Marcin Najman przed FAME MMA 6

Jeden z głównych bohaterów organizacji FAME MMA, Marcin Najman wysłał ostrzeżenie do swojego przeciwnika Piotra „Bestii” Piechowiaka w którym zdradza, że wrócił do zdrowia przed walką na marcowej gali FAME MMA 6 w Częstochowie.

Zobacz również: Operacja „Bestia” rozpoczęta! Marcin Najman rozpoczyna przygotowania do FAME MMA 6

Marcin Najman zamieścił wpis w którym poinformował o naprawieniu barku i powrotu do funkcjonalności prawej ręki którą w przeszłości nokautował swoich przeciwników:

To co teraz napisze to nie jest żadna krypto reklama, a wyłącznie zwykła potrzeba podziękowania. Gdy 15 miesięcy temu Dr Roman Brzóska w Klinice św Łukasza w Bielsku- Białej, zoperował mi prawy bark ( rekonstrukcja pozrywanych ścięgien z Narodowego) byłem pełen nadzieje, że po kilku miesiącach wrócę do formy. Pomimo iż Pan Doktor uprzedzał mnie, że po operacji ręka nadawać się już będzie tylko do funkcjonowania i życia, a nie sportu. Nie uwierzyłem. Już słyszałem kiedyś takie opinie na temat innych urazów.

Niestety po kilku miesiącach zrozumiałem, że Pan Doktor Brzóska miał racje.
Stoczyłem trzy walki po operacji i nawet w tej ostatniej, wygranej, prawej reki właściwie wogóle nie używałem. Aż tu nagle , jakiś miesiąc temu, po kilku miesiącach wielkiej wykonanej pracy i wzmacniania barku przez Trenera Damian Herczyk ,sytuacja zaczęła się diametralnie zmieniać, ku mojemu największemu zdziwieniu.

Na dziś, prawa ręka w końcu zaczęła uderzać niemal jak przed laty. To nie są dobre informacje dla Bestii. Bo na kilkanaście nockautów jakie mi wyszły 3/4 były z prawej reki.
Jeszcze raz dziękuje Doktorze Roman Brzóska. Jest Pan Geniuszem.

Rozpiska gali FAME MMA 6

Marcin Najman (MMA 2-4) zamieścił również materiał wideo z treningu do gali FAME MMA 6 w Częstochowie:

Schody dają w kość👍

Publiée par Marcin Najman sur Mercredi 4 mars 2020

Już ciut szybciej 😉

Publiée par Marcin Najman sur Lundi 2 mars 2020

Poniżej ostatni wywiad z Marcinem Najmanem, na konferencji prasowej przed galą FAME MAM 6

25 KOMENTARZE

 1. A zatem znów zmiana układu sił w kosmosie, potężna prawica Najmana znów w grze. Ależ jestem podekscytowany.

 2. Ciekawe czy bestia dałby radę wejść po tych schodach?:no no:

  Z obozem rozbitym na końcu barierki mógłby spróbować zaatakować szczyt.

 3. Mam nadzieję, że po walce pomoc medyczna dla Pana Piechowiaka dotrze w odpowiednio szybkim tempie i nie wynikną z tego jakieś większe problemy zdrowotne. Zastanowiłbym się również na miejscu organizatora nad sensem tej potyczki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości kontynuowania dalszej kariery przez Pana Piotra.

  Z wyrazami szacunku,

  Fan

 4. Na dziś, prawa ręka w końcu zaczęła uderzać niemal jak przed laty. To nie są dobre informacje dla Bestii.

  Brzmi to jak wyznanie nałogowego onanisty :neildegrassewhoa:

 5. ależ to jest zabójca :rofl: do dziś dziwi mnie jego rekord i to jak ktoś mógł z El Testosteronem przegrać :mjsmile: to musiały być wyjątkowej klasy sieroty:deniro:

 6. Mam nadzieję, że po walce pomoc medyczna dla Pana Piechowiaka dotrze w odpowiednio szybkim tempie i nie wynikną z tego jakieś większe problemy zdrowotne. Zastanowiłbym się również na miejscu organizatora nad sensem tej potyczki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości kontynuowania dalszej kariery przez Pana Piotra.

  Z wyrazami szacunku,

  Fan

  Możliwe, że przewidujący Najman odklepie żeby nie zabić. Jak w tej anegdocie: "czym się różni najlepszy szachista na Świecie od arcymistrza szachowego? Najlepszy szachista nie przegrał partii, arcymistrz przegrał aby zachować przyjazn".

 7. Oby tylko barki dały radę przenieść to niesamowite uderzenie Marcina .

  Jak wiadomo w przeszłości bywało różnie:razz:ociesznymirek:

 8. ależ to jest zabójca :rofl: do dziś dziwi mnie jego rekord i to jak ktoś mógł z El Testosteronem przegrać :mjsmile: to musiały być wyjątkowej klasy sieroty:deniro:

  Najsłynniejszy bokserski skalp to chyba Stefan Cirok (3-18)

 9. To Pan Najman po tym urazie barku trochę jak Nick Newell walczyl bez jednej reki, Marcin chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać a tak poza tym to albo jedna albo druga ręka pójdzie w ruch.

 10. Najsłynniejszy bokserski skalp to chyba Stefan Cirok (3-18)

  ja bym postawił na petera simko (0-11)- gdy ten niechcący znokautował pana najmana.

  oczywiście rewanż został wzięty.

  wtedy pan simko legitymował się rekordem 2-30.

  😆

 11. Szkoda że ma chłop tyle kontuzji. Z takim zawzięciem i techniką której trudno szukać u młodych adeptów mógłby teraz walczyć z Wilderem, AJ, albo Furym.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.