Fedor Emelianenko vs Fabricio Werdum

Po trzech latach od przejścia na sportową emeryturę Fedor Emelianenko (MMA 34-4-1 NC) zdaje się poważnie myśleć o powrocie do zawodowego  MMA. Kilkanaście minut temu, na facebookowym profilu organizacji M-1 Global, pojawiła się taka wypowiedź Ostatniego Cara.

– To niezwykle ważne dla każdego sportowca, by robił to, co kocha. Wykonywał pracę na treningach, udowadniał swoją wartość podczas zawodów, reprezentując swój kraj – powiedział Fedor rosyjskiemu związkowi MMA. – Przez czas, kiedy pracowałem dla Ministerstwa Sportu udało mi się wnieść swój wkład w rozwój sztuk walki. Współpracowałem ze związkami sportowymi, uczyłem się o problemach naszego sportu i starałem się je rozwiązywać tak dobrze, jak tylko umiałem. Teraz czuję, że to najwyższy czas, by wrócić do akcji.

– Udało mi się wyleczyć wszystkie stare kontuzje. Przez ostatnie trzy lata utrzymywałem swoją formę, ale to nie wystarczy, by rywalizować na odpowiednim poziomie. Dlatego ostatnio zacząłem trenować bardziej intensywnie. Mamy zespół przeróżnych specjalistów i sportowców, którzy pomogą mi odpowiednio się przygotować. Postaram się też pomóc innym zawodnikom, by stali się zawodowcami. Mam jeszcze wiele pracy, by przygotować się do powrotu do walk. Jesteśmy właśnie w trakcie negocjacji pomiędzy promotorami. Jak tylko wypracujemy porozumienie, pojawi się więcej informacji o dacie walki i moim przeciwniku.

Ostatnią walkę Fedor Emelianenko stoczył w czerwcu 2012 roku, gdzie na gali M-1 Global wygrał przez KO z Brazylijczykiem Pedro Rizzo (MMA 19-11).

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

355 KOMENTARZE

 1. Niech nie wraca, czasem lepiej zapamiętać coś fajniej, niż faktycznie to było/jest w rzeczywistości.

 2. O..o
  Ciekawe czy będzie się liczył w walce o najwyższe cele. Sądzę, że jeżeli przegra jakąś walkę to się opamięta i wróci na emeryturę.

 3. Sankcje na ruskich, rubel tani, trzeba troche $ zebrać 😀
  Obstawiałbym, że jak coś Fedor powalczy w bellatorze, w koncu walczył już kiedyś u Cookera.

 4. Powrót niepotrzebny. Fedor powinien odpuścić i nie rozmieniać swojej legendy na drobne.
  Ale jeżeli do tego dojdzie i przeciwnik będzie w miarę sensowny to będę się jarał jak cholera i tak.

 5. Jeszcze M-1 niech ściągnie Couture'a z planu filmowego to może zrobią "Super Fight" Fedor vs Randy:D A tak na poważnie to moim zdaniem to będzie tylko jednorazowy wyskok. Może dadzą mu Garnera na powrót.

 6. BigJimmy

  Jeszcze M-1 niech ściągnie Couture'a z planu filmowego to może zrobią "Super Fight" Fedor vs Randy:D A tak na poważnie to moim zdaniem to będzie tylko jednorazowy wyskok. Może dadzą mu Garnera na powrót.

 7. Ale pierdolicie, połowa czołówki to stare dziady. Nawet Mirko ostatnio wygrał walkę. Będziecie to wszystko odszczekiwać.

 8. Chyba że u M-1 Global ostatnio ciężko o dobrą oglądalność i Fedor musi ratować Vadimowi skóre. Nigdy nie wiadomo. Ja sobie chetnie powrót Fedora obejrzę.

 9. Chyba że u M-1 Global ostatnio ciężko o dobrą oglądalność i Fedor musi ratować Vadimowi skóre. Nigdy nie wiadomo. Ja sobie chetnie powrót Fedora obejrzę.

 10. Fedor nie jest za stary na ciężką, ale wolałbym żeby już nie babrał się w swojej legendzie.

 11. Fedor nie jest za stary na ciężką, ale wolałbym żeby już nie babrał się w swojej legendzie.

 12. Mam jak większość dość średnie uczucia co do powrotu Fedora, pomimo iż był jednym z moich ulubionych zawodników. Z jednej strony w sumie chętnie go jeszcze pooglądam w akcji….ale jednak z drugiej to o żadne wysokie laury już nie powalczy, a kolejny blamaż w postaci jakiejś porażki ekspresowej mnie dobije…

 13. Mam jak większość dość średnie uczucia co do powrotu Fedora, pomimo iż był jednym z moich ulubionych zawodników. Z jednej strony w sumie chętnie go jeszcze pooglądam w akcji….ale jednak z drugiej to o żadne wysokie laury już nie powalczy, a kolejny blamaż w postaci jakiejś porażki ekspresowej mnie dobije…

 14. No to ciekawe kto rzuci więcej dziengów i gdzie zobaczymy poczciwego Fiedzie. Obstawiam UFC i wejście dzięki niemu na rynek Rossiyii. Chyba, że Scott go przelicytuje, a wtedy to już sam nie wiem z kim walka w Bellatorze miałaby sens

 15. No to ciekawe kto rzuci więcej dziengów i gdzie zobaczymy poczciwego Fiedzie. Obstawiam UFC i wejście dzięki niemu na rynek Rossiyii. Chyba, że Scott go przelicytuje, a wtedy to już sam nie wiem z kim walka w Bellatorze miałaby sens

 16. Miło by było jakby trafił do UFC. Rynek Rosyjski to wielki potencjał dla Dany, a ze sportowego punktu widzenia, z BigFootem czy CroCopem nie stoi na straconej pozycji. Bellator? Cooker ma mistrza z Rosji w ciężkiej i nie ma zielonego pojęcia jak ugryźć rynek Rosyjski, no chyba że Fedora serio obchodzi farsa i walki z takim Kimbo. W M-1 też nie bardzo, z kim ma walczyć, z Tyburą, Grabowskim? Mimo wszystko wygląda na to że powalczy w Rosji, ale na koniec kariery też walczył w M-1, i jakiegoś wielkiego kopa ten federacji to nie dało.

 17. Miło by było jakby trafił do UFC. Rynek Rosyjski to wielki potencjał dla Dany, a ze sportowego punktu widzenia, z BigFootem czy CroCopem nie stoi na straconej pozycji. Bellator? Cooker ma mistrza z Rosji w ciężkiej i nie ma zielonego pojęcia jak ugryźć rynek Rosyjski, no chyba że Fedora serio obchodzi farsa i walki z takim Kimbo. W M-1 też nie bardzo, z kim ma walczyć, z Tyburą, Grabowskim? Mimo wszystko wygląda na to że powalczy w Rosji, ale na koniec kariery też walczył w M-1, i jakiegoś wielkiego kopa ten federacji to nie dało.

 18. Nie mam ochoty ani ciśnienia na Fedora. Jego czas dawno już minął. Jeśli MMA jednak zyska na powrocie tego dziadka to czemu nie.

 19. Nie mam ochoty ani ciśnienia na Fedora. Jego czas dawno już minął. Jeśli MMA jednak zyska na powrocie tego dziadka to czemu nie.

 20. Nie spodziewałem się że Fedor kiedykolwiek wróci 😮 o: Trochę obawiam się o to jak wypadnie, ale w sumie, skoro ma ochotę, to niech walczy, na pewno dla kasy tego nie robi, tej mu raczej nie brakuje. Kilka udanych przykładów "wskrzeszenia" już widzieliśmy, a taka przerwa na zreperowanie ciała może w tym tylko pomóc, także trzymam kciuki, WAR FEDOR!

 21. Nie spodziewałem się że Fedor kiedykolwiek wróci 😮 o: Trochę obawiam się o to jak wypadnie, ale w sumie, skoro ma ochotę, to niech walczy, na pewno dla kasy tego nie robi, tej mu raczej nie brakuje. Kilka udanych przykładów "wskrzeszenia" już widzieliśmy, a taka przerwa na zreperowanie ciała może w tym tylko pomóc, także trzymam kciuki, WAR FEDOR!

 22. Puczi

  COOOOO KURWA? PUCZI SIE NAJEBAŁ I TAKEI RZECZY? KRUWASC
  FSADFASDFFGFGFGF

  Fedor widzi Twój avatar. Fedorowi jest smutno, że jego największy fan go opuścił właśnie w takim dniu w którym postanowił wrócić. Wstyd.

 23. Puczi

  COOOOO KURWA? PUCZI SIE NAJEBAŁ I TAKEI RZECZY? KRUWASC
  FSADFASDFFGFGFGF

  Fedor widzi Twój avatar. Fedorowi jest smutno, że jego największy fan go opuścił właśnie w takim dniu w którym postanowił wrócić. Wstyd.

 24. Cloud

  Fedor widzi Twój avatar. Fedorowi jest smutno, że jego największy fan go opuścił właśnie w takim dniu w którym postanowił wrócić. Wstyd.

  TO JEST SZANTAŻ!
  @Comber KOMBER ZWOLNIŁBYS MNIE 🙁

 25. Cloud

  Fedor widzi Twój avatar. Fedorowi jest smutno, że jego największy fan go opuścił właśnie w takim dniu w którym postanowił wrócić. Wstyd.

