Relacja i wyniki poniżej

Najlepszy ciężki historii Fedor Emelianenko (MMA 33-4) zakończył ogólnie najbardziej nieudany rok w swojej karierze efektownym zwycięstwem nad mistrzem olimpijskim w judo z Pekinu Satoshim Ishiim (MMA 4-2-1) na sylwestrowej gali Dream: Genki Desu Ka w Saitamie.

Rosjanin wyraźnie przewyższał rywala szybkością w stójce i już od pierwszych sekund pojedynku trafiał Japończyka seriami ciosów bokserskich i niskimi kopnięciami. Co prawda Ishii starał się przenieść walkę do parteru, ale były mistrz Pride umiejętnie unikał jego prób klinczowania. Koniec zawodnika gospodarzy nastąpił w połowie pierwszej rundy, Emelianenko trafił go serią prawy prosty, lewy podbródkowy, prawy sierpowy, po której judoka wylądował na deskach i już się nie podniósł.

W dwóch pojedynkach mistrzowskich Dream widzowie w Saitama Super Arena obejrzeli pewne zwycięstwa broniących swoich tytułów Japończyków Shinyi Aokiego (MMA 30-5) i Hiroyukiego Takayi (MMA 17-9-1). Pierwszy całkowicie zdominował w parterze byłego kolegę treningowego i byłego mistrza Sengoku Satoru Kitaokę (MMA 29-11-9). Tobikan Judan po raz kolejny zaprezentował swój nieprzeciętny grappling i na przestrzeni dwudziestu pięciu minut kontrolował rodaka w parterze wielokrotnie zdobywając jego plecy i szukając duszenia. Wycieńczony już od trzeciej rundy Kitaoka ograniczał się tylko do obron przed technikami kończącymi rywala, a jedyny atak wyprowadził dopiero w ostatnich sekundach walki, kiedy trafił Aokiego kilkoma kolanami na głowę. Chwilowa ofensywa, wobec wcześniej całkowitej dominacji mistrza, mogła oznaczać tylko jedno: zdaniem trzech sędziów ringowych policjant z Tokio po raz drugi pewnie obronił swój tytuł w wadze lekkiej.

Całkowicie inny przebieg miał pojedynek o tytuł w wadze piórkowej. Walcząc praktycznie tylko w stójce Takaya wyraźnie wypunktował byłego mistrza Shooto Takeshiego Inoue (MMA 21-6). Mimo znacznie krótszego zasięgu Streetfight Bancho znakomicie wyprzedzał rywala swoimi bokserskimi akcjami, a mało aktywny Inoue ograniczał się do pojedynczych lewy prostych i niskich kopnięć. Podobnie jak Kitaoka, Lion również obudził się w ostatnich sekundach walki, ale w tym przypadku również nie wystarczyło to do wygranej. Takaya decyzją sędziów po raz drugi obronił tytuł.

Brazylijczyk Bibiano Fernandes (MMA 11-3) został pierwszym mistrzem Dream w wadze koguciej dzięki wygranym w dwóch pojedynkach wieńczących ośmioosobowe Grand Prix w tej kategorii. Były wielokrotny mistrz świata BJJ najpierw pewnie wypunktował rodaka Rodolfo Marqueza (MMA 14-2) przede wszystkim dzięki zdominowaniu go w pierwszej rundzie w parterze, a później zastopował byłego zawodnika WEC Antonio Banuelosa (MMA 20-8) wykorzystując potkniecie Amerykanina, które dało Fernandesowi okazję do zasypania go gradem ciosów w parterze. Banuelos awansował do finału rywalizacji niejednogłośnie wypunktowując Masakazu Imanariego (MMA 24-10-2). W pojedynku rezerwowym Grand Prix Yusup Saadulaev (MMA 9-1) efektownym slamem znokautował ulubieńca japońskich fanów Hideo Tokoro (MMA 30-25-1).

Walcząca po raz pierwszy na gali sylwestrowej najlepsza zawodniczka w historii MMA Megumi Fujii (MMA 25-1) potrzebowała zaledwie 75 sekund na odklepanie balachą Hiszpanki Karli Benitez (MMA 6-2). Kolejny znakomity występ w wadze koguciej zanotował Tatsuya Kawajiri (MMA 30-7-2), który bez problemu obalał i poddał trójkątem rękami byłego olimpijczyka w zapasach Kazuyukiego Miyatę (MMA 11-9). W pojedynku japońskich weteranów Hayato Sakurai (MMA 36-12-2) zwyciężył na punkty Ryo Chonana (MMA 20-13).

