W wywiadzie dla rosyjskiego portalu sport.siteua.org prezydent M-1 Global i promotor rosyjskiej legendy wszechstylowej walki wręcz – Vadim Finkelstein ujawnił, że prowadzi właśnie rozmowy dotyczące zorganizowania walki z udziałem Fedora Emelianenko (MMA 33-4-1, #11 w Rankingu MMARocks) na centralnym placu w Monako.

Rzeczywiście, teraz prowadzimy negocjacje w kwestii organizacji walki w Monako. Tamtejsi promotorzy chcą zorganizować ją bezpośrednio na placu miejskim – rozłożyć trybuny na 2000 osób. Spotkaliśmy się z organizatorami. Przyjął nas również książę Monako i zaprosił Fedora na polowanie, ponieważ małżonka księcia to ogromna fanka rosyjskiego zawodnika. Chociaż ustaliliśmy datę na siódmego lipca, ona nie jest jeszcze dokładna. Rywala też jeszcze nie znaleźliśmy.

 

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.