Fabio Maldonado

Fabio Maldonado w wywiadzie dla Ag Fight oznajmił, że ma zamiar zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pokonać Rosjanina, Fedora Emalienenkę. Posunie się nawet do wzięcia, zakazanego przez USADA, DHEA. Co ciekawe, przyznał się do brania tego środka podczas swojej kariery w UFC.

Ja przeciwko niemu, to proste. Wszyscy to rozumieją, prawda? Nie staram się zrobić z siebie ofiary. Mogę mówić, że nic nie brałem, mogę mówić, że brałem różne rzeczy. Dla przykładu, podczas moich ostatnich walk w UFC, kiedy byliśmy losowo testowani, używałem DHEA, ponieważ mój doktor powiedział, że jest to dobre dla mężczyzn po 32 roku życia. Ma to pozytywny wpływ na skórę oraz hormony. To nie jest nawet steryd. Na ten moment tego nie biorę, ale mam zamiar na nowo zacząć przyjmować DHEA od następnego tygodnia.

DHEA to zakazana substancja zarówno przez WADA jak i USADA. Podczas swojej kariery w UFC Fabio był testowany tylko raz. Następną walka Brazylijczyka odbędzie się w Rosji na gali Fight Nights. Jego przeciwnikiem będzie legendarny Fedor Emalienenko.

15 KOMENTARZE

 1. Szczery chlop, mysle ze i Fredzia w cos sie zaopatrzy. Musi szanse wyrownac, tam w rosji maja najlepsze tego typu labolatoria.

  Wygrana brazylijczyka skonczylaby telenowele Fedor-UFC

 2. mój doktor powiedział, że jest to dobre dla mężczyzn po 32 roku życia. Ma to pozytywny wpływ na skórę

  Ja pierdziu same metroseksualne bestie walczą w tym ememej. Cutmani przed walką pewnie ich kremem nivea smarują po twarzy:DC:

 3. Ja pierdziu same metroseksualne bestie walczą w tym ememej. Cutmani przed walką pewnie ich kremem nivea smarują po twarzy:DC:

  Też mnie to rozbilo, ale Fabio od zawsze był śmieszkiem. :DC:

 4. Ma to pozytywny wpływ na skórę

  Ja pierdziu same metroseksualne bestie walczą w tym ememej. Cutmani przed walką pewnie ich kremem nivea smarują po twarzy:DC:

  Może o innej skórze mowa?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.