Fedor_crew

Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii – Fedor Emelianenko (MMA 35-4-1), powróci do ringu 17 czerwca na gali Fight Nights w Sankt Petersburgu, w Rosji. Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się były mistrz Pride FC ale jego walka razem z galą Fight Nights będzie transmitowana na żywo na platformie UFC Fight Pass.

39-letni Emelianenko powrócił do profesjonalnego MMA zaledwie cztery miesiące temu, pokonując niedoświadczonego kickboksera Singh Jaideepa przez poddanie w pierwszej rundzie na gali Rizin Fighting Federation 2. Była to pierwsza walka od czasu wygranej walki z Pedro Rizzo w czerwcu 2012 roku.

6 KOMENTARZE

  1. Gdzieś ostatnio widziałem jakiś wywiad gdzie Karol mówił, że coś jest na rzeczy odnośnie walki z Fedor'em i nie są to żarty. Ja bym bardziej celował, że taka walka będzie na Narodowym. Do tego można się spodziewać tam Pudziana gdzie stoczy zapewne ostatnią walkę, Mamed'a, Michała, Borysa… I tak dalej. Oprócz największych gwiazd federacji muszą być jakieś mega nazwiska aby taki stadion zapełnić. Wyobrażacie to sobie ? Nasza Polska federacja zapełnia 50-60 tysięcy miejsc ? Czy w ogóle 10 lat temu przychodziło to komukolwiek do głowy ? To będzie coś naprawdę historycznego, nie tylko dla naszego Polskiego MMA, ale w Europie odbiję się to ogromnym echem.

  2. Przecież  to sam Fedor wybiera sobie dogodnych dla siebie przeciwników. Znowu sobie wybierze jakiegoś ogórka i hajs będzie się zgadzał ku uciesze całej gawiedzi januszy.

  3. Walka Fedor vs Bedorf poza ksw? DC Jeśli dojdzie do tej walki to tylko na ksw. Ksw bardzo dobrze dba o swój interes i nie wypuści swojej gwiazdy gdzieś do Rosji na walkę z Fedorem którą mógłby przegrać. Fedor jest tak naprawdę wolnym strzelcem a Bedorf nie. Dlatego walka Bedorf vs Fedor tylko na ksw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.