W środku jeszcze fotka ze spotkania obu panów

27 KOMENTARZE

 1. Kurdę, mały ten Fiodor przy tym Afroamerykaninie … Chyba nie będzie chciał tego rozgrywać w stójce … 🙂

 2. Masakra się Fedor nie nadaje do promowania, no kuuurwa jak on wygląda 😉 Jakby sie zgubił 😉

 3. Właśnie – kto mówi że Fedor nie nadaje się do promowania nie zna chyba jego umiejętności i ma słabe pojęcie o MMA. Walki Fedora mówią same za siebie.
  Nie jest medialny – zgoda. Ale że słabo go jest promować? Dewastacja przeciwników to najlepsza promocja

 4. od choia byl mniejszy no i … nie rozwiazal tego w stojce. fedor kid chyba nie zrozumiales driftera. naprawde maly przy nim, jak przy Zuluzinhu ( zadna aluzja) hehe

 5. Nie ma opcji, Fedorek rzucił trochę wagi… a co do tego ze nie umie sie promowac, faktycznie jest bardzo skromny, zero medialny, ale samo nazwisko Emelianenko nie potrzebuje promowania, samo się promuje 🙂 gdyby było mi stać, wyjechał bym obejrzeć na żywo każde jego walki 😉

 6. a po co ma być medialny? jest rozpoznawalny czy tego chcę czy nie… Fiodor podchodzi bardzo profesjonalnie do każdej walki. Nie liczą się gry słowne przed, tylko sama walka. Takie pozowanie też jest jakieś takie sztuczne(po prostu to nie jego domena), ale walki Cara są za to znakomite.

 7. O, k_a, nie wiedziałem, że w tym serwisie obowiązuje polityczna poprawność jest cenzura !!! 😮 Panowie administratorzy, jak już samowolnie zmieniacie i koniecznie musicie zmienić tego „bambusa”, to proszę na „Murzyna”, a nie
  „Afroamerykanina”. Nie życzę sobie, żeby przypisywano mi słowa, jakich nigdy nie używam. Widać, jesteście zapatrzeni w USA, ale taka polityczna poprawność w tym miejscu to już gruba przesada no i wychodzi komicznie. Mieliście jakie procesy przed polskimi sądami o zniewagę słowną lub dyskryminację rasową, że tak robicie ? Nie, więc stosujecie tzw. cenzurę prewencyjną. To nie do przyjęcia. Ale pewnie, jakbym napisał o Jemielianience „białas”, to tego byście nie zmienili. Jesteśmy w Polsce, nie w Stanach. Mogę się założyć, że, jak na jakimś forum o sztukach walki np. w RPA czy Brazylii, ktoś napisze o białym zawodniku „białas”, to administracja tego nie zmienia. Kompletnie mnie tym rozwaliliście i to w tym najgorszym znaczeniu pojęcia … 🙁

 8. Drifter nie przeżywaj tak, to pojęcie jest powszechnie uważane za obraźliwe i widocznie dlatego zostało usunięte. Nie w Stanach, RPA czy Brazylii, ale w Polsce.

 9. Przeczytałem regulamin. Mea culpa, że nie przeczytałem go wcześniej. Przyjmuję do wiadomości. Niemniej i tak uważam, ze jest przesadzony, a cenzura językowa w tym wypadku śmieszna i bezsensowna.
  Do R.O.B.:
  W odniesieniu do RPA czy Brazylii, pisałem o „białasie”. „Przeżywam”, bo jestem uczulony na ograniczanie wolności słowa w internecie, polityczną poprawność, szczególnie kiedy jest wyznawana i naśladowana bezmyślnie, i ogólnie hipokryzję. Jestem ciekawy, czy ktokolwiek z użytkowników i administratorów tego forum w rozmowach na żywo mówi o Murzynach Afroamerykanie … 😮
  Do 7mkk:
  Weź, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, co napisałem.

 10. Mój ulubiony tekst internetowy: ” weź przeczytaj ze zrozumieniem”. Świetnie zastępuje argumenty 😀

  Ja powiem raczej „Murzyn” niż „Afroamerykanin”, bo to pierwsze słowo nie jest moim zdaniem obraźliwe, ale pisząc „bambus” powinieneś się schować ze wstydu zamiast się jeszcze bezczelnie upominać o edytowanie wstawionego zamiennika.
  Wolność słowa nie jest tu ograniczana, za to wolność do używania obelżywych określeń w stosunku do innych ludzi tak. Ostatecznie to opinia moderujących stronę zostanie nadszarpnięta jeśli będą tolerować na swoim portalu takie komenty.

 11. Co to bedzie jak lucky punch Rogersa zmiecie Fedora na kilka minut, w koncu kazdy kiedys przegra

 12. Do R.O.B.:
  Nie chcę kontynuować w nieskończoność tej dyskusji, bo nie jestem pieniaczem, nie upieram się przy swoim i nie muszę mieć ostatniego słowa. Jednak do paru Twoich stwierdzeń z ostatniego posta muszę się odnieść.
  Tekst „przeczytaj ze zrozumieniem”, akurat w odpowiedzi do posta 7mkk, nie jest pustym frazesem na odczepkę, lecz odpowiedzią adekwatną, bo 7mkk napisał, żebym się nie popłakał. 🙂 Niby jakich argumentów miałbym na to użyć ? 🙂
  Ja też uważam, że „Murzyn” nie jest obraźliwe, ponieważ to słowo ma starą i zdecydowanie nierasistowską etymologię, która sięga z jednej strony łaciny, a z drugiej niemieckiego – tłumaczył to np. niedawno w TV prof. Jerzy Bralczyk.
  W/s bambusa. To słowo akurat w stosunku do Bretta Rogersa nie jest w ogóle obelżywe, bo on nie zna polskiego ani nigdy nie będzie czytał MMARocks, więc to w żaden sposób nie może go dotknąć. Nawet Onet, który ma najostrzejszą moderację i jest najbardziej poprawny politycznie ze wszystkich polskich portali, dopuszcza takie określenia. Na dowód polecam odszukać na Onecie np. wiadomości z odpowiednimi dyskusjami na temat słynnego Simona Mola. A z tym chowaniem się ze wstydu to … poleciałeś takim patosem, że hej … ! Mam wrażenie, jakbyś byś był zindoktrynowany. Wierz mi, są dużo poważniejsze powody, niż takie pierdoły, żeby chować się ze wstydu.
  A co do cenzury tu i w ogóle, to cytat, jak to mądrze mawiają: „nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm.”. Tu zobaczyłem nadgorliwców. Niniejszym kończę ten temat. Jak chcesz, to dalej pisz już sobie sam.

 13. drifter nie gorączkuj się tak, gdybyś napisał murzyn byłoby ok. napisałeś bambus to poprawiłem na Afroamerykanin. Jak masz z tym problem albo nie używaj takich określeń, albo nie wpisuj się na stronie, proste.

 14. Venom Racja Venem .. nie mzna nikogo obrazac.

  No coz .. nie od dzis wiadomo, ze nie wielkosc a technika =p

 15. Do Venom:
  Już napisałem, że skończyłem. 🙂 Z igły zrobiły się widły. Ja na pewno nie chciałem obrażać Rogersa. Więcej, Rogers wzbudza moją sympatię, jako kibica i, na przekór większości, liczę na jakąś niespodziankę z jego strony w walce z Jemielianienką.

 16. to prawda że z igły widły ale to Ty je zrobiłeś bo Venom nie pisał posta na 10 linijek z oburzeniem 🙂 THE END

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.