Już od jakiegoś czas mówi się  o drugiej walce Fedora Emelianenko z Fabricio Werdumem. Obaj panowie wyrazili chęć takiego starcia. Dziś Emelianenko jest związany z organizacją Bellator, natomiast Werdum niedawno zakończył kontrakt z UFC. Na razie jednak nie wiadomo jakie dalsze kroki w swojej karierze podejmie Fabricio.

W rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Scott Coker, szef Bellatora został zapytany o potencjalne starcie obu zawodników.

Moim zdaniem Fedor jest zainteresowany tym pojedynkiem tak pół na pół. To nie jest coś, co jest jego wielkim marzeniem, ale będziemy dalej rozmawiać z Fedorem i zobaczymy co się wydarzy.

Coker dodał też, że do potencjalnej walki mogłoby dojść w Rosji.

Jeśli Fedor się ostatecznie zdecyduje, na pewno to zrobimy. To może być starcie, do którego mogłoby dojść np. w Moskwie i to może być jedna z jego ostatnich dwóch walk.

Do pierwszego starcie Fedora Emelianenko z Fabricio Werdumem doszło podczas gali Strikeforce. Brazylijczyk poddał Rosjanina w drugiej minucie pojedynku. Wygrana ta była ogromną niespodzianką przerwała bowiem niesamowitą passę 27 wygranych Fedora.

Fedor Emelianenko w swojej ostatniej walce szybko pokonał Quintona Jacksona. Fabricio Werdum bez najmniejszych problemów rozprawił się natomiast z Alexandrem Gustafssonem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.