Walka wieczoru:

Open.: Fedor Emelianenko pokonał Satoshiego Ishiiego przez KO (prawy sierpowy), 1. runda, 2:34

Pozostałe:

Pojedynek o pas mistrza Dream w wadze lekkiej
70 kg.: Shinya Aoki pokonał Satoru Kitaokę przez jednogłośną decyzję

Pojedynek o pas mistrza Dream w wadze piórkowej
65 kg.: Hiroyuki Takaya pokonał Takeshiego Inoue przez jednogłośną decyzję

Open.: Kazushi Sakuraba & Katsuyori Shibata pokonali Atsushiego Sawadę & Shinichi Suzukawę +
Open.: Kazuyuki Fujita pokonał Petera Aertsa przez poddanie +
Open.: Jerome Le Banner pokonał Tima Sylvię przez TKO +

Finał Grand Prix Dream w wadze koguciej
61 kg.: Bibiano Fernandes pokonał Antonio Banuelosa przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 1:21.

73 kg.: Katsunori Kikuno pokonał Yuichiro Nagashimę przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 2:34. ^
Open.: Josh Barnett pokonał Hidekiego Suzukiego przez przypięcie +

52 kg.: Megumi Fujii pokokonała Karlę Benitez przez poddanie (balacha), 1. runda, 1:15.
65 kg.: Tatsuya Kawajiri pokonał Kazuyukiego Miyatę przez poddanie (trójkąt rękami), 2. runda, 4:54.
76 kg.: Hayato Sakurai pokonał Ryo Chonana przez jednogłośną decyzję.

63 kg.: Yuta Kubo pokonał Nilsa Wildlunda przez KO (wysokie kopnięcie), 3. runda. #
63 kg.: Masaaki Noiri pokonał Kengo Sonodę przez jednogłośną decyzję #

Półfinały Grand Prix Dream w wadze koguciej
61 kg.: Bibiano Fernandes pokonał Rodolfo Marquesa przez jednogłośną decyzję.
61 kg.: Antonio Banuelos pokonał Masakazu Imanariego przez niejednogłośną decyzję.

Walka rezerwowa Grand Prix Dream w wadze koguciej
61 kg.: Yusup Saadulaev pokonał Hideo Tokoro przez KO (slam), 1. runda, 0:42.

^ pierwsza runda K-1, druga runda MMA
# K-1
+ pro wrestling

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1049 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 38. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 39. mogł bys mi ktos jakos tak „blizej” wyjasnic te zasady pro wrestlingu?

 40. dajcie jakis dzialajacy link ten pierwszy tnie strasznie,a teraz zawisl kompletnie 🙁

 41. korva! „więcej gal w japonii” to byłoby moje noworoczne życzenie….

  przeczytałem gdzieś że gala ma trwać do 16??? bo jak to Fiedii od około 15 trzeba się spodziewać… dobrze myśle?

 42. No ruskie potrafią. W tej Japoni mają teraz przerwe na obiad czy jak? Sakurai vs Chonan chyba puszczą te kacapy?

 43. To i ja coś zjem. A ruskie znów puszczają walke Fedora, ale tym razem z Arlovskim. 

 44. Saitama Super Arena – na tej hali większość eventów Pride'u się odbywało

 45. ma ktoś jakiś niezły stream, który się zbytnio nie tnie, byłbym wdzięczny 🙂

 46. kaper daj linka do tego mma tv, bo nie umiem tego znalezc, myslalem ze tej strony juz nie ma…

 47. naładowali tą galę dziwnymi walkami 🙁 jak ja nie lubię wrestlingu heheheh 🙂

 48. Ale to nie jest taki typowy amerykanski wrestling 🙂 Poddania sa ! Chociaz widac, ze udawane.

 49. Ja cię kręcę, nie interesowałem się tym wcześniej, walczył Fedor z Ishiim i było okej. Przejrzałem listę dziwne nazwiska Aerts, Le Banner, co tu robią? No cóż Japonia… A tu takie jajca.