  TO JEST SZANTAŻ!
  @Comber KOMBER ZWOLNIŁBYS MNIE 🙁

 26. Cloud

  Fedor widzi Twój avatar. Fedorowi jest smutno, że jego największy fan go opuścił właśnie w takim dniu w którym postanowił wrócić. Wstyd.

  TO JEST SZANTAŻ!
  @Comber KOMBER ZWOLNIŁBYS MNIE 🙁

 27. Myślałem, że to kontynuacja trollingu, który ostatnio się tu uskutecznia w każdym wątku choćby śladowo związanym z pewnym irlandzkim zawodnikiem (czyli co drugim). Fedor to jedna z tych największych legend w mojej pamięci ale informacja o jego powrocie przywołuje na moją twarz grymas sceptycyzmu i obawy przed rozczarowaniem.

 28. Myślałem, że to kontynuacja trollingu, który ostatnio się tu uskutecznia w każdym wątku choćby śladowo związanym z pewnym irlandzkim zawodnikiem (czyli co drugim). Fedor to jedna z tych największych legend w mojej pamięci ale informacja o jego powrocie przywołuje na moją twarz grymas sceptycyzmu i obawy przed rozczarowaniem.

 29. Myślałem, że to kontynuacja trollingu, który ostatnio się tu uskutecznia w każdym wątku choćby śladowo związanym z pewnym irlandzkim zawodnikiem (czyli co drugim). Fedor to jedna z tych największych legend w mojej pamięci ale informacja o jego powrocie przywołuje na moją twarz grymas sceptycyzmu i obawy przed rozczarowaniem.

 30. OCZYHWIŚCIE ŻE DO MO1, BO FINKELNASTREINY TONĄ W DŁUOCHACG I CHCĄ DOALRY ODRBOIĆ NA FIODOREZ, NAJLEPSEZYM ICĘŻKIM WSZYSECHCZZASÓW PRZYPOMINAM #cvainpała

 31. OCZYHWIŚCIE ŻE DO MO1, BO FINKELNASTREINY TONĄ W DŁUOCHACG I CHCĄ DOALRY ODRBOIĆ NA FIODOREZ, NAJLEPSEZYM ICĘŻKIM WSZYSECHCZZASÓW PRZYPOMINAM #cvainpała

 32. OCZYHWIŚCIE ŻE DO MO1, BO FINKELNASTREINY TONĄ W DŁUOCHACG I CHCĄ DOALRY ODRBOIĆ NA FIODOREZ, NAJLEPSEZYM ICĘŻKIM WSZYSECHCZZASÓW PRZYPOMINAM #cvainpała

 33. A tam narzekacie. Przecież nie dostanie żadnego Caina czy JDS'a żeby dostał nie wiadomo jaki wpierdziel. Wygra pare łatwych walk, zarobi siano dla M-1 i odejdzie. Z resztą dał mu przykład Andrzej że po nieudanych ostatnich walkach można jeszcze z siebie dużo wykrzesać mimo upływających lat.

 34. A tam narzekacie. Przecież nie dostanie żadnego Caina czy JDS'a żeby dostał nie wiadomo jaki wpierdziel. Wygra pare łatwych walk, zarobi siano dla M-1 i odejdzie. Z resztą dał mu przykład Andrzej że po nieudanych ostatnich walkach można jeszcze z siebie dużo wykrzesać mimo upływających lat.

 35. A tam narzekacie. Przecież nie dostanie żadnego Caina czy JDS'a żeby dostał nie wiadomo jaki wpierdziel. Wygra pare łatwych walk, zarobi siano dla M-1 i odejdzie. Z resztą dał mu przykład Andrzej że po nieudanych ostatnich walkach można jeszcze z siebie dużo wykrzesać mimo upływających lat.

 36. Emerytura za niska? Nie rozumiem po co takie powroty? Gdzie tu jakaś wartość sportowa? Nie no…

 37. Emerytura za niska? Nie rozumiem po co takie powroty? Gdzie tu jakaś wartość sportowa? Nie no…

 38. Emerytura za niska? Nie rozumiem po co takie powroty? Gdzie tu jakaś wartość sportowa? Nie no…

 39. Fakt kazdy sportowiec powinien robic to co kocha ale powinien tez wiedziec kiedy skonczyc. Nie chce ogladac jak legenda tak znakomitego fightera coraz bardziej upada. Jednak co by sie nie dzialo nawet zycze chłopu powodzenia.

 40. Nie sądziłem, że Fedor pomyśli o powrocie. Nie wiem jaką formę może zaprezentować, ale trzymam kciuki mimo wszystko 🙂

 41. Nie sądziłem, że Fedor pomyśli o powrocie. Nie wiem jaką formę może zaprezentować, ale trzymam kciuki mimo wszystko 🙂

 42. Nie sądziłem, że Fedor pomyśli o powrocie. Nie wiem jaką formę może zaprezentować, ale trzymam kciuki mimo wszystko 🙂

 43. Chyba nikt tu w to nie wierzy ale tu i ówdzie pisza ze to jednak może być ufc. Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.
  [​IMG]
  [​IMG]
  I właśnie odkryłem ze był jeszcze taki w kaczki (przypadek?)
  [​IMG]

  A tak w ogóle to jeśli zaleczył kontuzje, czuje się dobrze i chce mu się trenować to spoko. z rozkoszą zobaczę każda jego walkę.

 44. Chyba nikt tu w to nie wierzy ale tu i ówdzie pisza ze to jednak może być ufc. Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.
  [​IMG]
  [​IMG]
  I właśnie odkryłem ze był jeszcze taki w kaczki (przypadek?)
  [​IMG]

  A tak w ogóle to jeśli zaleczył kontuzje, czuje się dobrze i chce mu się trenować to spoko. z rozkoszą zobaczę każda jego walkę.

 45. Chyba nikt tu w to nie wierzy ale tu i ówdzie pisza ze to jednak może być ufc. Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.
  [​IMG]
  [​IMG]
  I właśnie odkryłem ze był jeszcze taki w kaczki (przypadek?)
  [​IMG]

  A tak w ogóle to jeśli zaleczył kontuzje, czuje się dobrze i chce mu się trenować to spoko. z rozkoszą zobaczę każda jego walkę.

 46. Prędzej posądzałbym o taki pomysł Bellatora.
  Tak czy inaczej nie podoba mi się ten pomysł, po co rozmieniać się na drobne?

 47. Prędzej posądzałbym o taki pomysł Bellatora.
  Tak czy inaczej nie podoba mi się ten pomysł, po co rozmieniać się na drobne?

 48. Prędzej posądzałbym o taki pomysł Bellatora.
  Tak czy inaczej nie podoba mi się ten pomysł, po co rozmieniać się na drobne?

 49. skoro Andrzej Arlovski się dopycha do titleshota bo tak słaba jest waga ciężka, skoro Cro Cop wraca to czemu Fedor nie miałby na wkurwie wrócić jeszcze na te pare lat i rozjebać kilku leszczy w UFC, mam nadzieje że to będzie UFC mimo wszystko bo jeżeli M1 itd to bez sensu zupełnie niestety.

  swoją drogą to ciekawe czy Fedor przyciągał by ludzi do PPV na galach UFC czy jednak już nastąpiła taka zmiana pokoleniowa że nie ma szans?

 50. skoro Andrzej Arlovski się dopycha do titleshota bo tak słaba jest waga ciężka, skoro Cro Cop wraca to czemu Fedor nie miałby na wkurwie wrócić jeszcze na te pare lat i rozjebać kilku leszczy w UFC, mam nadzieje że to będzie UFC mimo wszystko bo jeżeli M1 itd to bez sensu zupełnie niestety.

  swoją drogą to ciekawe czy Fedor przyciągał by ludzi do PPV na galach UFC czy jednak już nastąpiła taka zmiana pokoleniowa że nie ma szans?

 51. skoro Andrzej Arlovski się dopycha do titleshota bo tak słaba jest waga ciężka, skoro Cro Cop wraca to czemu Fedor nie miałby na wkurwie wrócić jeszcze na te pare lat i rozjebać kilku leszczy w UFC, mam nadzieje że to będzie UFC mimo wszystko bo jeżeli M1 itd to bez sensu zupełnie niestety.

  swoją drogą to ciekawe czy Fedor przyciągał by ludzi do PPV na galach UFC czy jednak już nastąpiła taka zmiana pokoleniowa że nie ma szans?

 52. jedyny sens powrotu to ufc
  walki w m1 z garnerem ,khritonovem ,tybura ,grabowskim ,smoldarevem mnie nie jaraja wgl

 53. jedyny sens powrotu to ufc
  walki w m1 z garnerem ,khritonovem ,tybura ,grabowskim ,smoldarevem mnie nie jaraja wgl

 54. jedyny sens powrotu to ufc
  walki w m1 z garnerem ,khritonovem ,tybura ,grabowskim ,smoldarevem mnie nie jaraja wgl

 55. Panowie walki z Grabowskim nie będzie. Obejrzyjcie ostatni wywiad dla mmania.pl

 56. Sorry ale nie. To będzie żenada. Załóżmy że wraca do treningów, walka pod koniec roku albo na początku 2016 – wtedy będzie miał 39 lat i będzie o 4 lat nieaktywny. To się nie może udać. Ciekawi mnie tylko jedno czy wybierze Bellator/M-1 czy "wyłącznościówkę" w UFC, bo nie mam wątpliwości że jak przyjdzie co do czego, każda organizacja położy mu kontrakt na stół..

