godziny 24:00.

Poniżej karta walk wydarzenia:

WALKA WIECZORU:
Gabriel Silva – Kamil Łebkowski

Karta Główna:

Radosław Paczuski vs. Brice’a Kombou
Daguir Imavov vs. Bartłomiej Kopera
Ihar Kamkou vs. Marcin Szreder
Łukasz Stanek vs. Kamil Gniadek
Riccardo Nosiglia vs. Michał Oleksiejczuk
Artur Bizewski vs. Arkadiusz Wrzosek
Łukasz Stanek vs. Kamil Gniadek
Riccardo Nosiglia vs. Michał Oleksiejczuk
Artur Bizewski vs. Arkadiusz Wrzosek
Shely Santana vs. Arbi Shamaev
Ireneusz Szydłowski vs. Paweł Pawlak
Vitały Kazakou vs. Piotr Bąkowski
Arkadiusz Medyński vs. Sebastian Kotwica
Adrian Kurek vs. Karol Zyra

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

6 KOMENTARZE

  1. Dla mnie najlepszą walką jest walka Ihar Kamkou vs. Marcin Szreder. Najbardziej interesuje mnie występ Szredera, gdyż od tego człowieka bije wielka pozytywna energia.  Pokazał że mimo nieprzychylności losu nie należy się poddawać tylko walczyć o swoje. Dwa, szacunek jaki ma do każdego rywala, jest niespotykany w dzisiejszym świecie, no i trzeci aspekt to ze niedawno Marcin zmagał się z grypą a mimo to nie odwołał walki.

  2. Artur Bizewski vs. Arkadiusz Wrzosek – zdecydowanie ten pojedynek, ponieważ według podanej rozpiski będzie miał on miejsce dwukrotnie na tej gali.

  3. Szydłowski – Pawlak, bo mam sentyment do tego drugiego za UFC w Polsce. No i lubię oglądać, jak byli perspektywiczni zawodnicy, nad którymi spuszczał się Kowalik dostają ciężki oklep od noname'ów

  4. Czekam na walkę Michała Oleksiejczuka z Riccardo Nosiglią. Włoch pokazał w walce z Zontkiem, że jest ciekawym zawodnikiem dość ubogiej dywizji półciężkiej i będzie stanowił poważny test dla Polaka. Potencjalny wygrany tej walki może być poważnie brany pod uwagę jako pretendent do pasa kategorii 93 kilo dla Przemysława Mysialy (o ile ten dalej jest mistrzem FEN).

  5. Moim zdaniem najlepszą walką tego wieczoru będzie Popek vs Hardcorowy Koksu. Obaj zawodnicy nie raz udowadniali swoją wyższość w ringu pokonując taki utalentowanych zawodników takich jak Marcin Najman(pokonany przez Mikołajuwa) czy Mirosław Okińskich (zaliczył ciężki nokaut po ciosach Burneiki). Śledzę media społecznościowe Roberta 'Popka' Biedronia i muszę szczerze przyznać, że kołowrotek w jego wykonaniu sparing partnerze jest imponujący. 'Raket fjuel' nie pozostaje w tyle. Co rusz wrzuca zdjęcia ze swoich przygotowań, na cel wziął BJJ, które trenuje w najlepszym polskim klubie MMA Extrime Lubliniec. Sądzę, że ta walka przyciągnie rzeszę fanów, szczególnie tej 3-ciej.

  6. Riccardo Nosiglia vs. Michał OleksiejczukMoim zdaniem najciekawszy pojedynek na gali. Oleksiejczuk to mlody i widowiskowo walczacy zawodnik, z duzym doswiadczeniem, ktory ma szanse wiele osiagnac w MMA. Z drugiej strony wloch z dobrym warunkami fizycznymi, konczacy wszystkie swoje walki przez TKO w pierwszej rundzie i majacy na rozkladzie mistrza FEN – Zontka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.