 50. Powiem szczerze, że fajnie się to oglądało i już wyczekuję starcia Silvia vs. Le Banner 😉
  Japoński pro wrestling jest o wiele lepszy niż amerykański.

 51. Fedor wchodzi na ring, chyba, że to jakaś jego stara walka znowu pokazana

 52. @Madman

  Czyżby to dlatego, że bliżej japońskiemu wrestlingowi do grapplingu?

  Mi się to nie podobało. Wolę bardziej efektowne WWE.

 53. Kurcze znowu walka fedora z monsonem, oglądałem ją na żywo i już jej więcej razy nie chce widzieć.

 54. Podczas przerw pokazują powtórki, na innym streami Reema starsze walki lecą

 55. @Madzer

  Po części na pewno, ale też dlatego że nie ma tego całego pier*olenia wokół, krzeseł czy drabin, dla mnie WWE jest zbyt efekciarskie to jest typowe show a tutaj jednak pokazują że jest to pochodne sportu/walki i gdyby ktoś nie wiedział iż to udawane i to prędzej nabrałby się oglądając japońską wersję.

 56. @Madman

  Nie dziwię Ci się. Też tego w WWE nie lubię, ale w amerykańskim wrestlingu największe wrażenie robi na mnie sama walka, a dokładniej efektowne rzuty (np. pełne suplesy).

 57. wlasnie widzialem jezusa, nawet nie staram sie tego zrozumiec

   

  chcialbym zobaczyc ten slam z 1 walki

 58. kolo wyjechal ukrzyzowany a potem koles w turbanie go kijem leje:)

 59. zawsze lubiłem japońskie gale ale tu trochę przesadzają 🙁 nie dość że są tu te dziwne wrestlingowe walki to na dodatek teraz jakieś szopki Inoki odpierdala :(, teatrzyk robią niesamowity

 60. Z drugiej strony lepiej że taki Aerts czy Fujita walczą w prowrestlingu bo normalna walka mogła by się skończyć śmiercią któregoś z nich 🙂 to samo się tyczy Sakuraby

 61. hahaha to chyba zaproszenie na DRUGĄ połowę gali 🙂 ja pierdole, japończycy są niemożliwi,to do 16 potrwa…8 godzin 🙂

 62. Proszę bardzo! Całkiem dobrze działa ten stream nawet na moim gównianym necie…

 63. dinn
  teraz przedstawiają zawodników z dalszej częsści gali do muzyki Williamsa ja tu Fedora nie widzę poki co

 64. Jadę po wódkę na impreze bo szkoda czasu. Moze jak wrócę to będą walki 😀

 65. Tyle trzeba walczyć, a Fedor znowu będzie się bał parteru i walka będzie nudna.

 66. Robiąc dopiero teraz Grand Opening chcą mi powiedzieć że Josh Barnett i Tatsuya Kawajiri byli na Under Cardzie???

 67. mi się wydaje że poprostu podzielili galę jakby na 2 częsci i to ta druga sie zaczyna

 68. nie ogarniam już nic… w którym momencie gali jesteśmy???…

  jakieś czarodziejki z księżyca i jakiś skrzypek… 😀

 69. może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tym ?? :
  Atsushi Sawada & Shinichi Suzukawa vs. Kazushi Sakuraba & Katsuyori Shibata +
  Czyli że co 2 na 2 ??lol

 70. Ale strój 😀 Japonia to jest popieprzony kraj, w jakimś stopniu oczywiście pozytywnie. 

 71. Japonia to jest inny świat. Jestem zszokowany  Ale Genki Sudo jest niedoścignionym królem wejść 🙂

 72. przebrał się za jakąś dziewczynkę…mam dość (pewnie postać z mangi…u nich to jak religia)

 73. Zasady są takie, że w ciągu dwóch rund (jedna K1, druga MMA) musi być skończenie, tak?

 74. Jestem zalogowany, mam następujący komunikat:

  This flash player can only be embedded at MMA-TV.NET

 75. aaaaaa i love it 🙂 co za bitka :), rekompensują mi to czekanie na dalsze walki i wariacje Inokiego

 76. 76 kg.: Hayato Sakurai pokonał Ryo Chonana przez jednogłośną decyzję.