 57. chaoz

  Sorry ale nie. To będzie żenada. Załóżmy że wraca do treningów, walka pod koniec roku albo na początku 2016 – wtedy będzie miał 39 lat i będzie o 4 lat nieaktywny. To się nie może udać. Ciekawi mnie tylko jedno czy wybierze Bellator/M-1 czy "wyłącznościówkę" w UFC, bo nie mam wątpliwości że jak przyjdzie co do czego, każda organizacja położy mu kontrakt na stół..

  Moze sie udac
  Patrz Kimbo i Schamrock, dostanie dziadka takiego jak on z Nazwiskiem
  Podejrzewam ze juz jest ugadany z Cokerem , te wizyty na galach i wspolne zdjecia sa nie bez powpdu

 58. chaoz

  Sorry ale nie. To będzie żenada. Załóżmy że wraca do treningów, walka pod koniec roku albo na początku 2016 – wtedy będzie miał 39 lat i będzie o 4 lat nieaktywny. To się nie może udać. Ciekawi mnie tylko jedno czy wybierze Bellator/M-1 czy "wyłącznościówkę" w UFC, bo nie mam wątpliwości że jak przyjdzie co do czego, każda organizacja położy mu kontrakt na stół..

  Moze sie udac
  Patrz Kimbo i Schamrock, dostanie dziadka takiego jak on z Nazwiskiem
  Podejrzewam ze juz jest ugadany z Cokerem , te wizyty na galach i wspolne zdjecia sa nie bez powpdu

 59. chaoz

  Sorry ale nie. To będzie żenada. Załóżmy że wraca do treningów, walka pod koniec roku albo na początku 2016 – wtedy będzie miał 39 lat i będzie o 4 lat nieaktywny. To się nie może udać. Ciekawi mnie tylko jedno czy wybierze Bellator/M-1 czy "wyłącznościówkę" w UFC, bo nie mam wątpliwości że jak przyjdzie co do czego, każda organizacja położy mu kontrakt na stół..

  Moze sie udac
  Patrz Kimbo i Schamrock, dostanie dziadka takiego jak on z Nazwiskiem
  Podejrzewam ze juz jest ugadany z Cokerem , te wizyty na galach i wspolne zdjecia sa nie bez powpdu

 60. super ze wraca ,ale najlepiej doUFC już nie moge się go doczekac na konferencji albo wazeniu w jednym z jego sweterków,a co do wartosci sportowej to myśle że sie napewno dobrze przygotuje i da dobre walki

 61. super ze wraca ,ale najlepiej doUFC już nie moge się go doczekac na konferencji albo wazeniu w jednym z jego sweterków,a co do wartosci sportowej to myśle że sie napewno dobrze przygotuje i da dobre walki

 62. super ze wraca ,ale najlepiej doUFC już nie moge się go doczekac na konferencji albo wazeniu w jednym z jego sweterków,a co do wartosci sportowej to myśle że sie napewno dobrze przygotuje i da dobre walki

 63. Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

 64. Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

 65. Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

 66. progosu

  Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

  Nigdy nie wierz Dance. Nigdy.

 67. progosu

  Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

  Nigdy nie wierz Dance. Nigdy.

 68. progosu

  Nie będzie w UFC na 100%. Już kiedyś jakiś dziennikarz zapytał Danę o Fedora to ten tylko się zaśmiał i powiedział, żeby dał spokój.

  Nigdy nie wierz Dance. Nigdy.

 69. KBG

  Dać go Conorowi w walce o tytuł GOAT i już :v

  Tytuł koza? To prędzej na jakiejś arabskiej gali.

 70. KBG

  Dać go Conorowi w walce o tytuł GOAT i już :v

  Tytuł koza? To prędzej na jakiejś arabskiej gali.

 71. KBG

  Dać go Conorowi w walce o tytuł GOAT i już :v

  Tytuł koza? To prędzej na jakiejś arabskiej gali.

 72. Niech walczy gdzie chce, Hendo z różnym szczęściem ale nadal w sumie trzyma się top15. Fedor który jest chyba jednak mniej rozbity i może dać parę dobrych walk też dałby rade w UFC. Chciałbym żeby to było własnie UFC jak pewnie większość z nas, ale chyba Rosjanin nadal ma kose z Daną, wiec wybierze M-1 lub byłego pracodawce w postaci Cokera i trafi do BFC.

 73. Niech walczy gdzie chce, Hendo z różnym szczęściem ale nadal w sumie trzyma się top15. Fedor który jest chyba jednak mniej rozbity i może dać parę dobrych walk też dałby rade w UFC. Chciałbym żeby to było własnie UFC jak pewnie większość z nas, ale chyba Rosjanin nadal ma kose z Daną, wiec wybierze M-1 lub byłego pracodawce w postaci Cokera i trafi do BFC.

 74. Niech walczy gdzie chce, Hendo z różnym szczęściem ale nadal w sumie trzyma się top15. Fedor który jest chyba jednak mniej rozbity i może dać parę dobrych walk też dałby rade w UFC. Chciałbym żeby to było własnie UFC jak pewnie większość z nas, ale chyba Rosjanin nadal ma kose z Daną, wiec wybierze M-1 lub byłego pracodawce w postaci Cokera i trafi do BFC.

 75. Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

 76. Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

 77. Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

 78. MegasamoaN

  Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

  Przecież połowa ciężkiej to druga liga 😉 Fedor by tam kilku spokojnie pobił.

 79. MegasamoaN

  Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

  Przecież połowa ciężkiej to druga liga 😉 Fedor by tam kilku spokojnie pobił.

 80. MegasamoaN

  Jeśli trafiłby do UFC to bym się jarał, nawet jeśli obijałby drugą ligę ale tak się niestety nie stanie raczej… W M1 chyba nie ma zestawienia z nim, którym bym się jarał.

  Przecież połowa ciężkiej to druga liga 😉 Fedor by tam kilku spokojnie pobił.

 81. Tak jak pewnie wiekszosc mam mieszane uczucia. Jesli jednak i tak mam ostatecznie pogodzic sie z ogladaniem w MMA ustawionych walk, to Fedor zawsze bedzie dla mnie numerem jeden w kontekscie takich przedstawien. Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie. Oczywiscie wszystko to pod warunkiem, ze calosc nie skonczy sie jak w walce z Hendo. Generalnie obserujac ostatnio obowiazujace trendy przeczuwam niezla licytacje, zwlaszcza jesli za jakis czas okaze sie, ze Fedor jest pogromca aktualnie panujacego mistrza UFC, co nie @Arlovski :wink:?

 82. Tak jak pewnie wiekszosc mam mieszane uczucia. Jesli jednak i tak mam ostatecznie pogodzic sie z ogladaniem w MMA ustawionych walk, to Fedor zawsze bedzie dla mnie numerem jeden w kontekscie takich przedstawien. Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie. Oczywiscie wszystko to pod warunkiem, ze calosc nie skonczy sie jak w walce z Hendo. Generalnie obserujac ostatnio obowiazujace trendy przeczuwam niezla licytacje, zwlaszcza jesli za jakis czas okaze sie, ze Fedor jest pogromca aktualnie panujacego mistrza UFC, co nie @Arlovski :wink:?

 83. Tak jak pewnie wiekszosc mam mieszane uczucia. Jesli jednak i tak mam ostatecznie pogodzic sie z ogladaniem w MMA ustawionych walk, to Fedor zawsze bedzie dla mnie numerem jeden w kontekscie takich przedstawien. Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie. Oczywiscie wszystko to pod warunkiem, ze calosc nie skonczy sie jak w walce z Hendo. Generalnie obserujac ostatnio obowiazujace trendy przeczuwam niezla licytacje, zwlaszcza jesli za jakis czas okaze sie, ze Fedor jest pogromca aktualnie panujacego mistrza UFC, co nie @Arlovski :wink:?

 84. Te wpisy świadczą o tym że fani tęsknią za prawdziwym mistrzem z charyzmą … a takich teraz jest deficyt … z braku "laku " niektórzy muszą podniecać się " Pajacami na sprężynie "

 85. Te wpisy świadczą o tym że fani tęsknią za prawdziwym mistrzem z charyzmą … a takich teraz jest deficyt … z braku "laku " niektórzy muszą podniecać się " Pajacami na sprężynie "

 86. Te wpisy świadczą o tym że fani tęsknią za prawdziwym mistrzem z charyzmą … a takich teraz jest deficyt … z braku "laku " niektórzy muszą podniecać się " Pajacami na sprężynie "

 87. Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

 88. Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

 89. Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

 90. pikalinop

  Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.

  Jest już pierwszy projekt.
  [​IMG]

 91. pikalinop

  Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.

  Jest już pierwszy projekt.
  [​IMG]

 92. pikalinop

  Negocjacje dotyczą głównie tego czy reebok potrafi tkac odpowiednie swetry.

  Jest już pierwszy projekt.
  [​IMG]

 93. jeśli Fiedzia wróci to walkę z chęcią obejrzę, ale coś czuję, że będzie totalnie bez szału (chodzi mi o formę Imperatora).

