Fedor

Wczoraj informowaliśmy, że jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii – Fedor Emelianenko (MMA 35-4-1), powróci do ringu 17 czerwca na gali Fight Nights w Sankt Petersburgu, w Rosji. Powyższą informację możemy już uzupełnić o nazwisko rywala.

Przeciwnikiem „Ostatniego Cara” będzie znany z klatki UFC Fabio Maldonado (MMA 22-9). Brazylijczyk został zwolniony z największej organizacji świata pod koniec ubiegłego roku, po dwóch przegranych z rzędu: z Corey’em Andersonem oraz Quintonem Jacksonem. Maldonado w UFC osiągnął bilans 5-6.

39-letni Emelianenko powrócił do profesjonalnego MMA zaledwie cztery miesiące temu, pokonując niedoświadczonego kickboksera Singh Jaideepa przez poddanie w pierwszej rundzie na gali Rizin Fighting Federation 2. Była to pierwsza walka od czasu wygranej walki z Pedro Rizzo w czerwcu 2012 roku.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

42 KOMENTARZE

 1. Pat Bateman

  Zobaczymy gdzie jest Fedor wzgledem UFC

  Tylko w przypadku jak przegra. Jeśli wygra dalej nie bardzo będzie wiadomo.

 2. Oglądałem ostatnio wpisy z przed 2-3 lat w temacie o Fiedi. Było paru userów którzy jechali po mnie jak napisałem że Fiodor leży z całą czołówką HW i LHW.
  Pytanie czy Madonaldo przygotuje się do walki i czy ma wogóle się przygotowywać …

 3. Trzymam kciuki za Maldondo ale takie wycieczki do HW źle się kończą;p chociaż Hendo dał radę

 4. Czym Wy się podniecacie? Maldonado będzie zmielony w parterze pewnie jak dziecko, koleś nie ma nic do zaoferowania poza twardym ryjem, ale nie jest nie do skończenia.

 5. kontrakt na walkę z Fabio Maldonado nie został podpisany, rozważane dwa inne kandydaty jako potencjalnych rywali19 kwietnia ogłosjat nazwisko przeciwnika

 6. Mambobambo? Mogło być lepiej. Przynajmniej nie jest to koleś z rekordem 2-0

 7. Ta walka nic nie pokaże, jeżeli chodzi o Fedora we współczesnym MMA. Maldonado zostanie zlany w stójce, a potem poddany. Emocje żadne.

 8. Ta walka nic nie pokaże, jeżeli chodzi o Fedora we współczesnym MMA. Maldonado zostanie zlany w stójce, a potem poddany. Emocje żadne.

 9. Jestem ciekaw na jaką walkę szykuję się teraz Karol… może wogóle nie chodziło o Fedora choć nie powiem że smaka narobił mi na tą walkę.

 10. Jestem ciekaw na jaką walkę szykuję się teraz Karol… może wogóle nie chodziło o Fedora choć nie powiem że smaka narobił mi na tą walkę.

 11. Grubas

  Jestem ciekaw na jaką walkę szykuję się teraz Karol… może wogóle nie chodziło o Fedora choć nie powiem że smaka narobił mi na tą walkę.

  Znając Wojka i jego kontakty w amazońskiej puszczy to klasa gladiatora z Brazylii zmusiła Karola do wcześniejszego rozpoczęcia przygotowań. Ot cała tajemnica.

 12. Grubas

  Jestem ciekaw na jaką walkę szykuję się teraz Karol… może wogóle nie chodziło o Fedora choć nie powiem że smaka narobił mi na tą walkę.

  Znając Wojka i jego kontakty w amazońskiej puszczy to klasa gladiatora z Brazylii zmusiła Karola do wcześniejszego rozpoczęcia przygotowań. Ot cała tajemnica.

 13. Lepszy Maldonaldo niż jakiś tam Jeep. Mam nadzieję, że dobrze się przygotuje do tej walki. W sumie jedynie w przypadku porażki będzie wiadomo gdzie jest Fedor. Ja liczę jednak, że Rosjanin zmieli go szybko.

 14. Lepszy Maldonaldo niż jakiś tam Jeep. Mam nadzieję, że dobrze się przygotuje do tej walki. W sumie jedynie w przypadku porażki będzie wiadomo gdzie jest Fedor. Ja liczę jednak, że Rosjanin zmieli go szybko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.