  Markhunto:

 77. Bibiano  mogliby do UFC ogarnąć bo dla Cruza coraz ciężej o przeciwnikow

 78. Bibiano wygląda fantastycznie w koguciej. Bardzo dobra decyzja o zejściu niżej.

 79. Bibiano został mistrzem teraz koguciej w DREAM czy to tylko pas turniejowy ?

 80. @Hakun
  Potwierdzam, ogladam na tym streamie, jakość super i nie przycina 🙂

 81. Ta walka z pierwszą rundą w k-1 a drugą w mma do jakiego rekordu się właściwie zalicza?

 82. Do Le Bannera mam zajebisty sentyment, byl pierwszym zawodnikiem którego zapamiętałem i walczył w finale pierwszego turniju K1 który obejrzałem w całości – no ale żeby wrestling.. 🙂 

 83. O ile dobrze pamiętam w czasach, gdy Sylvia był mistrzem UFC, Le Banner mocno zabiegał (medialnie) o walkę z nim.

 84. Całe szczęście, że ta parodia szybko się skończyła. Teraz następni aktorzy…

 85. Najbardziej przeraża mnie w tym wszystkim to, że Japońskie MMA jest w zapaści, a ktoś płaci im za takie coś…

 86. To tylko rozrywka,show, a wy się czepiacie jakby ktoś wam krzywdę zrobił

 87. To co oni pokazuja to jest raczej pokazowka a nie pro wrestling bo walki wrestlingowe sa duuuzo lepsze a przynajmniej kiedys byly.

 88. Najlepsze ,ze jeden rekawice …. drugi nic….. myslalem ,ze tylko hamburgery moga sie tym rajcowac

 89. Nie narzekajcie już tak na ten cyrk, Beka i tyle, pośmiać się idzie 😛 Już niedłguo Fiedzia i Aoki…

 90. Jak byłem mały(z 10 lat), to na podwórku też biliśmy się na żarty. Wiadomo jak to jest z tymi żartami. Żarty, żartami, ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie. Pewnego dnia kumpel dostał rękawice bokserskie, wiadomo trzeba wypróbować. Był jednak problem, tzn. młodszym wydawało się, że jest problem, starsi stwierdzili, że problemu nie ma, my będziemy mieli lewą rękawicę, a starsi prawą, uderzamy tylko jedną ręką. No i się zaczęło, byłem młodszy, miałem lewą, niby walka na żarty, ale po chwili okazało się, że strzeliło mi coś w nosie(złamany), rozpłakałem się, do tego cały we krwi, ale walczymy dalej, już nie jedną ręką ale okładamy się dwoma. Nagle idzie mój ojciec, -co wy robicie!? -My tylko na żarty, odparłem zapłakany, z odkręconym kranem z nosa kumpel podobnie we krwi, my tylko na żarty. On płacze, ja płaczą, cali we krwi, ale nikt nie chciał przegrać. Tak, kończyła się prawie każda walka na żarty. Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że przykro mi się robi jak widzę, że gwiazdy, ba! legendy sportów walki godzą się na takie coś, nawet za pieniądza. Nam dzieciakom po naście lat, duma nie pozwalała przegrać walki na żarty, a tu?

 91. No Harris – Khalidov za rok 😉

  Da ktoś linka ze streamem, tylko nie z mma-tv bo mi nie idzie

 92. q.

  Przesadziles teraz troche… Wrestling trzeba traktowac jak show, rozrywke, spektakl. To nie jest walka na serio. Zreszta z wrestlingiem to ma bardzo malo wspolnego. To jest zwykla pokazowka a nie pro wrestling i tak to trzeba traktowac.

 93. Dokładnie, człowieku zluzuj trochę, porównanie zupełnie nie na miejscu…

 94. q. ale Tobie nikt nie płacił za kabaret 🙂 i nie dogadywałeś się z przeciwnikiem przed walką co będziecie robić i kto wygra 😀 Mi też szkoda patrzeć jak poważni zawodnicy robią z siebie błaznów ale z tym postem troche przesadziłeś 🙂

 95. podzielcie sie jakim sstreamem bo wszystkie dotad dzialajace padły… :/

 96. WWE przynajmniej jest widowiskowe, a oglądanie tego to prawdziwa męczarnia

 97. Panowie kiedy Fedor będzie walczył bo już mam dosc tego cyrku 🙂

 98. Komentator ma pomalowane oczy i usta bo źle obstawił jedną z poprzednich walk. Taka forma zakładu z drugim komentatorem 😛

 99. Ten dream’owy pro wrestling wygląda mniej więcej tak jak się tępe najebusy zaczną naparzać pod barem albo dyskoteką 😀

 100. WWE juz nie jest tak widowiskowe jak kiedys. Teraz sa bardziej nastawieni na dzieci i nie ma tak kontrowersyjnych walk i scenariuszy.