 94. jeśli Fiedzia wróci to walkę z chęcią obejrzę, ale coś czuję, że będzie totalnie bez szału (chodzi mi o formę Imperatora).

 95. jeśli Fiedzia wróci to walkę z chęcią obejrzę, ale coś czuję, że będzie totalnie bez szału (chodzi mi o formę Imperatora).

 96. Mam mieszane uczucia.. niby fajnie, ale chyba nikt nie chce by Fedor rozmieniał swoją karierę na drobne. Pewnie chce obić jakiegoś ogórka i zarobić trochę kasy, bo innego powodu do powrotu nie widzę.

 97. Mam mieszane uczucia.. niby fajnie, ale chyba nikt nie chce by Fedor rozmieniał swoją karierę na drobne. Pewnie chce obić jakiegoś ogórka i zarobić trochę kasy, bo innego powodu do powrotu nie widzę.

 98. Mam mieszane uczucia.. niby fajnie, ale chyba nikt nie chce by Fedor rozmieniał swoją karierę na drobne. Pewnie chce obić jakiegoś ogórka i zarobić trochę kasy, bo innego powodu do powrotu nie widzę.

 99. manu

  Z jaką Enyą. Zespól przy którym Emalienko wychodził to była ERA

  Dzieki za sprostowanie, ale i tak kazdy kto ma wiedziec wie o co mi chodzilo. Bije sie w piersi i az mi wstyd, choc generalnie nie moje klimaty, wiec mam wymowke.

 100. manu

  Z jaką Enyą. Zespól przy którym Emalienko wychodził to była ERA

  Dzieki za sprostowanie, ale i tak kazdy kto ma wiedziec wie o co mi chodzilo. Bije sie w piersi i az mi wstyd, choc generalnie nie moje klimaty, wiec mam wymowke.

 101. manu

  Z jaką Enyą. Zespól przy którym Emalienko wychodził to była ERA

  Dzieki za sprostowanie, ale i tak kazdy kto ma wiedziec wie o co mi chodzilo. Bije sie w piersi i az mi wstyd, choc generalnie nie moje klimaty, wiec mam wymowke.

 102. VaeVictis

  Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie.

  takie wejścia teraz tylko na KSW !!!

 103. VaeVictis

  Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie.

  takie wejścia teraz tylko na KSW !!!

 104. VaeVictis

  Zreszta co tam walka, samo ponowne zobaczenie Fedora wychodzacego z niesmiertelna Enya w tle to juz spore doznanie.

  takie wejścia teraz tylko na KSW !!!

 105. NAK

  Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

 106. NAK

  Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

 107. NAK

  Wszyscy co skreslaja Fiedzie to Janusze co interesuja się ememmja od Pudziana 😀 Patrząc na wygrane Mirko czy Andrzeja ze spokojem patrze w przyszlosc. Przeciez Fiedzia bez treningu zrobiłby sobie worek z takiego Rothwella :)) War Fedor! Nie mogę się doczekać powrotu. / hahhaha i co to za nowe odznaczenia?! oplot challenge! Gorzej być nie mogło :p

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

 108. chaoz

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

  tak jak piszesz, Fiedzia z ze swoim rozwojem, treningami stał już w miejscu zanim zakończył karierę 🙁
  od wczoraj obejrzałem chyba już z 10 różnych HL z Ostatnim Carem. Uczucia mam strasznie mieszane, z jednej strony przypominają mi się stare czasy, kiedy to był mój ulubiony zawodnik, prawdziwy the baddest man on the planet, z drugiej strony rzadko kiedy takie powrotu są udane.

 109. chaoz

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

  tak jak piszesz, Fiedzia z ze swoim rozwojem, treningami stał już w miejscu zanim zakończył karierę 🙁
  od wczoraj obejrzałem chyba już z 10 różnych HL z Ostatnim Carem. Uczucia mam strasznie mieszane, z jednej strony przypominają mi się stare czasy, kiedy to był mój ulubiony zawodnik, prawdziwy the baddest man on the planet, z drugiej strony rzadko kiedy takie powrotu są udane.

 110. chaoz

  tylko, że Arlovski i CroCop byli czynni przez te wszystkie lata, oni ciągle są w sztosie i walczą, Fedor miał jednak sporą przerwę a jak wiadomo świat mma nie stoi w miejscu.

  tak jak piszesz, Fiedzia z ze swoim rozwojem, treningami stał już w miejscu zanim zakończył karierę 🙁
  od wczoraj obejrzałem chyba już z 10 różnych HL z Ostatnim Carem. Uczucia mam strasznie mieszane, z jednej strony przypominają mi się stare czasy, kiedy to był mój ulubiony zawodnik, prawdziwy the baddest man on the planet, z drugiej strony rzadko kiedy takie powrotu są udane.

 111. Przestancie rozpatrywac ewentualny powrot Imperatora w kategoriach sportowych. To bedzie po prostu przedstawienie TV, bo do nich zaczyna sie ostatnimi czasy uciekac Bellator a i UFC robi niesmiale kroki w te strone. Doradzam takie podejscie, bo to pozwoli Wam oszczedzic sobie rozczarowan. Jesli Fedor chce sobie dorobic to ja chetnie sie doloze, bo on zasluzyl jak malo kto.

 112. Przestancie rozpatrywac ewentualny powrot Imperatora w kategoriach sportowych. To bedzie po prostu przedstawienie TV, bo do nich zaczyna sie ostatnimi czasy uciekac Bellator a i UFC robi niesmiale kroki w te strone. Doradzam takie podejscie, bo to pozwoli Wam oszczedzic sobie rozczarowan. Jesli Fedor chce sobie dorobic to ja chetnie sie doloze, bo on zasluzyl jak malo kto.

 113. Przestancie rozpatrywac ewentualny powrot Imperatora w kategoriach sportowych. To bedzie po prostu przedstawienie TV, bo do nich zaczyna sie ostatnimi czasy uciekac Bellator a i UFC robi niesmiale kroki w te strone. Doradzam takie podejscie, bo to pozwoli Wam oszczedzic sobie rozczarowan. Jesli Fedor chce sobie dorobic to ja chetnie sie doloze, bo on zasluzyl jak malo kto.

 114. Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  No i trzeba dodać, że nigdy nie brał sterydów, bo nie wygląda #MamedLogic

 115. Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  No i trzeba dodać, że nigdy nie brał sterydów, bo nie wygląda #MamedLogic

 116. Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  No i trzeba dodać, że nigdy nie brał sterydów, bo nie wygląda #MamedLogic

 117. Ruff Ryder

  Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  Srsly?? Bo moim zdaniem może to wystarczyć na 3/4 ciężkiej. A jeśli przyłoży się do treningu siłowego i sparingów (nie tak jak pod koniec kariery) to w zasięgu ma zawodników z top 15 (Oleinik, Nelson, Struve, Mitrione). Fedor ma 39 lat, nie ma powodów by sądzić, że jakoś bardzo zdziadział na emeryturze. Jeśli chodzi o rozmienianie legendy na drobne, to przepraszam, ale już walczył z Ishim, Monsonem… Po prostu trzeba się będzie przyzwyczaić, że to solidny ciężki, a nie żaden mistrz już dawno.

  Tak dla przypomnienia – człowiek, który przez całą karierę miał TYLKO szczękę i jebnięcie, a fizycznie ustępuje Fedorowi jest obecnie #11 UFC….. tak bardzo dzisiejsi ciężcy ( w większości CI SAMI co za świetności Fedora, niektórzy starsi od niego) wyprzedzają go o epokę?

 118. Ruff Ryder

  Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  Srsly?? Bo moim zdaniem może to wystarczyć na 3/4 ciężkiej. A jeśli przyłoży się do treningu siłowego i sparingów (nie tak jak pod koniec kariery) to w zasięgu ma zawodników z top 15 (Oleinik, Nelson, Struve, Mitrione). Fedor ma 39 lat, nie ma powodów by sądzić, że jakoś bardzo zdziadział na emeryturze. Jeśli chodzi o rozmienianie legendy na drobne, to przepraszam, ale już walczył z Ishim, Monsonem… Po prostu trzeba się będzie przyzwyczaić, że to solidny ciężki, a nie żaden mistrz już dawno.

  Tak dla przypomnienia – człowiek, który przez całą karierę miał TYLKO szczękę i jebnięcie, a fizycznie ustępuje Fedorowi jest obecnie #11 UFC….. tak bardzo dzisiejsi ciężcy ( w większości CI SAMI co za świetności Fedora, niektórzy starsi od niego) wyprzedzają go o epokę?

 119. Ruff Ryder

  Kasa kasa kasa. Sportowo nie będzie co oglądać. Treningowo zatrzymał się na Starym Oskole, treningu na skakance, podciąganiu na drążku i uderzaniu młotem w oponę.

  Srsly?? Bo moim zdaniem może to wystarczyć na 3/4 ciężkiej. A jeśli przyłoży się do treningu siłowego i sparingów (nie tak jak pod koniec kariery) to w zasięgu ma zawodników z top 15 (Oleinik, Nelson, Struve, Mitrione). Fedor ma 39 lat, nie ma powodów by sądzić, że jakoś bardzo zdziadział na emeryturze. Jeśli chodzi o rozmienianie legendy na drobne, to przepraszam, ale już walczył z Ishim, Monsonem… Po prostu trzeba się będzie przyzwyczaić, że to solidny ciężki, a nie żaden mistrz już dawno.

