Informację taką zamieścił serwis MixFight.ru który należy do menagera Fedora czyli na pewno jest dobrze poinformowany. News głosi że M-1 Global ma zamiar zadebiutować na galia 31 grudnia a główną atrakcją będzie walka Fedora Emelianenki. Pierwsza gala M-1 odbędzie się w Saitama Super Arena w Japonii !!!

Zanim jednak zaczniemy sikać w majtki ze szczęścia trzeba jednak poczekać na kolejne potwierdzenia tej informacji. Parę tygodni poszedł temu news takiej samej treści jednak został on szybko zabity przez prezesa M-1 Global Montego Coxa który stwierdził że jest zbyt mało czasu aby dograć wszystkie szczegóły i zorganizować galę dobrej jakości.

Niestety smutny update.

Brian Patton, wice prezydent M-1 Global zaprzeczył informacji o gali M-1 w NYE.

„Nasz team jest teraz w Japonii ale dotyczy to gal wiosennych. Wg. mojej wiedzy Fedor nie walczy w grudniu w Japonii”

Patton dodał też że nie wie nic o stronie MFC M-1 która podała to info.

K@#$&^#@#$$(#R)FD(#$#$* J@#$(#($#W@!!+$# Mać !!!! Co jest do …grane. Czy mi się zdaje czy M-1 Global nie jest firmą która zatrudnia 10 000 tysięcy ludzi. Jakim cudem tam jest taki bałagan ? ? ? ?

5 KOMENTARZE

  1. Saitama Super Arena w Japonii i Fedor na ringu – stare dobre (ZAJEBISTE) czasy. Oby to była prawda. Ciekawe tylko kto tym razem będzie ofiarą Emelianenki

  2. Nie no zorganizowanie gali praktycznie w miesiąc to chyba raczej niemożliwe. A już napewno w takim kolosie jak Saitama Super Arena. Przy organizacji takiej gali to pewnie od cholery roboty. Załatwienie TV, opracowanie całej oprawy gali, zorganizowanie sieci dystrybucji biletów, plakaty, reklamy i inne takie pierdoły w sumie tworzą dość pracochłonną całość. Dlatego nie sądzę żeby doszło do gali w sylwestra. Te ich zapowiedzi mają tylko jeszcze pewnie podgrzać atmosferkę i utrzymać szum wokół M-1. Gdyby nie było tych zapowiedzi to przecież o M-1 w tej chwili byłoby jednak trochę ciszej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.