W związku z tym, że pojawiły się komentarze dotyczące formy Fedora Emelianenko prezentujemy krótki materiał filmowy z jego pobytu na obozie w Holandii. Last Emperor i inni zawodnicy M-1 (m.in. Grishin, Sidelnikov, Nemkov) przebywali tam w kwietniu, intensywnie szlifując stójkę z mocnymi holenderskimi fighterami. Formę Fedora oceńcie sami. Reportaż został przeprowadzony przez redaktorów z portalu www.ironworld.ru. Klip w środku posta.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

34 KOMENTARZE

 1. i pomyśleć, że trzeba było aż 2ch porażek pod rząd, żeby jakieś wyjazdy na nich wymusić…
  swoją drogą Fedora biednego zmuszają do kopania 🙂

 2. Fedor będzie czarował stójką :D. Bez jaj obóz w Holandii nie naprawi dziur w stójce z dnia na dzień 😀

 3. Osobiśćie, nie zrobiło to na mnie dużego wrażenia, wszystko okaże się w klatce 😉

 4. Nilg – Fiodor zawsze na treningach używał kopnięć……co innego, że w całej swojej karierze to 10 kopnięć nie oddał 🙂 (soccerami troche „zapodawał”)

  Fiedia ma swój specyficzny styl ” niechlujnej stójki”. Prawda że nie wygląda to imponująco…ale nie czarujmy się też……Fiedia nigdy nikogo nie znokautował. Walił cepami całą karierę. Jego siłą zawsze była walka przekrojowa z naciskiem na GnP i parter. Artystą nokautującym nigdy nie był. Znokautował tylko „szklaną szczęke” i Takade,

  „Bez jaj obóz w Holandii nie naprawi dziur w stójce z dnia na dzień” – oczywiście, że nie. Na tym etapie kariery to niemożliwe. Nawyki.

 5. A w lipcu zaskoczy nas mocnymi high kickami, niczym CroCop 😀 Fajne, że robią coś, urozmaicają trening Fiedzi. A jaki efekt tego będzie, zobaczymy w liipcu.

 6. Z reguły czyste KO rzadko pada nawet Velasquez ma tylko jedna wygraną przez czyste KO.

 7. Fedor ma cios, woli GNP od stójki, Zuluzinho leżał, Kazushi Fujita leżał.

 8. Zuluzinho i Fujita, hahaha rzeczywiście, te nazwiska robią wrażenie.

 9. akurat Fujity w tym okresie nikt nie naruszył. ksywa „betonowa szczęka” zobowiązywała.

 10. tak tak Zulu szklana szczęka, na pewno Fedor od początku kariery miał mocny cios, A co do walki z Zulu to zauważ że trafił go w szyje po czym go powalił.

 11. Chodziło mi o to żebyś obejrzał walke Zulu z Uszolem jeśli twierdzisz że Zulu pada po pierwszym lepszym ciosie.

 12. A co do walki z Zulu to zauważ że trafił go w szyje

  po czym go powalił

 13. Fedor trafił zulu  w szczeNĘ  nie w szyję i nie wątpię w bomby Fiedzi Evil

 14. Wszystkie wypowiedzi na temat Fedora wyglądaja tak jakby era jego wielkości już minęła. Myślę, że walka z Hendo w końcu to wyjaśni i utnie wszelkie spekulacje na ten temat. Nikt już nie powie, że przeciwnik Fedora był cięższy itp. Trzeba przyznać, że mma się bardzo rozwinęło od czasu wielkiego Fedora w Pride, ale uważam, że Fedor jeszcze zamiesza;)

 15. No bo widzisz marian19799 od porażki Fedora z Antonio mamy tzw. Pofedorozoik :]

 16. a ja jestem zaskoczony, ze mmadriana i mariana nie okrzyknieto psychofanami i nie zjedzono zywcem, nie tak dawno bylo to bardzo modne 😀

 17. No spoko spoko, nauczy się trochę kopać, będzie chciał pokazać kilka rzeczy na Hendersonie i na koniec karierki zaliczy piękne KO po odsłonięciu się na pięść Hendo.

 18. Z video nic nie wynika. Jedynie co o tym powiem to to, ze fajnie zmontowane!

 19. Może coś Fiodor pokopie. W końcu uczył go Mr. Perfect. Ale odchudzony chyba faktycznie.

 20. Jeśli Fedor przegra z Hendo to też z powodu warunków fizycznych – Hendo jest za mały!!! 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.