Sztab menadżerski rosyjskiego mistrza w osobie Vadima Finkelsteina oraz Apy Echtelda przyleciał do Los Angeles już w poniedziałek. Na dzień dzisiejszy czyli czwartek mają zaplanowane spotkanie z ostatnim swoim partnerem do rozmów podczas tej wizyty czyli UFC. Jest to ostatnia rozmowa ponieważ jutro po południu nie zależnie czy będą mieli umowę w ręku czy nie mają zaplanowany powrót do Rosji.

Wcześniej Kryminalnaja Rossija spotkała się między innymi z  International Fight League, Strikeforce, K-1 oraz uwaga uwaga z amerykańskim specem od kreowania wizerunku gwiazd (yyy że co ?). Jak ruscy sami przyznają to właśnie UFC zaoferowało jak na razie Fedorowi najlepszą ofertę za jego usługi bicia ludzi po mordzie (yes yes yes). Szanse na angaż najlepszego fightera planety w świetle takich deklaracji wzrastają co mnie cholernie cieszy. Jak donosi raport do ustalenia pozostały  ostatnie „drobne” szczegóły takie jak :

– występy kumpli Fedora z Red Devil w UFC  (to chyba będzie łatwe do uzgodnienia)

– umożliwienie Fedorowi występu w turniejach Sambo (ciężka sprawa, bo Fiedia kocha Samobo a Dana White kocha zakazywać swoim zawodnikom wystepować gdziekolwiek poza UFC)

– możliwość wspierania imprez MMA w swoim kraju  (też chyba powinno być do załatwienia)

Rosjanie sami powiedzieli że :

„ Nasza wyprawa nie ma na celu podbijania stawek ale na znalezieniu ostatecznego rozwiązania. Jeżeli nie podpiszemy umowy z UFC, Fedor będzie wolnym agentem”

Kurde mam nadzieję że tym razem uda się dograć wszystko. Jeśli misja się powiedzie to pierwsza walkę Fedor stoczy z Randym Couturem o pas mistrza wagi ciężkiej.

5 KOMENTARZE

  1. „- umożliwienie Fedorowi występu w turniejach Sambo ”

    To troche bezsens bo Sambo to nie MMA…przeciez Dana nie zabrani swoim zawodnikom wystepowac na ADCC na przykład…

  2. Może Sambo jest bardziej kontuzjogenne ? Nie wiem sam ale Dana to Dana. Ma być tak jak on chce i tyle 🙂

  3. Spójrzmy prawdzie w oczy…Fedor rządzi – Fedor dyktyje warunki… prędzej czy później UFC musi ulec… jeśli nie – to prędzej czy prędzej będzie tego żałować 🙂 …Ale nie bójcie się – nasz ulubiony promotor bez włosów do tego nie dopuści 😀

  4. Liczę na to, że Fedor wkońcu będzie walczył w UFC, i poprostu pokaże to, co mogliśmy oglądać i podziwiać na wspaniałych galach PRIDE r.i.p

  5. Ja się martwie tylko o łokcie bo Fiedia znany jest z tego że lubi krwawić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.