Fedor Kontra Kimbo Slice

Podczas największej gali w historii Bellatora, doszło do ogłoszenia z kim zwiąże się Fedor Emelianko. Niespodziewanie okazało się, że nie będzie to Bellator MMA z którego szefem Rosjanin ma bardzo dobre relacje, ale nowo powstała Japońska organizacja szefa Pride FC, Nobuyuki Sakakibary. W przeszłości Scott Coker kilkukrotnie zaprzeczał że negocjuje z  Fedorem i dziś zdradził co było tego powodem:

Nie negocjowaliśmy z nim, nie rozmawialiśmy o wynagrodzeniu ani nic takiego. Mówiłem to wcześniej i jak się okazało mówiłem prawdę. Wiedzieliśmy za to, że Sakikabara negocjuje z Fedorem. Kiedy doszło do podpisania umowy po prostu nie mówiliśmy nic na ten temat, ale wiedzieliśmy że Fedor będzie walczyć w Spike TV. To jest wygrana dla wszystkich zainteresowanych stron. Wygrana dla Sakikabary i dla Spike TV mogącej transmitować jego walki. Nie wiem czy to oznacza że Fedor nie zawalczy już nigdy w UFC. Nie mogę tak powiedzieć. Fedor może walczyć przez kolejne pięć lub sześć lat.

Fedor Emalianenko podpisał umowę na 2 walki i pierwszej z nich wystąpi w walce wieczoru sylwestrowej gali w Japonii, która transmitowana będzie na antenie Spike TV. Organizacja Bellator oficjalnie nie bierze udziału w organizowaniu w gali ale może wypożyczyć kilku swoich zawodników. Nie wiemy jeszcze z kim zmierzy się Rosjanin ani nawet jak nazywać się będzie ta organizacja. Według  plotek które pojawiły się kilka tygodni temu w sieci nowy twór Sakakibary ma nazywać się Samurai FC a Fedor mógłby się zmierzyć w pierwszej walce z Kimbo Slice.

24 KOMENTARZE

 1. michi972

  Przynajmniej byłby easy win w 1 rundzie ,ale racja

  Zgadza się, gwalt na Fiedzi gwarantowany.

 2. Orest

  Zgadza się, gwalt na Fiedzi gwarantowany.

  Rly?Shamrock go prawie rozwalił ,Fedor przy nim to młodzieniaszek
  Z Fujitą 😛

 3. to juz Pudzilla postawilby wiekszy opor, Boze, jebnij pieronem w hale zeby zgasly swiatla i wszyscy sie rozeszli do domu o.O

 4. Zbytnio ani mnie nie grzała, ani ziębiła informacja to tym, że pójdzie walczyć do Sakakibary, ale już to, że może się zmierzyć z tym całym Kimbo to irytacja wskakuje na level milion. Bez jaj kurwa.

 5. jeżeli to bedize naprawdę Kimbo to parodia :/ easy win dla Fedora 🙁 mogli by Minakowa mu dać , ale oczywiście sytuacja by się tu odmieniła o 180 stopni i dla Minakowa by to był easy win

 6. Aaa, bo ja myślałem że ta gala w Japoni z Fedorem będzie pod szyldem Bellatora, a okazało się że to będzie zupełnie nowa organizacja tylko będą współpracowali z Bellatorem. Też fajnie. Może to i nawet lepiej. Zawsze jedna organizacja więcej. Sakukiraba (czy jak mu tam) był na ksw to może gadali coś o ''wynajęciu' Pudziana, który do Japoni i ten nowej organizacji pasował by jak ulał 😀 Chociaż nie sądzę, żeby właściciele pozwolili na takie coś. Poza tym było to dawno 😀

 7. Patrząc na przeciwnika chyba nikt nie ma wątpliwości, że chodziło o $$$$, a nie wymiar sportowy. Odcinanie kuponów od sławy czas zacząć.

 8. @Achort, nie tak dawno, bo w kwietniu 2014, takie przedsięwzięcia nie robią się w przeciągu kilku miesięcy. Kto wie, może być coś narzeczy, jak na razie oficjalnie współpracować będą z Bellatorem, a co będzie później możemy tylko spekulować 😉

 9. Japońska rywalizacja w noc sylwestrową między Samurai i IGF jak u nas dwójki z polsatem.
  Wygra ten co między mięć lepsze "gwiazdy" dla mas.

 10. Urwię łeb Kimbo w pierwszej rundzie to trochę się wypromuję w USA. Będzie miał łatwiej w potencjalnych negocjacjach z UFC.

  Jak dla mnie dobry ruch 😆 W Pride z gorszymi freakami walczył.

 11. dla uska i mudzina byłaby to dobra walka bo na pewno sporo na niej by zarobili a w ich wieku już raczej tylko o pieniądze chodzi w walczeniu. Fedor będzie teraz robił za "babę z trzema cyckami" i będzie jeździł z cyrkiem po całym świecie. raz Japonia, później może powalczy z niedźwiedziem w Rosji i do emeryturki sobie dorobi;-)))))

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.