  Tak dla przypomnienia – człowiek, który przez całą karierę miał TYLKO szczękę i jebnięcie, a fizycznie ustępuje Fedorowi jest obecnie #11 UFC….. tak bardzo dzisiejsi ciężcy ( w większości CI SAMI co za świetności Fedora, niektórzy starsi od niego) wyprzedzają go o epokę?

 120. Raczej napewno to bedzie M1 , Fedor wie że nie jest w życiowej formie żeby walczyć w UFC a pozatym widzę go bardziej w Rosji , no i zresztąjak ktoś już to powiedział , tak bedzie nawet lepiej dla niego 🙂

 121. Szkoda jak taka mega legenda, naprawdę, legenda wszystkich legend, największy wojownik wróci i stanie się journeymanem, oczywiście może też wrócić i wygrać kilka walk, ale martwię się… dlaczego takie legendy, chociażby jak Lennox Lewis, nie mogą tak jak on przejść na emeryturę na szczycie? To jest chyba choroba – każdego ciągnie do korzeni, albo do hajsu, przykre to…

 122. Szkoda jak taka mega legenda, naprawdę, legenda wszystkich legend, największy wojownik wróci i stanie się journeymanem, oczywiście może też wrócić i wygrać kilka walk, ale martwię się… dlaczego takie legendy, chociażby jak Lennox Lewis, nie mogą tak jak on przejść na emeryturę na szczycie? To jest chyba choroba – każdego ciągnie do korzeni, albo do hajsu, przykre to…

 123. Kacper

  dlaczego takie legendy, chociażby jak Lennox Lewis, nie mogą tak jak on przejść na emeryturę na szczycie

  Lenox to jeszcze odszedł w miarę. Zobacz jak Roy Jones rozmienił swoją karierę na drobne. Smutne, dlatego nie jestem za tym, aby Fedor wracał.

 124. Kacper

  dlaczego takie legendy, chociażby jak Lennox Lewis, nie mogą tak jak on przejść na emeryturę na szczycie

  Lenox to jeszcze odszedł w miarę. Zobacz jak Roy Jones rozmienił swoją karierę na drobne. Smutne, dlatego nie jestem za tym, aby Fedor wracał.

 125. Na Polskim podwórku dla mnie takim rozdrabniaczem jest Przemciu Saleta choć osiągnięcia marne w porównaniu do cesarza. Ile on już razy kończył karierę, ale zawsze powraca niczym feniks z popiołów, a to waleczka w MMA, a to w boksie, a to zatańczy na parkiecie, a to na łyżwach po lodzie pojezdzi, człowiek orkiestra kurwa.

 126. Na Polskim podwórku dla mnie takim rozdrabniaczem jest Przemciu Saleta choć osiągnięcia marne w porównaniu do cesarza. Ile on już razy kończył karierę, ale zawsze powraca niczym feniks z popiołów, a to waleczka w MMA, a to w boksie, a to zatańczy na parkiecie, a to na łyżwach po lodzie pojezdzi, człowiek orkiestra kurwa.

 127. Ruff Ryder

  Na Polskim podwórku dla mnie takim rozdrabniaczem jest Przemciu Saleta choć osiągnięcia marne w porównaniu do cesarza. Ile on już razy kończył karierę, ale zawsze powraca niczym feniks z popiołów, a to waleczka w MMA, a to w boksie, a to zatańczy na parkiecie, a to na łyżwach po lodzie pojezdzi, człowiek orkiestra kurwa.

  Protestuje, jesli powroty Salety nazwac rozdrabnianiem sie to jak okreslic to co robili/robia Golota czy Adamek ? Jesli Fedor wroci w takiej dyspozycji fizycznej jaka Przemek zaprezentowal w walce z Golota to juz bedzie dobrze. Oczywiscie wszystkim wymienionym chodzi dokladnie o to samo i nie jest to wcale nieodparta chec rywalizacji sportowej.

 128. Ruff Ryder

  Na Polskim podwórku dla mnie takim rozdrabniaczem jest Przemciu Saleta choć osiągnięcia marne w porównaniu do cesarza. Ile on już razy kończył karierę, ale zawsze powraca niczym feniks z popiołów, a to waleczka w MMA, a to w boksie, a to zatańczy na parkiecie, a to na łyżwach po lodzie pojezdzi, człowiek orkiestra kurwa.

  Protestuje, jesli powroty Salety nazwac rozdrabnianiem sie to jak okreslic to co robili/robia Golota czy Adamek ? Jesli Fedor wroci w takiej dyspozycji fizycznej jaka Przemek zaprezentowal w walce z Golota to juz bedzie dobrze. Oczywiscie wszystkim wymienionym chodzi dokladnie o to samo i nie jest to wcale nieodparta chec rywalizacji sportowej.

 129. Właśnie o tym wyraźnie napisałem – że dlaczego wszyscy nie mogą odejść w takim momencie jak Lewis. Odszedł w idealnym momencie, odszedł kiedy był na samym piedestale. A Roy co dzisiaj robi? W sierpniu ma następną walkę, co prawda wygrywa, ale walczy z bumami, przegrał z naszym Pawłem Głażewskim który jest mocno, MOCNO, przeciętny. Boję się że z Fedorem może być podobnie:(

 130. Właśnie o tym wyraźnie napisałem – że dlaczego wszyscy nie mogą odejść w takim momencie jak Lewis. Odszedł w idealnym momencie, odszedł kiedy był na samym piedestale. A Roy co dzisiaj robi? W sierpniu ma następną walkę, co prawda wygrywa, ale walczy z bumami, przegrał z naszym Pawłem Głażewskim który jest mocno, MOCNO, przeciętny. Boję się że z Fedorem może być podobnie:(

 131. Kacper

  Właśnie o tym wyraźnie napisałem – że dlaczego wszyscy nie mogą odejść w takim momencie jak Lewis. Odszedł w idealnym momencie, odszedł kiedy był na samym piedestale. A Roy co dzisiaj robi? W sierpniu ma następną walkę, co prawda wygrywa, ale walczy z bumami, przegrał z naszym Pawłem Głażewskim który jest mocno, MOCNO, przeciętny. Boję się że z Fedorem może być podobnie:(

  Łoo to jak ja ten Twój post przeczytałem. Pojebało mi się nieźle. Wstyd i hańba :shy:

 132. Kacper

  Właśnie o tym wyraźnie napisałem – że dlaczego wszyscy nie mogą odejść w takim momencie jak Lewis. Odszedł w idealnym momencie, odszedł kiedy był na samym piedestale. A Roy co dzisiaj robi? W sierpniu ma następną walkę, co prawda wygrywa, ale walczy z bumami, przegrał z naszym Pawłem Głażewskim który jest mocno, MOCNO, przeciętny. Boję się że z Fedorem może być podobnie:(

  Łoo to jak ja ten Twój post przeczytałem. Pojebało mi się nieźle. Wstyd i hańba :shy:

 133. Sedno

  Łoo to jak ja ten Twój post przeczytałem. Pojebało mi się nieźle. Wstyd i hańba :shy:

  Zdarza się 😉

 134. Sedno

  Łoo to jak ja ten Twój post przeczytałem. Pojebało mi się nieźle. Wstyd i hańba :shy:

  Zdarza się 😉

 135. Naprawdę wielka szkoda – gra nie jest warta świeczki w takich powrotach. Tak samo ostatnio jeśli ktoś śledzi boks oprócz MMA – Oscar De La Hoya chciał wrócić na ring – po wielu odwykach, problemach z narkotykami, alkoholem, życiem prywatnym, ale tu nawet nie o to chodzi, chłop ma 42 lata, nieaktywny od 2008 roku po laniu i nokaucie od Mannego Pacquiao, od czasu tej swojej nieaktywności przytył około 20kg, no i chwała mu za to bo odszedł po tej porażce i nie próbował dalej, to była jego pierwsza taka sygnalizacja że " stop ", i odszedł, chwała mu za to, ale ostatnio chciał wracać i walczyć z najlepszymi zawodnikami, chociażby Gołowkinem, który jest maszyną do zabijania, i wiecie, wychodzi taki 42 letni Oscar, naprawdę legenda, wielokrotny MŚ, postać nietuzinkowa i Hall of Fame, z pewnością dostaje po głowie i się kompromituje – i jednak jego legenda się kruszy, narusza… po co? :/

 136. Naprawdę wielka szkoda – gra nie jest warta świeczki w takich powrotach. Tak samo ostatnio jeśli ktoś śledzi boks oprócz MMA – Oscar De La Hoya chciał wrócić na ring – po wielu odwykach, problemach z narkotykami, alkoholem, życiem prywatnym, ale tu nawet nie o to chodzi, chłop ma 42 lata, nieaktywny od 2008 roku po laniu i nokaucie od Mannego Pacquiao, od czasu tej swojej nieaktywności przytył około 20kg, no i chwała mu za to bo odszedł po tej porażce i nie próbował dalej, to była jego pierwsza taka sygnalizacja że " stop ", i odszedł, chwała mu za to, ale ostatnio chciał wracać i walczyć z najlepszymi zawodnikami, chociażby Gołowkinem, który jest maszyną do zabijania, i wiecie, wychodzi taki 42 letni Oscar, naprawdę legenda, wielokrotny MŚ, postać nietuzinkowa i Hall of Fame, z pewnością dostaje po głowie i się kompromituje – i jednak jego legenda się kruszy, narusza… po co? :/

 137. mat01

  zrobienie z kliczki penne to "w miare"?

