UPDATE 2: Komedii ciąg dalszy. Sherdog podaje, że według licznych źródeł Emelianenko nie wystąpi na żadnej ze wspomnianych gal, oraz że jego menadżerzy podejmują próby renegocjowania jego obecnego kontraktu ze Strikeforce.

UPDATE od TJO: Jak poinformował dzisiaj Vadim Finkelstein na Valetudo.ru pojedynek Fedora z Fabricio Werdumem został przesunięty na maj.

Występ Fedora Emelianenki w turnieju Strikeforce, zaplanowanym na 17 kwietnia, nie odbędzie się.
Dzisiaj promotor rosyjskiego zawodnika – Vadim Finkelstein potwierdził pogłoski, że Fedor Emelianenko nie weźmie udziału w kwietniowej gali. Według wstępnych informacji walka zostanie przeniesiona na maj, przeciwnik nie ulegnie zmianie – będzie nim Brazylijczyk Fabricio Werdum. Przyczyn tej zmiany obóz zawodnika nie komentuje.
Głównym wydarzeniem kwietniowego turnieju będzie walka o pas wagi średniej pomiędzy mistrzem Jakem Shieldsem a pretendentem do tego tytułu Danem Hendersonem.

Źródło: Valetudo.ru

16 KOMENTARZE

  1. W maju? Co na to CBS, któremu takie zagranie popsuje ratio w kwietniu. Raczej majowej walki nie walną do SHOwtime, to nie opłacalne dla rusków, SF i nawet dla CBS (SHO jest ich własnością). Dziwne…

  2. chodzą słuchy, że na majowej gali zawalczy Overeem z Rogersem, a w drugiej połowie roku odbędzie sie walka wygranych

  3. ajaj czyli jeśli nie będzie większych kontuzji… pod koniec roku będzie Fedor x Alistair!!! 😀 Rogers dostanie w dupę od Overeema, to pewne, a Fabricio Werdum ledwo bym w top 25 umieścił.. a poza UFC, oprócz Alistaira nie ma chyba nikogo, kto mógłby postawić się Emelianence. Po drugie, chyba każdy fan MMA chciałby zobaczyć tę walkę, jak wiele o Holendrze powiedziałoby nam to starcie! I albo zamknęłoby ono jadaczkę hejterom, albo fanom gwiazdy K-1

  4. Scott Cocker powiedział, że najchętniej widziałby pojedynek Bretta Rogersa – albo z Antonio Silvą, albo z Alistairem Overeemem. Taki pojedynek miałby ogromne znaczenie w jego karierze. Poza tym na nadchodzących galach Strikeforce prawdopodobnie ma się pojawić również Aoki.

  5. Fedor vs Ali, genialne zestawienie, ale wątpie że dojdzie do tego. Ruscy ostro kombinują, są tak nieprzewidywalni jak moja kobieta, a to już nie wróży niczego dobrego 🙂 Werduma też bym umieścił poza pierwszą 10, tak jak wyżej. Do czego to doszło, żeby najlepszy Grappler na świecie wylądował tak daleko od topowych zawodników 🙂

  6. strickeforce chyba poprostu chce wypuścić 2 dobre gale w różnych terminach a nie jedną na której karcie bedą same znane i popularne nazwiska,niezłe posuniecie:)

  7. Trzeba napisać do Fedora 🙂 Może podzieli się z Nami swoją „tajemnicą” 🙂

  8. Teraz widać jak świetnie Strikeforce wychodzi na tej „kopromocji”. Niedługo w ogóle zawodnicy zaczną wchodzić Cokerowi na głowę.

  9. Szczerze mówiąc, teraz to mi się zrobiło trochę szkoda Cokera. Myślałem, że problemy z kwietniową galą to po prostu niekompetencja Strikeforce, a to Rosjanie postawili ultimatum. Ale cóż sami chcieli iść z nimi do łóżka.

  10. Coś mi się wydaje, że poszło o nieszczęsną drugą walkę jaką ma zapisaną w kontrakcie Fedor. Strikeforce zapewne będzie go chciało zestawić z Alistarem, gdzie w oczach wielu upadnie mit niepokonanego emperora i Fiedia dostanie po łbie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.