fen-12-bonusy-800x445fot. Dawid Szulc / Paweł Najmowicz

Informacja prasowa:

Po niezwykłych emocjach jakich dostarczyła gala FEN 12 Feel the Force i w uznaniu dla zawodników, organizacja Fight Exclusive Night postanowiła przyznać bonusy za Nokaut Wieczoru, Poddanie Wieczoru i Walkę Wieczoru.

Podczas niesamowitego piątkowego wieczoru, 20-go maja, w Hali Stulecia we Wrocławiu, wystąpiło wielu znakomitych polskich zawodników MMA i formuły K-1, a nasza federacja postanowiła docenić ich wysiłek.

Za spektakularny Nokaut Wieczoru uznaliśmy wyczyn Davy Gallona w walce o pas wagi średniej z Michałem Michalskim, kiedy to francuski zawodnik jedną akcją w mistrzowskiej, czwartej rundzie przesądził losy walki serią ciosów nokautując rywala.

Za Poddanie Wieczoru, postanowiliśmy nagrodzić Przemysława Mysialę, który na dwie sekundy przed końcem walki o pas wagi półciężkiej w dramatycznych okolicznościach zmusił do poddania Marcina Zontka.

Właśnie wspomniany wcześniej pojedynek Marcina Zontka z Przemysławem Mysialą w naszej ocenie bezsprzecznie zasłużył na miano Walki Wieczoru i postanowiliśmy nagrodzić go bonusem.

Organizacja Fight Exclusive Night, dziękuje zawodnikom za włożony trud w przygotowania do pojedynków i spełnienie oczekiwań wysokiego poziomu sportowego. Kibicom dziękujemy za liczne przybycie na galę i wspaniały doping jaki niósł zawodników przez cały czas trwania eventu. Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie, którym będzie gala FEN 13 w Gdyni w dniu 13 sierpnia 2016.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.