Coker

Ambicje Scotta Cokera najwyraźniej nie posiadają granic. Na konferencji prasowej zorganizowanej po 123. gali Bellatora szef organizacji wyraził chęć podjęcia się organizacji walki, która przez lata była obiektem marzeń wszystkich fanów MMA na świecie: Randy Couture (MMA 19-11) kontra Fedor Emelianenko (MMA 34-4-1).

Mogę zdradzić tylko, że jesteśmy w trakcie rozmów z organizacją M-1. Osobiście chciałbym obejrzeć tę walkę, ale nie wiem, czy uda się do niej doprowadzić.

Obaj zawodnicy cieszą się z uroków sportowej emerytury, ale obecna sytuacja na rynku MMA daje chociaż cień nadziei na spełnienie tego konkretnego marzenia fanów. Coker postanowił na nowo rozpocząć współpracę ze stroną rosyjską, której początek sięga jeszcze czasów funkcjonowania Strikeforce. Z kolei Randy jest w świetnej komitywie ze stacją Spike TV, na antenie której emitowany jest program z jego udziałem, Gym Rescue. Towarzyszy mu Frank Shamrock (MMA 23-10-2). Niemniej, wpierw musi on wywiązać się z swoich zobowiązań, do których należy również występ w Tańcu z gwiazdami.

Randy? Teraz tańczy z gwiazdami. Zapewne teraz, gdy każdej nocy jest w towarzystwie pięknych kobiet, nie zechciałby tej walk. Ale spotkamy  się z nim. Omówimy całą sytuację i wysłuchamy jego opinii.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.