Z firmą odzieżową Randego Coutura Affliction. Mistrz PRIDE będzie kolejną gwiązdą noszącą ciuchy tej firmy. Wcześniej Randy wkręcił w promocje między innymi : Rampage, GSP, Chucka Liddella, Josha Barnetta, Karo Parisyana , Micheala Bispinga, Brandona Vere oraz sędziego Big Johna McCarthyego.

Co to oznacza ? To że Fedor lada dzień wchodzi na amerykański rynek :). Nie wiadomo jeszcze z kim podpisze kontrakt ale gość o imieniu Reed Wallace z firmy White Chocolate Management która reprezentuje interesy Fedora w USA powiedział że Emelianenko będzie oglądał na żywo UFC 75 w Londynie i ponoć będzie siedział obok Randego Coutura. Do tego potwierdził że Fedor wkrótce ma coś podpisać bo ile można przecież negocjować.

Przyznał że UFC zaoferowała najlepszą ofertę ale przyznał że w ostatniej chwili do negocjacji włączyło się dwóch nowych graczy. Jednym z nich jest Mark Cuban o którym pisałem tutaj a drugim jest firma która nie chciała się ujawniać ale podobno również zaoferowała niezłe pieniądze.

W końcu !!! Lada dzień dowiemy się gdzie wyląduje Fiedia ale jeśli chodzi o moje odczucia to musi być UFC. Fedor to prawdziwy mistrz, taki który chce walczyć z najlepszymi. I mimo tego że Mark Cuban ma 2.3 miliardy $ to nie ma nikogo z kim mógłby walczyć Emelianenko. To właśnie w UFC jest teraz czołówka HW i brakuje tam tylko Nastuli i Fedora własnie 😉 . Fedor w UFC równa się w Emelianenko vs Couture na gali w Grudniu . Ostro będzie!!!

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.