Jak już wiemy parę dni temu Elite Xtreme Combat zaoferowało kontrakt niepokonanemu mistrzowi Pride Ferdorowi Emelianenko. Nie wiedzieliśmy tylko nic o szczegółach owego kontraktu ale dziś udało mi się coś wyszperać na sieci.

Kontrakt ma obowiązywać na 4 walki. Dwie mają się odbyć na gali transmitowanej przez CBS + dwie kolejne w systemie PPV. Pensja za samą walkę miała by się wahać od $300,000 do $500,000 za walkę. Dodatkowo Fedor miał by zagwarantowany procent z zysku z PPV. Ogólnie im więcej sprzedadzą PPV tym więcej Fiedia będzie miał na koncie.

Długość kontraktu to 18 miesięcy. Dodatkowo Fedor miałby być przedstawiany jako zawodnik M-1. Częścią umowy byłby kontrakt dla brata Fedora Aleksa, który miałby występować na tych samych galach co Fiedia, oczywiście jesli dojdzie do podpisania umowy. Inni zawodnicy teamu Red Devil również są brani pod uwagę.

Dalej nic nie wiadomo co na to Fedor ale ostatnie raporty o tym że Golden Boy Promotions wycofuje się z rynku mma na pewno zwiększają szanse EliteXC na wygranie wyścigu o mistrza Pride.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.