 101. Ten Pro Wrestling to dramat 😀 … Należy podziwiać oglądaczy, 8h a w tym z 3 takiej komedii

 102. mi także, zupełnie żaden, poratuje ktoś jakimś innym niż powyższe?

 103. Chyba nie :-/
  Puncher25 to mój mistrz i wie więcej o MMA od każdego z was!

 104. ten od Cactusa działa tylko trzeba przeczekać reklamy które zasłaniają obraz. A poza tematem to jak dodać avatar do profilu? chyba mam jakąś inną przeglądarke bo nie widzę opcji?

 105. Wszyscy są ciekawi. Gdyby nie on, mało kto by te popisy „wrestlingu” ogladał; D

 106. No ale jedna osoba w obsadzie Pro-Wrestlingu ciekawiła … Strikeforce nie ma kontraktów na zupełną wyłączność ?

 107. Ale powymyślali z tą galą 🙂 Pierwsza runda K1, druga mma. I rekord liczy się gdzie ? Było może już tak kiedyś, czy to pierwsza taka decyzja ?

 108. Taka walka nie zalicza się do żadnego rekordu.
  Puncher25 to mój mistrz i wie więcej o MMA od każdego z was!

 109. @Haakis ja tam czekam na Shinya Aoki’ego 😛 Ciekawe czy podda gościa, który nie przegrał żadnej walki przez submission… Co do ruska to mam nadzieje, że mu Ishii dokopie. Denerwują mnie tacy świętojebliwi zawodnicy jak Fedor.

 110. lukasfight rok temu ten sam Nagashima znokautował Aokiego, kilka lat wcześniej na podobnych zasadach Le Banner walczył z Sappem i nie te walki nie liczą się do rekordów.

 111. dante107 rozumiem, mnie też ta walka interesuje ; ]. A co do Fedora, szanuje go za 10 lat dominacji i czekam aż wróci mu forma. Jak nie, to trudno: D

 112. czy ktos da mi sensowna odpowiedz, dlaczego coniektorzy na widowni siedza w maskach ? (chirurgicznych, tudziez lekarskich)

 113. Japończycy mają manię na temat czystości i higieny, dla niech jest to coś normalnego.

 114. Ano, w miejscach gdzie gromadzi się wiele osób na raz często zakładają maseczki, żeby nie zarazić się jakimś wirusem.

 115. up@
  Tak jest . A do tego z tego co widziałem w jakimś programie o Japonii tam oddycha sie powietrzem wydychanym przez innych ludzi co powoduje ze dużo ludzi w Japonii nosi maska bo maja manie czystości .

 116. Nie wiem co Inoue robił w ringu, pomylił walki czy jak ? przez 5 rund zbierał wpierdol by w ostatnich 10 sekundach pojedynku zadac wiecej niz 3 mocne ciosy na runde. Posrane zestawienie, Takaya lał go jak chciał.

 117. doczekalem sie – 7h, zeby zobaczyc Aokiego – a KSW sie obawia, ze 4h to za duzo 🙂 (oczywiscie nie ogladalem wszystkiego)

  WAR Shinya Aoki!!!

 118. Juz mnie głowa boli o tego japońskiego napieprzania. Ale mam nadzieje, że warto dla dwóch najbliższych walk

 119. Ja pierniczę jak przeciągają w tym Dream, że aż się oglądać odechciewa… zwłaszcza po nieprzespanej nocy przez UFC

 120. Ja oglądałem tylko dwie głowne walki dzisiejszej UFC. Oszczędzałem zdrowie na Dream, a i tak zaczałem oglądać dopiero po Barnecie. Swoją drogą wszyscy tu psioczą na ten pro-wresling a mi się podobało jako przerwa w walkach. Wolę to niż jakieś popiep… wwe gdzie puszczają filmiki na poziomie klanu. Tutaj pomimo aktorstwa, to kilka ciosów weszło

