media prasa rtv internet mma

Drugi miesiąc nowego roku okazał się rekordowy dla medialnej obecności mieszanych sztuk walki. W prasie, internecie i RTV pojawiło się blisko 8500 materiałów, w których była mowa o MMA. W dużym stopniu sytuacja ta związana była ze śmiercią Mateusza Murańskiego, który w ostatnim czasie walczył dla organizacji High League i Fame MMA.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem bliskim 3000 publikacji, trafiła organizacja Fame MMA, która na początku lutego zorganizowała swoją 17. galę.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem blisko 2000 materiałów, trafiła organizacja KSW, która przygotowała swoje pierwsze wydarzenie w Czechach i zapowiedziała galę XTB Colosseum 2.

Podium w tym miesiącu zamknęła marka High League, która szykuje się do szóstej gali. O organizacji mówiono w prawie 1500 publikacjach.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PSMM Monitoring & More z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

zielony666

UFC
Middleweight

13,598 komentarzy 56,569 polubień

UFC jak zawsze w dupie.

Odpowiedz polub

cRe

UFC
Strawweight

7,507 komentarzy 14,943 polubień

Przydałoby się żeby były 3 słupki. Rozdzielnie sportowe mma i friki.

Odpowiedz 2 polubień