  Lennox nie zrobił z Kliczki Penne. Masę szczęścia miał w tej walce i że ją wygrał bo Kliczki nie dopuścił lekarz, a walka nie była tak jak JJ – Penne do jednej mordy, Kliczko nawet wygrywał u jednego sędziego na punkty a u dwóch był remis, a Lennox nie do końca grał czysto w tym pojedynku, poszerzał rozcięcie kliczki sznurowadłami od rękawic, bo to był bodajże 2003 rok, rękawice nie były jeszcze tak dokładnie zaklejane jak teraz, pięściarze boksowali z sznurowadłami na wierzchu, Lewis jeździł nimi po twarzy Kliczki co powodowało większe rozcięcia, lekarz nie dopuścił dalej Witalija, który przez pierwszą połowę walki bił Lennoxa, dopiero później Lewis zaczął dochodzić do głosu

 138. mat01

  zrobienie z kliczki penne to "w miare"?

  Lennox nie zrobił z Kliczki Penne. Masę szczęścia miał w tej walce i że ją wygrał bo Kliczki nie dopuścił lekarz, a walka nie była tak jak JJ – Penne do jednej mordy, Kliczko nawet wygrywał u jednego sędziego na punkty a u dwóch był remis, a Lennox nie do końca grał czysto w tym pojedynku, poszerzał rozcięcie kliczki sznurowadłami od rękawic, bo to był bodajże 2003 rok, rękawice nie były jeszcze tak dokładnie zaklejane jak teraz, pięściarze boksowali z sznurowadłami na wierzchu, Lewis jeździł nimi po twarzy Kliczki co powodowało większe rozcięcia, lekarz nie dopuścił dalej Witalija, który przez pierwszą połowę walki bił Lennoxa, dopiero później Lewis zaczął dochodzić do głosu

 139. mat01

  zrobienie z kliczki penne to "w miare"?

  Ukraińcowi prawie oko wypadło. Ale jak wielu twierdzi, że jakby walki nie przerwano to Lenox by poległ.
  Ehh ten mój post powyżej to pomyłka. Mózg mi się wtedy wyłączył, tak to bywa. Źle zrozumiałem post kolegi Kacpra i ogólnie mi się pomieszało wszystko.

 140. mat01

  zrobienie z kliczki penne to "w miare"?

  Ukraińcowi prawie oko wypadło. Ale jak wielu twierdzi, że jakby walki nie przerwano to Lenox by poległ.
  Ehh ten mój post powyżej to pomyłka. Mózg mi się wtedy wyłączył, tak to bywa. Źle zrozumiałem post kolegi Kacpra i ogólnie mi się pomieszało wszystko.

 141. Kacper

  Lennox nie zrobił z Kliczki Penne. Masę szczęścia miał w tej walce i że ją wygrał bo Kliczki nie dopuścił lekarz, a walka nie była tak jak JJ – Penne do jednej mordy, Kliczko nawet wygrywał u jednego sędziego na punkty a u dwóch był remis, a Lennox nie do końca grał czysto w tym pojedynku, poszerzał rozcięcie kliczki sznurowadłami od rękawic, bo to był bodajże 2003 rok, rękawice nie były jeszcze tak dokładnie zaklejane jak teraz, pięściarze boksowali z sznurowadłami na wierzchu, Lewis jeździł nimi po twarzy Kliczki co powodowało większe rozcięcia, lekarz nie dopuścił dalej Witalija, który przez pierwszą połowę walki bił Lennoxa, dopiero później Lewis zaczął dochodzić do głosu

  dzieki za opis, ale ogladalem te walke kilka razy i go nie potrzebuje
  jesli wygrana z kliczka nie jest godnym zakonczeniem kariery to nie wiem co nim jest

 142. Kacper

  Lennox nie zrobił z Kliczki Penne. Masę szczęścia miał w tej walce i że ją wygrał bo Kliczki nie dopuścił lekarz, a walka nie była tak jak JJ – Penne do jednej mordy, Kliczko nawet wygrywał u jednego sędziego na punkty a u dwóch był remis, a Lennox nie do końca grał czysto w tym pojedynku, poszerzał rozcięcie kliczki sznurowadłami od rękawic, bo to był bodajże 2003 rok, rękawice nie były jeszcze tak dokładnie zaklejane jak teraz, pięściarze boksowali z sznurowadłami na wierzchu, Lewis jeździł nimi po twarzy Kliczki co powodowało większe rozcięcia, lekarz nie dopuścił dalej Witalija, który przez pierwszą połowę walki bił Lennoxa, dopiero później Lewis zaczął dochodzić do głosu

  dzieki za opis, ale ogladalem te walke kilka razy i go nie potrzebuje
  jesli wygrana z kliczka nie jest godnym zakonczeniem kariery to nie wiem co nim jest

 143. mat01

  dzieki za opis, ale ogladalem te walke kilka razy i go nie potrzebuje
  jesli wygrana z kliczka nie jest godnym zakonczeniem kariery to nie wiem co nim jest

  ale zgadzam się, jest najlepszym godnym zakończeniem kariery, najlepszym jakie wtedy mogły mieć miejsce;)

 144. Sedno

  Ukraińcowi prawie oko wypadło. Ale jak wielu twierdzi, że jakby walki nie przerwano to Lenox by poległ.
  Ehh ten mój post powyżej to pomyłka. Mózg mi się wtedy wyłączył, tak to bywa. Źle zrozumiałem post kolegi Kacpra i ogólnie mi się pomieszało wszystko.

  Nie poległby bo wygrałby na punkty zapewne jednym punktem bądź dwoma 😛
  Tak to jest, czasem mózg się wyłącza, nic się nie stało:D

 145. Ruff Ryder

  Na Polskim podwórku dla mnie takim rozdrabniaczem jest Przemciu Saleta choć osiągnięcia marne w porównaniu do cesarza. Ile on już razy kończył karierę, ale zawsze powraca niczym feniks z popiołów, a to waleczka w MMA, a to w boksie, a to zatańczy na parkiecie, a to na łyżwach po lodzie pojezdzi, człowiek orkiestra kurwa.

  Dla uczciwości należy jednak zauważyć, że jak już się za coś bierze to się do tego przykłada. Jest w tym szacunek dla widza płacącego za bilety. Coś czego zabrakło choćby Adamkowi, gdy brał pieniądze za walkę ze Szpilką.

 146. mnih

  Dla uczciwości należy jednak zauważyć, że jak już się za coś bierze to się do tego przykłada. Jest w tym szacunek dla widza płacącego za bilety. Coś czego zabrakło choćby Adamkowi, gdy brał pieniądze za walkę ze Szpilką.

  Adamek jadł obiady u mamy a wywiadach mówił że kilogram, dwa czy trzy nie mają żadnego znaczenia, podejrzewam że on jako bokser starej daty pewnie nawet nie używa żadnej suplementacji, jedyne białko które dostarczał do organizmu pochodziło z górskiego kotleta schabowego i jajka od kury, na zawodowym poziomie nie da się tak funkcjonować, miał dwóch sparingpartnerów amatorów… a rzecz wiadoma że boksersko umie o wiele więcej od Szpilki.

 147. Na rosyjskich stronach jak sportbox.ru, sovsport.ru czy allboxing.ru jest mnostwo artykulow, wywiadow na temat powrotu Fedora, m.in wypowiedzi Arlovskiego czy Hunta. Dlaczego redakcja nic nie pisze o tym?

 148. granvorka

  Na rosyjskich stronach jak sportbox.ru, sovsport.ru czy allboxing.ru jest mnostwo artykulow, wywiadow na temat powrotu Fedora, m.in wypowiedzi Arlovskiego czy Hunta. Dlaczego redakcja nic nie pisze o tym?

  Uprzedzani do ruskich od dziecka. Tak słyszałem.

 149. Nawiązując to twojego posta https://www.youtube.com/watch?v=PxrQm8AuRsQ#t=215  Fedor nabrawadeł nabrał mieśnia możliwe że nigdy nie koksował jak wieksząć zawodników (90%) to dobrze dla niego technika jest dojdzie dobry trening i przez dwa lata moze pokuśić sie o UFC rewanż z Werdumem jak wrócić na wysokie wody Fedorku mój kochany !!!!

 150. Jeśli nie trafi do ufc to nie interesują mnie jego nowe poczynania.Jakochyba każdy fan MMA chciałbym zobaczyć jak sobie radzi w największej organizacji na świecie z najlepszymi możliwymi zawodnikami .Zobaczyłbym go z Overeemem ,Dos Santosem czy choćby nawet z Huntem

 151. Obejrzałem Mir vs. Duffee i już nie mam wątpliwości, że Fedor jeśli zaleczył kontuzje, złapał świeżość i uczciwie trenuje – może się trzaskać z czołową 15. Fedor może nie być w formie życia, ale waga ciężka to inny świat. Nawet jeśli powrót będzie w Bellatorze, M1, ABC, czy IGF obejrzę chętnie.

