Adrian Polański znokautował Dawida Malczyńskiego w drugiej rundzie jednej z głównych walk gali FAME MMA 10. „Polak” tym samym został nowym mistrzem organizacji w kategorii półśredniej.

>>> SPRAWDŹ POZOSTAŁE WYNIKI GALI FAME MMA 10

Od pierwszych sekund Malczyński zajął środek klatki, spychając tym samym rywala pod siatkę. Walcząc z kontry po pierwszej minucie „Polak” zaatakował mocnym sierpem, po którym chwilę później Malczyński starał się zejść do parteru. Polański jednak bez problemu to wybronił i po chwili znalazł się w pozycji z góry. Sędzia szybko podniósł jednak zawodników do stójki widząc pasywnośc w parterze. Pod koniec odsłony „Polak” ponownie trafił przeciwnika.

Malczyński ponownie zaczął spychać Polańskiego pod siatkę, jednak to „Polak” dobrze pracował niskimi kopnięciami i ciosami sierpowymi, w które wkładał dużo siły. Podczas jednej z wymian Polański trafił bardzo mocnym sierpem, po którym Malczyński osunał się na deski. Tam doskoczył do niego „Polak”, który zadał kolejne uderzenia, co szybko przerwał sędzia.

Pojedynek na FAME MMA 10 był trzecim starciem pomiędzy tymi zawodnikami. Pierwsza walka miała miejsce w październiku 2018 roku – wtedy niejednogłośnie na punkty wygrał Dawid Malczyński. Kolejne starcie odbyło się w grudniu 2019 roku – niejednogłośną decyzją sędziów zwycięstwo odniósł Adrian Polański.

Polański w klatce FAME MMA oprócz walk z Malczyńskim stoczył jeszcze trzy starcia. W marcu 2019 roku decyzją sędziów przegrał z Kasjuszem Życińskim. Trzy miesiące później na punkty wygrał z Amadeuszem Roślikiem, natomiast we wrześniu 2020 roku również wygrał z „Ferrarim”, tym razem przez dyskwalifikację.

Malczyński w klatce FAME MMA pokonywał decyzją sędziów Amadeusza Roślika, przez nokaut w 44 sekundy Tomasza Olejnika i przez techniczny nokaut Wojciecha Golę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Featherweight

8,421 komentarzy 7,715 polubień

Bomba na szczękę była

Odpowiedz polub