(napis na koszulce mówi wszystko..)

Źródła bliskie negocjacjom informują że Fedor Emelianenko podejmie decyzję dotyczącą swojej kariery do końca tego tygodnia. Jak informowaliśmy już wcześniej EliteXC złożyło mu lukratywną ofertę na 4 walki w tym dwie w paśmie telewizyjnym a dwie w systemie PPV gdzie dostanie swój % z wpływów.

Wiemy też że koalicja Golden Boy Promotions/Affliction miała zamiar wyłożyć naprawdę duże pieniądze na zatrudnienie Fedora ale w związku z doniesieniami o rozpadzie owej koalicji z powodu konfliktów szanse tej organizacji spadły. Sam Fedor nie wiem czy chciałby po doświadczeniach z M-1 po raz kolejny pakować się interesy z firmą która dopiero co zaczyna działać na rynku MMA.
Na rynku teoretycznie jest jeszcze HDNet Fights które raczej będzie się skupiać na transmitowaniu gal a nie organizowaniu ich.

Kto więc pozostał ? UFC i Dana White który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział że jest ponownie bardzo zainteresowany zatrudnieniem Fedora i zorganizowaniem długo oczekiwanej walki Fedor – Randy. Ja stawiam w tym wyścigu na UFC. Dana White wie że sytuacja w wadze ciężkiej staje się coraz bardziej poważna a zatrudnienie Fiedii rozwiązało by wszystkie problemy organizacji. Arlovski na 100 % podpisał by nowy kontrakt, Couture prawdopodobnie też by wrócił do UFC. Tylko biedy Timmy by został sam jak palec w Adrenaline MMA 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.