 121. Dopiero teraz Aoki ? super! 😀 akurat obejrzę
  Jeśli ktoś nie poszedł spać po UFC, teraz ogląda Dream i ma zamiar balować w Sylwestra- to niech wie, że szczerze go podziwiam! 😀

 122. Apropo UFC i Orange Sport: nie wiem jak inni, ale dla mnie komentarz Jurkowskiego i tego drugiego gościa jest strasznie wkur***jący i na moje oko powinni galę puszczać bez ich pier***enia bo zwłaszcza podczas wywiadów tylko zagłuszają i nawet nie potrafią przetłumaczyć dokładnie tego co mówią komentatorzy.

 123. @MmaWillSaveUs: a czy to ważne??? 😀 właścicielką tego tyłeczka jest miesha tate, nie wiem z jakiej walki…

 124. @Massimo86 jakie filmiki? Jeśli chodzi ci o te które przybliżają dlaczego między dwoma zapaśnikami toczy się feud to masz widocznie małe pojęcie na temat WWE i radze nie oceniać 🙂

 125. Przepraszam ale nie wiem czy wygrał Fedor czy Satoshi i nie wiem czy już walczyli 🙂 I Jeżeli znalibyście rezultat walki bardzo bym prosił o powiadomienie mnie 😉 Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot ;D

 126. @dante jeżeli dla Ciebie koleś mówiący do drugiego "you make me sick" jest fajnym wprowadzeniem do walki to radzę Ci wyłączyć komputer i przyszykować się do szkoły po nowym roku, bo oznacza to, ze wwe to jedyne walki jakie w życiu widziałeś

 127. Juefsi,

  Dałem na poprzedniej stronie
  Puncher25 to mój mistrz i wie więcej o MMA od każdego z was!

 128. „he’s not even trying to look crazy… he just looks crazy!” „his eyes are crazy 24h/7” hahaha

 129. moglby ktos zorientoowany w temacie powiedziec czemu aokiego nie ma w ufc ?

 130. Też w sumie trapi mnie takie pytanie przecież to bardzo solidna firma jak to Juras mówi.

 131. Massimo86
  Nie wiem co ty ogladales ale raczej nie bylo to WWE. Ktos tu napisal ze przynajmniej jakis cios wszedl i dlatego ten dreamowy wrestling jest lepszy. Wrestlerzy sa jak kaskaderzy mozna powiedziec. Ci goscie z dreamu nic nie pokazali, to byl smiech. Polecam skoczyc z 2 metrowej drabiny na stol albo chociaz przyjac kilka chopsow. Dalej powiesz ze to udawanie i nic nie boli?

 132. Kris Dee@, oglądaj, nie obrażaj, zachowaj te przemyślenia dla siebie.

 133. Aoki nie ma podpisanego czasem kontraktu z Bellatorem i ma walczyć z Eddim Alvarezem?

 134. Kur….AOKI daje świetne walki ..chciałbym go w Polsce zobaczyć np Puhakka vs Aoki 😀

 135. no ja wstałem jakieś 30min temu 🙂
  Czuje się jakbym miał umrzeć za chwile.
  Nigdy wiecej.

 136. Aoki troszeczkę się męczy. Pewnie skończy się to dopiero po 5 rundach.

 137. @Massimo86 daj sobie koleś na wstrzymanie. Mówię ci tylko że jak się nie znasz na pro wrestlingu to go nie oceniaj i nie mędrkuj na ten temat. Ja w przeciwieństwie do ciebie mogę to porównać i jeśli twierdzisz iż pro wrestlerzy nie potrafią sprzedać swoich „walk” uwydatnia twój imbecylizm bo robią to prawdopodobnie najlepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że walki są reżyserowane.

 138. Aoki to wygląda jakby nie chcial kończyć zwyklym duszeniem- takie mial pozycje za plecami i wygladalo że szuka dzwigni na kręgosłup.Przy okazji widać progres w stójce- treningi w singapurze pomagają

 139. Puhakka vs Aoki to by bylo MEGA ale KSW nie zrobi walki miedzy 2 zagranicznymi zawodnikami, a szkoda

 140. Gdzies obiło mi sie o uszy, ze walka była przewidywana na poczatek 2012 roku i to właśnie w Bellatorze.

 141. Dlaczego mam zachować dla siebie.
  Janisz jest beznadziejny i przez niego nie oglądam UFC na Orange Sport za które płace pieniądze.
  To samo jest z Kostyrą w boksie.
  Mam prawo być niezadowolony, bo sprzedają mi zepsuty produkt.

