Pierwsza gala Fame MMA poza granicami naszego kraju dorobiła się kolejnego polskiego akcentu na karcie walk. I to nie byle jakiego – w najważniejszym pojedynku gali zawalczy mistrz organizacji – Dawid Malczyński. Dawid będzie kolejnym po Wojtku Goli Polakiem, który zawalczy w sobotę na Fame MMA UK.

Malczyński zmierzy się ze „Stevie Bearem”. Mistrz wagi półśredniej Fame MMA wchodzi w zastępstwo za „Scotty’ego T”, który w ostatniej chwili wycofał się z pojedynku:

Dawid poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie:

Poniżej rozpiska gali Fame MMA UK, która odbędzie się 14 grudnia w Newcastle:

Dawid Malczyński vs. Stephen „Stevie Bear” Bear
Sam Gowland vs. Marty McKenna
Mike Fox vs. Andrew Henderson
Joel „JMX” Morris vs. Wojtek Gola
Ally Law vs. Harry „Nightscape” Gallagher
Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly vs. Michael „Harvey” Jr
Ashley Marie vs. Georgia Harrison
Casey Barker vs. Callum Markie

Zapis wideo wczorajszej konferencji prasowej przed galą Fame MMA UK:

28 KOMENTARZE

 1. Chyba zaczęło się szukanie oszczędności i wystawiają tańszego gracza, albo angol dał sobie spokój widząc brak zainteresowania galą.

 2. Chyba zaczęło się szukanie oszczędności i wystawiają tańszego gracza, albo angol dał sobie spokój widząc brak zainteresowania galą.

  chcą na Polakach coś zarobić, bo gala w UK niewypałem się okazała, ale to raczej nic nie pomoże

 3. właśnie dzisiaj się zastanawiałem co za łeb nie wstydzi się chodzić w prawilnym :crazy: klubie w koszulce fame 😮 o: a ty cyk wchodzę na cohones i wiem o jaką gwiazdę się otarłem, Chyba rozpoczął przygotowania

 4. chcą na Polakach coś zarobić, bo gala w UK niewypałem się okazała, ale to raczej nic nie pomoże

  To zajebiście tylko pokazuje że zachód dalej ma na nas wyjebane(i ogólnie na nasze produkty). Jakoś inne ewenty tego typu dają radę na zachodzie. Ostatnio bodajże sie tam "bili" jacyś zawodowcy o bycie na karcie walk wśród freakow. Krótko mówiac my równamy do zachodu, jest on dla większości naszego społeczeństwa jakims punktem odniesienia, zabiegamy o uwage itd, a oni wyjebka! Bo wsumie po co zmieniać równowagę sił i wpływów w europie? Kto by się dzielił tym co ma na rzecz jakichś Polaczków nie?

  JEBAĆ ZACHÓD!

 5. Ja mam na to trochę inną perspektywę niż komentarz wyżej. W Anglii sportem walki nr jeden jest boks i tak raczej pozostanie. Gala niewypał? Dużo już było pisane o fame i nie ma co powtarzać innych, bo każdy może oglądać co chce, ale ciągle uważam, że płacenie gościom za walkę takiej kasy, walkę, która ma ze sportem niewiele wspólnego jest nieporozumieniem, bo sami promują patologie, płacąc grubą kasę gościom, którzy wyzywają się na YT.

 6.   ale ciągle uważam, że płacenie gościom za walkę takiej kasy, walkę, która ma ze sportem niewiele wspólnego jest nieporozumieniem, bo sami promują patologie, płacąc grubą kasę gościom, którzy wyzywają się na YT.

  Czyli jak? Jak Linkiewicz chce oglądać 150 tys osób, to powinna dostać 1 tys zł, a jak ktoś trenuje 10 lat, a nikt tego nie chce oglądać, to powinien dostać 100 tys? I skąd ta kasa? Z Ministerstwa Sportu? Czy wszystkim dać po tysiaku?

 7. :korwinwhat:

  oooo  k…..

  ja naprawdę tak napisałem- zawodników..

  :usunto:

  zupełnie nie wiem, jak to się stało…

  :fjedzia:

 8. Siedzą na dupie przed komputerem to źle, zaczynają trenować mma i walczą w klatce też źle. Sporo ludzi z fame jest w młodym wieku i mają nawet perspektywę zajęcia się tym sportem zawodowo, no ale to i tak źle, bo dostają większą kasę od innych.

  Ah szkoda gadać.

  Mi to zestawienie się podoba, ciekawe jak Malczynski zaprezentuje sie na wyjeździe.

 9. To zajebiście tylko pokazuje że zachód dalej ma na nas wyjebane(i ogólnie na nasze produkty). Jakoś inne ewenty tego typu dają radę na zachodzie. Ostatnio bodajże sie tam "bili" jacyś zawodowcy o bycie na karcie walk wśród freakow. Krótko mówiac my równamy do zachodu, jest on dla większości naszego społeczeństwa jakims punktem odniesienia, zabiegamy o uwage itd, a oni wyjebka! Bo wsumie po co zmieniać równowagę sił i wpływów w europie? Kto by się dzielił tym co ma na rzecz jakichś Polaczków nie?

  JEBAĆ ZACHÓD!

  A kogo oni tam dali aby ktoś chciał to oglądać? Goście może i mają obserwujących na insta ale to wszystko. Nie są to ludzie jakoś znani i specjalnie popularni. No ale Gola myśli że każdy kto wystąpił w Shore w nazwie jest mega popularny, zapomniał że u nas FAME wypromował patus z Torunia. Bo jakby jego ziomki z programu mieli od poczatku tam byc i to na nich by opierali markę to po gali by się zwinęli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.