NBC Sports informuje, że na przełożonej z 11 października na 17 stycznia drugiej gali Affliction wystąpi Fedor Emelianenko (MMA 28-1). Rosjanin nie mógł wystąpić na gali w październiki z powodu kontuzji dłoni, jego występ w styczniu, może oznaczać, że po raz pierwszy od wielu lat nie zobaczymy Fedora na gali sylwestrowej w Japonii.

Mimo przełożenia gali, Tom Atencio przekonuje, że jest to pozytywna decyzja. Więcej szczegółów ma być ujawnionych w trakcie sobotniej gali bokserskiej w Las Vegas, gdzie w walce wieczoru spotkają się Joel Casamayor i Juan Manuel Marquez. Zagraniczne portale spekulują, że Affliction może ogłosić współpracę Golden Boy Promotions i HBO lub podpisanie kontraktu z Tito Ortizem.

MMAPayout jako, główne przyczyny przesunięcia wydarzenia podaje katastrofalne wyniki sprzedaży biletów, według niektórych źródeł do wczoraj sprzedało się tylko 700 biletów. Affliction w Vegas miało problemy z wykupieniem reklam w lokalnych stacjach radiowych i telewizyjnych, które jako lojalne wobec UFC nie chciały wspierać konkurencji.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.