Zderzenie z legendarną polską siłą bywa czasami bardzo ciężkie. Przekonała się o tym Felice Herrig, która w miniony weekend zmierzyła się na UFC 223 z Karoliną Kowalkiewicz. Polka posłała w kierunku twarzy rywalki kilka naprawdę mocnych ciosów nie tylko pięścią, ale także łokciami. Efekty tego widać na zdjęciach, które Herrig dodała na swoim profilu na Instagramie.

17 KOMENTARZE

 1. @crt14 Asia właśnie powiedziała , że zostaje w ATT bo jest jego częścią i gra super pozytywnie nastawioną szczęśliwą anielice.

  Ale Ty przecież to wiesz :beczka:

 2. @crt14 Asia właśnie powiedziała , że zostaje w ATT bo jest jego częścią i gra super pozytywnie nastawioną szczęśliwą anielice.

  Ale Ty przecież to wiesz :beczka:

  A ktoś twierdził że odchodzi? Nikt. Już dawno temu zapowiedziała że zakończy karierę razem z ATT. Więc nic nowego.

  Popaliła mosty i teraz już widać nie ma dla niej większego sensu eksperymentowanie z klubami.

  PS

  Zmądrzej i dorośnij.

 3. Ej Karola jest ogółem bardzo seksowna ale czasem wydaje mi się jakby była co najmniej babcią taką 60+. Powinna pokazywać zębiska

 4. Ej Karola jest ogółem bardzo seksowna ale czasem wydaje mi się jakby była co najmniej babcią taką 60+. Powinna pokazywać zębiska

  Ona się wstydzi pokazywać zęby.

 5. Może jestem ślepy, ale poza małym zadrapaniem/siniakiem ja tu nie widzę żadnych obrażeń.  Ma klatkę piersiową jak facet, ramiona i szczękę też.

 6. Może jestem ślepy, ale poza małym zadrapaniem/siniakiem ja tu nie widzę żadnych obrażeń.  Ma klatkę piersiową jak facet, ramiona i szczękę też.

  Nie jak facet tylko jak kobieta z podwyzszonym poziomem testo:razz:jelen:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.