Wyniki oglądalności jednego z największych zestawień w historii organizacji Bellator MMA nie powalają. Średnio galę Bellator 198: Mir vs Fedor oglądało 750 tysięcy fanów. 48-sekundowy pojedynek dwóch weteranów kategorii ciężkiej nie trwał zbyt długo, co z pewnością mogło mieć wpływ na wynik. Galę oglądać można było na dwóch kanałach – Paramount oraz CMT. Biorąc jednak pod uwagę przeszłe wydarzenia, na Spike z podobnymi nazwiskami Bellator osiągał dużo lepsze wyniki oglądalności.

Dla porównania poprzednią galę z udziałem Michaela Chandlera oraz Brandona Girtza oglądało 400 tysięcy fanów. Bellator MMA konkurowało w zeszły weekend z walką bokserską Josesito Lopeza z Miguelem Cruzem czy rozgrywkami play-off w NBA.

Innym przykładem do porównania może być gala, której główną atrakcją była walka w turnieju pomiędzy Chaelem Sonnenem a Rampagem Jacksonem. Wtedy to wydarzenie oglądało 933 tysięcy widzów, a za konkurencję mieli oni UFC 220: Miocic vs Ngannou.

11 KOMENTARZE

 1. 750 tysięcy fanów

  I to jest druga siła na świecie, nie dobija do miliona przy ME Mir vs Fedor. Byle jaka gala UFC ma leciutko tą bańkę oglądalności.

 2. I to jest druga siła na świecie, nie dobija do miliona przy ME Mir vs Fedor. Byle jaka gala UFC ma leciutko tą bańkę oglądalności.

  Galę oglądać można było na dwóch kanałach – Paramount oraz CMT

  Myślę że warto to wziąć pod uwagę. Nie sa to kanaly tak popularna jak kanaly FOXa czy nawet Spike

 3. Myślę że warto to wziąć pod uwagę. Nie sa to kanaly tak popularna jak kanaly FOXa czy nawet Spike

  W sumie tak, ale myślałem że druga siła na świecie wykręca chociaż milion.

 4. Ale UFC nie osiaga miliona, chyba ze maja Miocica, Cormiera , Whittakera lub GSP… Khabib tez nie zrobil miliona. Nie jestem pewien czy chodzi o PPV czy poprostu ogladalnosc w wolnej tv , wiec moge sie mylic . KSW wyciaga dobra ogladalnosc bo u nas nie ma boksu z walkami o tytul Mistrza Swiata czy Superbowl, Playoff NHL NBA . To ma duze znaczenie

 5. Nie sa to kanaly tak popularna jak kanaly FOXa czy nawet Spike

  Spike to przecież Paramount.

  Myślę, że Fedor vs Sonnen zrobi znacznie lepszy wynik.

 6. Ale UFC nie osiaga miliona, chyba ze maja Miocica, Cormiera , Whittakera lub GSP… Khabib tez nie zrobil miliona. Nie jestem pewien czy chodzi o PPV czy poprostu ogladalnosc w wolnej tv , wiec moge sie mylic . KSW wyciaga dobra ogladalnosc bo u nas nie ma boksu z walkami o tytul Mistrza Swiata czy Superbowl, Playoff NHL NBA . To ma duze znaczenie

  Wynik tego Bellatora to zwykle tv

 7. Wynik tego Bellatora to zwykle tv

  W artykule nie bylo napisane temu wlasnie sie zastanawialem. Zastanawiam sie więc jak długo Bellator pociągnie. Fedor , Rory, Mir, Nelson na pewno nie chcą małych pieniędzy więc jak oni dają rade bez PPV . Ktoś wie jaką oglądalność ma UFC na no gali FOX lub innych bez PPV? Moglibyśmy porównać

 8. Gala była za puźno i emeryci w domu opieki już spali i nie dali rady obejrzeć swoich rówieśników. Niech na przyszłość robią galę w godzinach popołudniowych.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.