 142. oglądałem UFC, oglądam teraz Dream i mimo to świetnie się czuje 😀

  Aoki dusi i dusi i udusić nie może 😛

 143. Ładną jatke zrobił Aoki.

  @Madman

  Też własnie nie wiem co on wyprawia.

 144. Na orange sporcie powinna byc mozliwosc przelaczenia na angielska sciezke dzwiekowa. Na eurosporcie podczas gal strikeforce tak bylo na szczescie.

 145. hughmm: nie będę tu z wami pisał na temat wrestlingu, bo po prostu szkoda na to czasu. Powiem tylko od siebie, że Ci tutaj chociaż trochę improwizowali, trzymali się tylko wyznaczonego finału. Twoi herosi ćwiczą te same przedstawienia od pn. do piątku. Spójrz an to jak mma miażdży wrestling. Z roku na rok coraz bardziej. I to bez zajebistych filmików w których wszyscy zabiegają o te same babki niczym w ma jak miłość, albo gdy jakiś facet udający psa – wydając dziwne dźwięki – wpada do szpitala i rozlewa wszędzie krew innego "bohatera", który przechodzi jakąś śmieszną operację. Zarąbista zabawa, nie ma co

  P.s: To był mój ostatni komentarz odnośnie wrestlingu. Wyraziłem swoją opinię. Amen

 146. Kris Dee@, jak najbardziej możesz być niezadowolony, ale wyklinanie to już trochę poniżej pasa.

 147. Wlasnie powinien byc wybor sciezki dziwekowej tak jak jest na niektorych filmach.
  Fani gier tez czesto wolna orginalna sciezke…. np maja polski w Battlefield3 a graja na sciezce angielskiej.
  kazdy wybiera co mu pasuje.

 148. @hughmm

  Na eurosporcie jest to możliw bo to jest europejski kanał i ona nadaje w kilku językach(ja w cyfrowym polsacie mam ES po węgiersku, rosyjsku, rumuńsku itp). A OS to polski kanał a wiesz jak jest w Polsce.

 149. Ale go Aoki ciśnie. Gdybym był w narożniku jego przeciwnika, to nie pozwoliłbym mu wyjść do 5. rundy. Mi to przypomina dominację Big Foota nad Fedorem. Oczywiście uwzględniwszy walkę w kompletnie innych płaszczyznach

 150. Przecież nawet na TVN sobbie możesz wylaczyc czasem lektora polskiego.

 151. Ma koes problem z zasiegiem tez – wiele , wiele nizszy, ale koncowke pocisnal ladnie

 152. seven: pewien jesteś co do tego polskiego kanału? Mi się wydaje, że kiedyś znalazłem gdzieś na necie inną wersję językową OS, jeśli się nie mylę to po francusku 

 153. I teraz Finał. Będzie mistrzostwo. Swoją drogą myślałem, że Aoki coś wykręci ciekawego.

 154. Jakieś KO Fedora jak za dawnych czasów by się teraz przydało 🙂

 155. Japońce potrafią przewalczyć 5 rund na pełnej pizdzie, a nam Panowie K&L mydlą oczy, ze u nas wystarczą zawodnikom 2 rundy :]

 156. Massimo86
  Wypowiedziales swoje zdanie o czyms o czym nie masz pojecia bo wrestling to nie tylko walki i nie mam zamiaru porownywac mma do wrestlingu bo to calkowicie cos innego. Powiem Ci tylko ze w czasach swietnosci (2001 r) ratingi organizacji WCW i WWF byly conajmniej tak dobre jak UFC on Fox i to tydzien w tydzien a nie raz na miesiac. Teraz WWE zmienilo calkowicie swoja polityke dlatego juz zbyt wiele osob tego nie oglada. Gdybys zobaczyl jakas dobra walke wrestlingowa i to co oni tam wyprawiaja to bys inaczej spiewal. Co do krwi to zazwyczaj jest ona prawdziwa. Bol,upadki i kontuzje tez sa prawdziwe a te zdarzaja sie praktycznie caly czas.