fedor emelianenko barnett

Josh Barnett jest jednym z zawodników, którzy są chętni na walkę z Fedorem Emelinanenką. Barnett już kiedyś miał walczyć z Rosjaninem, ale do starcia nie doszło. Teraz liczy więc na to, że uda się zamknąć ten zaległy temat.

Po pojawieniu się informacji o powrocie do klatki legendarnego Fedora Emelianenki, szef organizacji Bellator oficjalnie ogłosił debiutancką galę organizacji w Rosji, na której Fedor ma się bić. Do tego wydarzenia ma ma dojść 23 października w Moskwie.

Szybko w kontekście walki z Fedorem pojawiło się kilka nazwisk wśród których znaleźli się między innymi: Junior dos Santos, Josh Barnett czy Alistair Overeem.

Barnett w rozmowie dla serwisu BJPenn.com został zapytany o walkę z Fedorem i stwierdził:

To jest starcie, którym jestem zainteresowany. To jest walka, którą warto zrobić, a nie zostało zbyt wiele czasu na jej organizację. Byłoby do dupy, gdyby do niej nigdy nie doszło. Dodatkowo starcie w Rosji powoduje, że to byłoby jeszcze lepsze zestawienie.

Do starcia Fedora Emelianenki z Joshem Barnettem miało dojść w roku 2009 pod banderą marki  Affliction, jednak tuż przed starciem Amerykanin wpadł na dopingu i pojedynek się nie odbył.

Barnett ostatni raz walczył w MMA w roku 2016 i pokonał wówczas w oktagonie UFC Andreia Arlovskiego. Josh w roku 2020 miał zadebiutować w organizacji Bellatora, ale z powodów medycznych nie został dopuszczony do walki przez komisję stanową. Nieoficjalnie mówiono wówczas, że wykryto w jego organizmie niedozwolone środki dopingujące. W październiku roku 2020 Barnett zawalczył natomiast w Polsce na gali Genesis i pokonał w starciu na gołe pięści Marcina Różalskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Middleweight

11,890 komentarzy 49,904 polubień

Teraz każdy się sadzi na Fjedię jak ma pod 50-tkę :D.

Z Arlofskim szklaną szczeną bym go zobaczył. Jest młodszy, też ex-mistrz UFC, mocne nazwisko. By musiał Andrzej skakać jak kangur przez 3 rundy by go Fjedja nie upierdolił jak Sonnena.

Odpowiedz polub