 152. pikalinop

  Obejrzałem Mir vs. Duffee i już nie mam wątpliwości, że Fedor jeśli zaleczył kontuzje, złapał świeżość i uczciwie trenuje – może się trzaskać z czołową 15. Fedor może nie być w formie życia, ale waga ciężka to inny świat. Nawet jeśli powrót będzie w Bellatorze, M1, ABC, czy IGF obejrzę chętnie.

  Każdy pewnie obejrzy – na tym ma polegać sukces jego powrotu, bo przecież ani organizatorzy ani sam Fedor za frajer walczył nie będzie, a wiadomo kto jest finansierem każdego sportu – chęć oglądania go przez kibiców, a Fedor ma taką markę że każdy szanujący się fan, a może nawet i nie szanujący się, oglądnie jego walkę co zagwarantuje zysk.

 153. Dadzą mu pewnie Garnera jak wygra to zrobią Fedor-Kharitonov i będą promować tą walkę jako starcie legend Pride

 154. Zdziwił bym się bardzo gdyby Fedor trafił do UFC pamiętając jak to wyglądało po PRIDE, w sumie ciekawe czy Vadim nadal jest/będzie menagerem Fedora? No i doszła jeszcze USADA. A prawdę mówiąc potencjalne walki z Kongo czy Kimbo jak i innymi niepodpisanymi odpadami wcale nie grzeją.

 155. Pudzian kilka lat temu obiecywał, że skopie dupę Fedorowi, więc jest szansa, że Fiedia wraca, bo go Pudzian o walkę poprosił.

 156. Jakoś mi się to nie podoba że ona wraca. Ma już swoje lata i po kilku latach przerwy powrót, myślę że to nie jest dobry pomysł. Obym się mylił.

 157. Już samym powrotem rozmienia się na dobre ale kogo to interesuje? Info o powrocie Cara emocji u mnie nie wywołało ale pewnie im bliżej walki tym będzie ciekawiej. No chyba, że Fiodor wraca tylko po to by obić jakiś ogórków za sześcio zerowe wypłaty na gali M1 to powinien pomyśleć o zmianie piosenki na wejście, proponuje "niepokonani" zespołu Perfekt.
  W Fiodora na UFC nie wierzę w ogóle.

 158. Fedor zawsze bal się ufc, w m1 będzie obijal ogorow wiec nie ma się co martwić o rozmienianie na drobne. Wygra parę pokazowek, vadim na nim zarobi i tyle z powrotu.

 159. Mi się wydaje,że nie poszedł tam nie ze strachu, lecz ze swojej rosyjskiej dumy, która do teraz nie pozwala im uznać wyżsości pewnych rzeczy.
  Coś w stylu: "nie pójdę tam, bo przecież u siebie mam tak samo dobrych rywali i dobre warunki finansowe"

 160. Fiedia ponoć chce skromne 3 miliony dolarów za walkę – takie wieści śmigają po Twitterze, nie wiem, czy to potwierdzone.

  A ja już myslałem, że on naprawdę wróci do Stanów na 2-3 walki, a to chyba Finkelstein troluje UFC przed "wielkim" powrotem Cara w M-1.

  "Emelianenko – człowiek, na którego nie stać ZUFFY (!) – w wyczekiwanym przez wszystkich rewanżu z Jeffem Monsonem!!!"

 161. koper

  Fiedia ponoć chce skromne 3 miliony dolarów za walkę

  To jeszcze % z PPV, bo coś słabo zarządzał, jak za walkę emeryta.

 162. Zastanawiałem się po co wraca, teraz już wiem…. Biznes jest biznes 😀 został sprzedawcą koszulek…

  [​IMG]

 163. PIR

  Zastanawiałem się po co wraca, teraz już wiem…. Biznes jest biznes 😀 został sprzedawcą koszulek…

  [​IMG]

  To przynajmniej wiemy już kilka rzeczy
  1. Fiodor wraca bo mu konto wyschło/chce ustawić wnuki
  2. Punkt pierwszy z automatu implikuje, że nie są to ambicje sportowe, a chęć zysku
  3. Jeżeli nie są to ambicje sportowe, a chęć zysku to nie zawalczy dla UFC, bo lepiej sklepać jakąś cukinie w M-1 i dostać podobny hajs
  4. Wszystko do kupy oznacza, że gówno to mnie obchodzi, jeżeli Fiedia wrócił, żeby uprawiać rosyjski ogródek.

 164. Legenda legendą, imerator imperatorem, ale do gara coś trzeba włożyć 🙂 do pierwszej walki Fedora, zarobią trochę siana na gadżetach. Obije kilku ogórów na galach M-1 i Bellatora i będzie po 2-3 latach mógł spokojnie odejść na emeryturę… kolejną 🙂

 165. Legenda legendą, imerator imperatorem, ale do gara coś trzeba włożyć 🙂 do pierwszej walki Fedora, zarobią trochę siana na gadżetach. Obije kilku ogórów na galach M-1 i Bellatora i będzie po 2-3 latach mógł spokojnie odejść na emeryturę… kolejną 🙂

 166. Ktoś chyba miał w Herosach złoty kilof mitycznego archeologa.. Motyw z koszulakmi przewija się na fanpage'u Fedora od dłuuugiego czasu tylko teraz "nagle" dodali te z tematem powrotu. Co nie przeszkadza im pociskać pomiędzy nimi dalej te "stare" – Russian TurboPower, itp. – z częstotliwością postów 2 szt. na godzinę.

  Ja osobiście mam mieszane uczucia odnośnie powrotu, ale patrząc na renesans czołowych obecnie zawodników wagi ciężkiej to mam nadzieję, że dobry wujek Fiodor zacznie znowu się liczyć w perspektywie 2 lat. Jak wróci tylko do M-1 to olewka (pierwsza walka się nie liczy, bo na 99% będzie u nich)..

  [​IMG]

 167. Ktoś chyba miał w Herosach złoty kilof mitycznego archeologa.. Motyw z koszulakmi przewija się na fanpage'u Fedora od dłuuugiego czasu tylko teraz "nagle" dodali te z tematem powrotu. Co nie przeszkadza im pociskać pomiędzy nimi dalej te "stare" – Russian TurboPower, itp. – z częstotliwością postów 2 szt. na godzinę.

  Ja osobiście mam mieszane uczucia odnośnie powrotu, ale patrząc na renesans czołowych obecnie zawodników wagi ciężkiej to mam nadzieję, że dobry wujek Fiodor zacznie znowu się liczyć w perspektywie 2 lat. Jak wróci tylko do M-1 to olewka (pierwsza walka się nie liczy, bo na 99% będzie u nich)..

  [​IMG]

 168. Myślenie zyczeniowe, ale chciałbym (pewnie jak wszyscy) widzieć go w UFC, jeśli zostały w nim jakiekolwiek ambicje sportowe i chciałby się zrewanzować, z którymś ze swoich pogromców to tylko UFC.
  Jest Bigfoot, który jest obecnie wrakiem i długo nie walczący Fedor, jest historia pierwszej walki zuffa ma wyłącznościowe prawa, rewanz jak się patrzy.
  Jest Dan Henderson, który równiez nie bryluje, niewiem w jakiej wadze ewentualne starcie mogłoby się odbyć, ale jestem znów na tak.
  Fantazja podpowiada mi jeszcze Lesnara, moze powrót tylko na tą konkretną walke, która była planowana i którą do dziś ludzie by chętnie zobaczyli, wcześniej oczywiście dogadanie się z WWE

  Jeśli to ma być powrót i skok na łatwą na kase np do Bellatora czy jakiejkolwiek innej organizacji, to jestem na NIE i nie będe tego oglądał, bo poza UFC nie oglądam niczego (MMA) z amerykańskiego rynku

 169. Myślenie zyczeniowe, ale chciałbym (pewnie jak wszyscy) widzieć go w UFC, jeśli zostały w nim jakiekolwiek ambicje sportowe i chciałby się zrewanzować, z którymś ze swoich pogromców to tylko UFC.
  Jest Bigfoot, który jest obecnie wrakiem i długo nie walczący Fedor, jest historia pierwszej walki zuffa ma wyłącznościowe prawa, rewanz jak się patrzy.
  Jest Dan Henderson, który równiez nie bryluje, niewiem w jakiej wadze ewentualne starcie mogłoby się odbyć, ale jestem znów na tak.
  Fantazja podpowiada mi jeszcze Lesnara, moze powrót tylko na tą konkretną walke, która była planowana i którą do dziś ludzie by chętnie zobaczyli, wcześniej oczywiście dogadanie się z WWE

  Jeśli to ma być powrót i skok na łatwą na kase np do Bellatora czy jakiejkolwiek innej organizacji, to jestem na NIE i nie będe tego oglądał, bo poza UFC nie oglądam niczego (MMA) z amerykańskiego rynku

 170. Honk

  patrząc na renesans czołowych obecnie zawodników wagi ciężkiej to mam nadzieję, że dobry wujek Fiodor zacznie znowu się liczyć w perspektywie 2 lat

  Ten renesans to efekt braku napływu świeżej krwi oraz ciężka praca weteranów, którzy trenują w amerykańskich obozach i pozostają na bieżąco z ciągle rozwijającym się sportem. Fiodor jest z rocznika '76, za dwa lata to róznie już może być. Wszyscy pamiętamy jego upadek, z perspektywy czasu wcale nie tak szokujący – zlożyły się nań zbytnie zaufanie do starych trików i brak klasowych sparingpartnerów (Sydelnikow to miała być niby wielka nadzieja, następny Car, lol). I wreszcie ta hurra-cepownia podczas walk w Stanach… Ech, zobaczymy.

