popek monster

Popek Monster przeszedł operację dłoni po kontuzji, która wykluczyła go z walki na gali Fame MMA 9.

Popek, który podczas marcowej gali Fame MMA 9 miał zmierzyć się w walce wieczoru z Patrykiem „Kizo” Wozińskim, ostatecznie musiał wycofać się z tego pojedynku z powodu kontuzji – wieloodłamowego złamania kości śródręcza.

Popularny raper przeszedł już operację dłoni, a o jej efektach poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Popek pokazał jak wygląda jego dłoń po zabiegu i w nagraniu żartobliwie powiedział:

Jak widzicie, tak wyglądał mój ostatni sparing. Sport to zdrowie, ale wrócę silniejszy. Jak kogoś pier***nę, to zabiję.

Popek przeszedł operację dłoni w zeszłą środę. Później czeka go jeszcze rehabilitacja. Na razie więc nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić do klatki, a kolejna gala Fame MMA jest zapowiadana na maj.

Popek Monster walczył po raz ostatni we wrześniu 2020 roku. Podczas gali Fame MMA 7 pokonał Damiana Zduńczyka. Dla Popka był to debiut w nowej organizacji i pierwsza walka od roku 2018. Wcześniej Monster walczył dla KSW, jednak w czterech pojedynkach tylko raz jego ręka została uniesiona w geście zwycięstwa.

2 KOMENTARZE

  1. …ale ma syf w chacie. A z wazniejszych kwestii: po krachu serwera nie ma avatarow a dodanie nowego to jakas paranoja, ktos pomoze?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.