 171. Honk

  patrząc na renesans czołowych obecnie zawodników wagi ciężkiej to mam nadzieję, że dobry wujek Fiodor zacznie znowu się liczyć w perspektywie 2 lat

  Ten renesans to efekt braku napływu świeżej krwi oraz ciężka praca weteranów, którzy trenują w amerykańskich obozach i pozostają na bieżąco z ciągle rozwijającym się sportem. Fiodor jest z rocznika '76, za dwa lata to róznie już może być. Wszyscy pamiętamy jego upadek, z perspektywy czasu wcale nie tak szokujący – zlożyły się nań zbytnie zaufanie do starych trików i brak klasowych sparingpartnerów (Sydelnikow to miała być niby wielka nadzieja, następny Car, lol). I wreszcie ta hurra-cepownia podczas walk w Stanach… Ech, zobaczymy.

 172. Masta Blasta

  No na małego to nie wygląda.

  Ja mam wątpliwości czy sie w limicie ciężkiej zmiesci:-o

 173. Masta Blasta

  No na małego to nie wygląda.

  Ja mam wątpliwości czy sie w limicie ciężkiej zmiesci:-o

 174. Orest

  Ja mam wątpliwości czy sie w limicie ciężkiej zmiesci:-o

  Chyba nie próżnował z "dietą".

 175. Orest

  Ja mam wątpliwości czy sie w limicie ciężkiej zmiesci:-o

  Chyba nie próżnował z "dietą".

 176. http://www.mmafighting.com/2015/7/2…ones-dana-white-ronda-rousey-cm-punk-mma-news

  Bas w Submission Radio:

  "Emelianenko nie powinien walczyć w wadze ciężkiej. Gość waży sto kilka kilogramów. Powinien zrzucić ze sześć kilo i startować w limicie 205 funtów. Ależ byłoby z niego zwierzę!"

  Zapytany o szanse Fiodora z czołówką półciężkiej:

  "Półciężka? No, tak. Gdyby Jon jones wrócił… On też jest zwierzęciem. Kiedy myślę o Fiodorze, ciągle widzę go miażdżącego przeciwników w Japonii. Jego powrót może być związany z zaleczeniem dokuczających mu kontuzji. Być może właśnie kontuzje były przyczyną jego porażek. Kiedy wyobrażam sobie Fiodora wracającego na ring, to wydaje mi się, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

  Nawet w starciu z Jonesem… Nie wiem. On (Fiodor) zawsze znajduje sposób, żeby zwyciężyć."

  Na temat zdolności Cara do wychodzenia z opałów:

  "Popatrzmy na walkę z Arlowskim. Arlowski radził sobie świetnie i jeden cios zakończył walkę. I jeszcze sposób, w jaki Fiodor uderza! A pojedynek z Brettem Rogersem? Większośc zawodników bierze zamach, usztywnia się przed zadaniem mocnego ciosu. Emelianenko przez cały czas trzyma rękę dość wysoko, a cios niespodziewanie ląduje, bardzo precyzyjnie i z ogromną siłą. Każdy, kto potrafi to zrobić, jest niezwykle niebezpieczny."

  Nic nie poradzę, jak już El Guapo zaczyna kręcić aferę, to i mnie skacze ciśnienie, Dana, ty skurwisynie, weźże kasę od Reeboka i podpisz Cara. FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!

  Ech…

 177. http://www.mmafighting.com/2015/7/2…ones-dana-white-ronda-rousey-cm-punk-mma-news

  Bas w Submission Radio:

  "Emelianenko nie powinien walczyć w wadze ciężkiej. Gość waży sto kilka kilogramów. Powinien zrzucić ze sześć kilo i startować w limicie 205 funtów. Ależ byłoby z niego zwierzę!"

  Zapytany o szanse Fiodora z czołówką półciężkiej:

  "Półciężka? No, tak. Gdyby Jon jones wrócił… On też jest zwierzęciem. Kiedy myślę o Fiodorze, ciągle widzę go miażdżącego przeciwników w Japonii. Jego powrót może być związany z zaleczeniem dokuczających mu kontuzji. Być może właśnie kontuzje były przyczyną jego porażek. Kiedy wyobrażam sobie Fiodora wracającego na ring, to wydaje mi się, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

  Nawet w starciu z Jonesem… Nie wiem. On (Fiodor) zawsze znajduje sposób, żeby zwyciężyć."

  Na temat zdolności Cara do wychodzenia z opałów:

  "Popatrzmy na walkę z Arlowskim. Arlowski radził sobie świetnie i jeden cios zakończył walkę. I jeszcze sposób, w jaki Fiodor uderza! A pojedynek z Brettem Rogersem? Większośc zawodników bierze zamach, usztywnia się przed zadaniem mocnego ciosu. Emelianenko przez cały czas trzyma rękę dość wysoko, a cios niespodziewanie ląduje, bardzo precyzyjnie i z ogromną siłą. Każdy, kto potrafi to zrobić, jest niezwykle niebezpieczny."

  Nic nie poradzę, jak już El Guapo zaczyna kręcić aferę, to i mnie skacze ciśnienie, Dana, ty skurwisynie, weźże kasę od Reeboka i podpisz Cara. FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR FIODOR WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!

  Ech…

 178. mewson

  Dobre 110kg jest.

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

 179. mewson

  Dobre 110kg jest.

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

 180. mewson

  Na 100% byłem przekonany, że to fejk 😀 Dobre 110kg jest.

  koper

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

  Ja tam widzę z 125 xD

 181. mewson

  Na 100% byłem przekonany, że to fejk 😀 Dobre 110kg jest.

  koper

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

  Ja tam widzę z 125 xD

 182. koper

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

  Lepiej zbudowany (mniej fatu, wincyj muskli)

 183. koper

  Nie rozumiem? Fiodor za najlepszych swoich czasów wychodził do ringu ważąc 107, 108, max 110 kilogramów. Piszesz, że gruby, czy że chudy?

  Lepiej zbudowany (mniej fatu, wincyj muskli)

 184. Grubas

  Ta fota wyżej to jakaś najświeższa? Chyba odpada temat USA:crazy:

  Mam takie same odczucia. Chyba, że ta przerwa była spowodowana oczekiwaniem aż przestanie świecić.

 185. Grubas

  Ta fota wyżej to jakaś najświeższa? Chyba odpada temat USA:crazy:

  Mam takie same odczucia. Chyba, że ta przerwa była spowodowana oczekiwaniem aż przestanie świecić.

 186. No może być to 118 albo i nawet 119, ale widzieliście tego łysego typa za nim. To dopiero koks. Poza tym z tą brodą i czapką to ja Fiodora na początku na zdjęciu nie poznałem.. :shy:

 187. No może być to 118 albo i nawet 119, ale widzieliście tego łysego typa za nim. To dopiero koks. Poza tym z tą brodą i czapką to ja Fiodora na początku na zdjęciu nie poznałem.. :shy:

 188. Ropniak77

  JUż chyba nie będą mówić teraz, że Fedor to mały ciężki 😆

  [​IMG]

  Czyli dlatego była ta przerwa. Najpierw masa, potem masa.

 189. Ropniak77

  JUż chyba nie będą mówić teraz, że Fedor to mały ciężki 😆

  [​IMG]

  Czyli dlatego była ta przerwa. Najpierw masa, potem masa.

 190. Zioło Dziekan

  Ja widzę gościa, który z trudem podrapie się po szyi… ale mogę się mylić.

  Nie przesadzaj. Zobacz jakim dzikiem jest Kai Greene a jakie ma rozciągnięcie. 😉

 191. Krążą plotki, że Fedor określił z kim chciałby się zmierzyć po powrocie do MMA. Podał nazwisko Werduma.

  Ja osobiście nie mam nic przeciwko, bo oznaczałoby to, że będzie walczył w UFC, ale wolałbym żeby wcześniej były ze dwie walki na przetarcie.

 192. Z jednej strony po tym co wyprawia stara gwardia Pride , jest nadzieja ze bedzie dobrze
  Ale oni jednak nie zostali w miejscu i poszli z treningami do przodu
  A fiedzia ? tego niewie nikt co on tam bedzie działal czy dalej oponke toczył i młotem napierdalał

  Mimo wszystko z checia spojrze ,

 193. [​IMG]

  Albo Dana to troll miesiąca albo dał znać gdzie wyląduje Fiedia. Sprawdziłem, oba konta instagramowe są prawdziwe 🙂

 194. defthomas

  [​IMG]

  Albo Dana to troll miesiąca albo dał znać gdzie wyląduje Fiedia. Sprawdziłem, oba konta instagramowe są prawdziwe 🙂

  Pamiętam jak Łysy zawsze po porażkach Fedora wrzucał uśmieszek na Twittera 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.